• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

آتلیه گلامور

۱۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-اسفند-۱۳۹۵ ۰۲:۲۰ عصر توسط admin3.)
ارسال: #1
آتلیه گلامور
نام مدیریت:افشار

منم به شوشو رسیدم با امید به خدا..
عقد محضری 94/6/5
عروسی ان شاالله
95/5/2
برام خیلی دعا کنین
نقل قول
 سپاس شده توسط forklift
۱۵-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ صبح
ارسال: #2
RE: اتلیه گلامور
عروسی من با آتلیه گلامور بود.از کار عکسشون خیلی راضی بودم اما کار فیلمشون معمولی بود

مادامی که تلخی زندگی دیگران را شیرین میکنی , بدان که زندگی میکنی..
نقل قول
 سپاس شده توسط Aseman90
۱۷-مرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-مرداد-۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ صبح توسط susu.)
ارسال: #3
ﺣﻮاﺳﺘﻮﻥ ﺑﺎﺷﻪ ﮔﻼﻣﻮﺭ ﻛﻠﻴﭗ ﻓﻴﻠﻤﻲ ﻛﻪ ﻧﺸﻮﻧﺘﻮﻥ ﻣﻴﺪﻩ ﻛﺎﺭ ﺧﻮﺩﺵ ﻧﻴﺴﺖ اﻭﻥ ﻛﻠﻴﭗ اﺻﻼ ﺗﻮ اﻳﺮاﻥ ﻧﻴﺴﺖ ﻣﻦ اﻮﻧﻮ ﺗﻮ ﻳﻮﺗﻮﭖ دﻳﺪﻡ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﮔﻔﺘﻢ اﻳﻨﻜﻪ ﺗﻮ ﻳﻮﺗﻮﭖ ﻫﺴﺖ ﮔﻔﺖ ﺁﺭﻩ ﻣﺎ ﺭﻓﺘﻴﻢ دﺑﻲ ﺳﺎﻛﻦ ﺩﺑﻲ ﺑﻮﺩﻥ!!!! ﮔﻔﺘﻢ ﻣﻴﺸﻪ ﭘﺸﺖ ﺻﺤﻨﻪ اﻳﻨﻮ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻴﻜﺴﺶ ﺭﻭ ﺑﺒﻴﻨﻢ ﻫﻨﮓ ﻛﺮﺩﻥ ﺯﻭﺩ ﻛﻠﻴﭗ ﺭﻭ ﻋﻮﺽ ﻛﺮﺩﻥ اﻻﻥ ﻛﻪ اﻳﻨﻮ ﻣﻴﻨﻮﻳﺴﻢ اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﻳﻜﻲ اﺯ ﻛﺎﺩﺭ ﮔﻼﻣﻮﺭ اﻳﻨﻮ ﺑﺨﻮﻧﻪ و ﺩﺳﺖ اﺯ اﻳﻦ ﻛﺎﺭ ﺯﺷت ﺑﺮﺩاﺭﻥ ﺳﺮﻛﺎﺭ ﺧﺎﻧﻢ اﻓﺸﺎﺭ ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻣﺤﺘﺮﻡ ﮔﻼﻣﻮﺭ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﭘﺸﺖ ﺻﺤﻨﻪ و ﺧﺎﻡ اﻭﻥ ﻛﻠﻴﭗ ﺭﻭ ﮔﺬاﺷﺘﻴﻦ ﺑﻪ ﻣﻨﻢ ﺧﺒﺮ ﺑﺪﻳﻦ ﺧﻴﻠﻲ ﻛﺎﺭﺗﻮﻥ ﺯﺷﺘﻪ اﻭﻥ ﻛﻠﻴﭗ ﻛﺠﺎ و ﻛﺎﺭ ﺷﻤﺎ ﻛﺠﺎ ﻣﻦ ﻛﺎﺭﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺩﻳﺪﻡ اﺻﻼ اﻮﻥ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻣﻴﺘﻮﻧﻴﻦ انجام بدین .....
دوﺳﺘﺎﻥ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺭﻓﺘﻴﻦ ﺩﻳﺪﻳﻦ ﺑﻪ ﺯﻳﺒﺎﻳﻲ ﻋﻜﺲ و ﻛﻠﻴﭗ.ﺷﻚ ﻛﺮﺩﻳﻦ ﺑﮕﻴﻦ ﻟﻂﻔﺎ ﻓﻴﻠﻢ اﺻﻠﻲ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻴﻜﺲ اﻳﻨﻮ ﻧﺸﻮﻥ ﻣﺎ ﺑﺪﻳﺪ
اﻭﻧﺎ ﺗﺎ ﺁﺧﺮ ﻋﻤﺮ ﻛﺎﺭﻳﺸﻮﻥ اﺻﻞ ﻓﻴﻠﻤﻬﺎ ﺭﻭ ﺗﻮ ﺑﺎﻧﻚ ﻫﺎﺭﺩﺷﻮﻥ ﻣﻮﻇﻔﻦ ﻧﮕﻪ ﺩاﺭﻥ اﮔﺮ ﻧﺸﻮﻥ ﻧﺪاﺩﻥ کلیپ ﻭاﺳﻪ اﻭﻧﺎ ﻧﻴﺴﺖ واﻗﻌﺎ ﻛﺎﺭﺷﻮﻥ ﺷﺮﻡ ﺁﻭﺭﻩ ﺗﻮ ﺩﻭ ﺗﺎ ﺁﺗﻴﻠﻴﻪ اﻳﻦ ﺣﺮﻛﺖ ﺭﻭ ﺩﻳﺪﻡ ﺳﻴﺐ و ﮔﻼﻣﻮﺭ
کسی اینجا نمیتونه منو متهم به دروغ کنه چون من قاطعانه اصل فیلم رو خواستم اما اونا هیچی از اصل فیلم نداشتن حق هم داشتن وقتی فیلم واسه خودشون نیست از کجا اصل فیلم رو بیارن
حواستون باشه نزارید احمق فرضتون کنن خیلی صریح واکنش نشون بدین بی تعارف بگین چند تیکه از اصل این کلیپ رو بزارید ما ببینیم بعد ببینین چکار میکنن خندتون میگیره ....

Heart خدایا کمک کن مشکلات تموم بشه
نقل قول
 سپاس شده توسط Aseman90 ، سمیه جون ، m0hadese73 ، فلفلی ، yasaman banoo ، baharnazi ، aylin93 ، *mahshid*
  • گروه ژ
۱۸-مرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۴۷ صبح
ارسال: #4
سلام.من دیشب عروسی بودم.اتلیه شون گلامور بود.فیلمبرداری شون اصلا جالب نبود.واقعا هیچ کارگردانی نداشت.همینجوری دوربین روشن بود.بالاخره واسه اومدن عروس و داماد،رقص،برش کیک و... باید یه ایده ای پشتش باشه.دو تا شاسی هم بود که خیلییییی روتوش داشت.صورت عروس تو عکسا صدبار غلیظ تر بود ارایشش تا خود واقعیش.در کل هیچوقت اینجا اتلیه ای نبوده بپسندم.
نقل قول
 سپاس شده توسط susu ، Aseman90 ، فلفلی ، aylin93
۱۸-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۱۵ عصر
ارسال: #5
گلامور:
البوم 40 در 60 1600 تومن
40 در 80 1500 تومن
50 در 50 1900 تومن
ورودی باغ و عکاس 400 تومن
کلیپ روز 800 تومن .

اللهم صل علی محمد وال محمد .
خدا کمکون کن.
اللهم صل علی محمد وال محمد .
نقل قول
 سپاس شده توسط susu ، فلفلی
۲۸-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-تير-۱۳۹۵ ۱۱:۲۵ صبح توسط admin3.)
ارسال: #6
اﻳﻨﻜﻪ ﻣﻴﮕﻲ ﻋﻜﺴﻬﺎ ﺧﻴﻠﻲ ﻏﻠﻴﻆ ﺑﻮﺩ ﺩﻭﺳﺖ ﻣﻦ ﻫﻢ ﮔﻼﻣﻮﺭ ﺑﻮﺩ ﺩﺧﺘﺮﻩ ﻣﺜﻞ ﻫﻠﻮ اﻳﻨﻘﺪﺭ ﺧﻮﺷﻜﻞ ﺭﻭ ﻋﻜﺴﻬﺎﺵ اﻳﻨﻘﺪﺭ ﻛﺎﺭ ﻛﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻥ ﻟﺒﻬﺎﺷﻮ ﻏﻨﭽﻪ ﻛﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻥ اﺻﻼ ﻳﻚ ﻭﺿﻌﻲ ﻓﻴﻠﻢ ﻫﻢ ﻛﻪ ﮔﻔﺘﻢ اﺻﻠﺖ ﻛﺎﺭ ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﻧﻴﺴﺖ اﺯ ﻳﻮﺗﻮﭖ ﺑﺮﺩاﺷﺘﻦ ﻣﻴﮕﻦ ﻣﺎ ﺭﻓﺘﻴﻢ ﺩﺑﻲ
ﻓﻴﻠﻢ ﺩﻭﺳﺖ ﻣﻦ ... ﺑﻮﺩ ﺑﺒﺨﺸﻴﺪا ﻣﺎﺷﻴﻦ ﻋﺮﻭﺱ ﺩﻭﺳﺘﻢ ﺑﻨﺰ ﻟﺒﺎﺱ اﺯ ﺗﺮﻛﻴﻪ ﺟﺸﻦ ﺗﻮ ﭘﺎﺭﻣﻴﺲ ﻋﺮﻭﺱ ﻣﺎااااﻩ ﺩاﻣﺎﺩ ﺧﻮﺷﺘﻴﭗ ﺩﻳﮕﻪ اﻳﻨﺎ اﻳﺮاﺩﺵ ﭼﻲ ﺑﻮﺩ ﻛﺞ و ﻛﻮﻟﻪ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﻛﻪ ﺑﮕﻴﻢ ﺷﺎﻳﺪ ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ اﻳﺮاﺩ ﺩاﺷﺘﻦ
ﻓﻴﻠﻤﻬﺎﻱ ﺧﺮﻭﺟﻴﺸﻮﻥ اﺻﻼ اﻳﻨﺎ ﺩﺭ ﻧﻧﻤﻴﺎﺩ ﺣﻮاﺳﺘﻮﻥ ﺭﻭ ﺟﻤﻊ ﻛﻨﻴﻦ

Heart خدایا کمک کن مشکلات تموم بشه
نقل قول
 سپاس شده توسط سمیه جون ، azitaa ، فلفلی ، yasaman banoo ، aylin93
۳-دي-۱۳۹۳, ۱۲:۰۶ صبح
ارسال: #7
کار عکسشون چه جوریه و قیمتاشون واسه عکس مهمون چقدره؟
نقل قول
۴-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-اسفند-۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ صبح توسط پری سیما 89.)
ارسال: #8

دوستای خوبم من نامزدیم گلامور بودم، چون تو خونه بود فیلم بردار نگفتم بیاد و فقط رفتم آتلیه
عکس رو شاسی و خودشون انتخاب کردن که من اصلا راضی نبودم از عکسی که انتخاب کردن، همونجا هم گفتم من خودم می خوام انتخاب کنم ولی نذاشتن Sad
مخصوصا بعدا که رفتم و دیدم عکسای بهتری هم داشتم خیلی ناراحت شدم
حتما تاکید کنید عکس رو شاسیتونو رو کاغذ ابریشمی بزنه نه براق چون نگهداریش راحت تره
ولی عکسای دیگم خوب بود. خیلی عکس خوب داشتم
عکاس اتاق سفیدش خیلی بهتره اگه عوض نشده باشه
مواظب باشین که الکی ازتون پول زیادی نگیره چون بعد از بستن قرارداد دائم بهت میگفت بیا ورقای آلبومتو زیاد کن ، سایزشو بزرگ کن تا عکسات بیشتر بشه وگرنه ما با این سایزی که شما انتخاب کردی عکس زیادی نمی تونیم تو آلبوم بذاریم چون کار شما تبلیغی از آتلیه ماست ، ولی من گول نخوردم و سعی کردم با همون تعداد ورق عکسای بیشتری بذارم Wink
هنوز آلبومم آماده نشده ولی برای چک کردن نهایی که رفته بودم به نظرم خوب بود Smile

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۸-خرداد-۱۳۹۴, ۰۳:۱۶ عصر
ارسال: #9
سلام دوستان نظرتون درمورداین آتلیه چیه؟کسی تازگیاازاین آتلیه عکس گرفته؟کیفیت عکسامثل عکسایی که نشون میدن هست؟دوستان لطفاکمکم کنین دنبال یک آتلیه ی خیلی خوب هستم که کیفیت کارشون عالی باشه .عکسای نامزدیم بااون همه حساسیتی که داشتم اونی نشدکه میخواستم حالاواسه عروسیم دنبال آتلیه خوب هستم.واسه عروسیم دوست دارم برم گلامورولی نمدونم کیفیت کارایی که انجام میدن مثل نمونه هاشون هست یانه.
لطفاهرکس نظری داره بیادبگه خیلی عجله دارم.
نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۳۴ صبح
ارسال: #10
(۸-خرداد-۱۳۹۴ ۰۳:۱۶ عصر)fereshte p نوشته است:  سلام دوستان نظرتون درمورداین آتلیه چیه؟کسی تازگیاازاین آتلیه عکس گرفته؟کیفیت عکسامثل عکسایی که نشون میدن هست؟دوستان لطفاکمکم کنین دنبال یک آتلیه ی خیلی خوب هستم که کیفیت کارشون عالی باشه .عکسای نامزدیم بااون همه حساسیتی که داشتم اونی نشدکه میخواستم حالاواسه عروسیم دنبال آتلیه خوب هستم.واسه عروسیم دوست دارم برم گلامورولی نمدونم کیفیت کارایی که انجام میدن مثل نمونه هاشون هست یانه.
لطفاهرکس نظری داره بیادبگه خیلی عجله دارم.

من با خانوادم رفتیم واسه عکس ، خداییش خ راضی بودیم. فک میکنم بهمن 93 بود.Big Grin

عروسی: 1394/05/31
تالار: عالی قاپو.عالییییییی
آرایشگاه:رزآرا.عالیییییی
آتلیه:وندا.عالیییییییی
مرون:گلبرگ.عالیهههه
Angel

عروسیم عالیییییی گذشت. خدایا شکرت.....
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام