• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

آتلیه گلامور

۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۱۱:۴۶ صبح
ارسال: #21
RE: آتلیه گلامور
منم آتلیه عروسیم گلامور بود کارشون بدک نیست ولی اخلاقاشون اصلا خوب نیست خیلی کلاس میزارن سر فیلم هم خیلی اذیت کردن فیلم اولی که نشون دادن خیلی بد بود کلی ایراد گرفتم کلی هم زمان برد تا درستش کردن .
ولی اگه می خواستم دوباره آتلیه انتخاب کنم اینجارو انتخاب نمی کردم جاهای بهتر دیگه ای هم هست با عکاس های بهتر .
نقل قول
۲۴-خرداد-۱۳۹۵, ۰۲:۵۶ عصر
ارسال: #22
مراسم یکی از دوستای منم با گلامور بود ک موقع قرارداد بستن بهشون قول ی قالیچه(تابلو فرش دستی) از عکس خودشون با کلی منت با ی درصد تخفیفی ک حلا نمیدونم چقدر اما بالا بهشون داده بودند
بعد از کلییییییییییییییی وقت ک کاراشون تحویل دادن تابلو فرش ک چی بگم Angry
یک پادری دادن بهشون ک جنس فوق العاده افتضاح ک شاید 10 هزار تومنم نمی ارزید چ برسه میلیون
چهره هاشون نقطه های کرم و مشکی یعنی هر چی بگم افتضاح اصلا ب تابلو فرش حتی ماشینی شبیه نبود
فیلمشونم کم بود مثلا فقط دوربین روی دستگاه کرین در صورتی که 3 تا دوربین فقط سمت خانوما بود حتی تو فیلم اصلی غیر تدوین هم پاک کرده بودن و نبو و شماره ها فیلم پشت سر هم نبود طفلک از اون عروسی شاهزاده ای فقط همین تحویل دادن بهشون
نقل قول
۱۳-مرداد-۱۳۹۸, ۰۶:۴۷ صبح
ارسال: #23
سلام
اصلا پیشنهاد نمی کنم
با توجه به این که بیش از یک سال از ازدواجم گذشته ولی هنوز آلبوم عروسی مو نتونسته بده
به تعهداتش پایبند نیست
کادر پرسنلی بسیار ضعیف
نیروهای حرفه ایش از استدیو رفتن
نقل قول
  • گروه ژ
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام