• دکتر فاطمه خانی زاده
  • علیوثوق

آتلیه پیمان

۲۰-آذر-۱۳۹۵, ۱۰:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-آذر-۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ عصر توسط فتانه66.)
ارسال: #1
آتلیه پیمان
آتلیه پیمان
آدرس:کرج فاز 4 مهرشهر بلوار گلها پلاک 15
تلفن: 09121862143 - 33524730
ساعت کاری مجموعه: 9 الی 13 _ 16 الی 21

سلام دوستان،بعد از گشت و گذارای زیاد تو آتلیه های کرج یه روز به طور اتفاقی آتلیه ی پیمان رو توی نت پیدا کردم. تصمیم گرفتم یه سر برم و ببینم کارشون چطوریه.ساعت 6 عصر روز پنج شنبه 18 آذر بعد از اینکه دو سه تا آتلیه معروف کرج رو دیدم و از هر کدوم به دلایلی خوشم نیومد با خودم گفتم بذار یه سر برم اینجا.Big Grin خلاصه رفتم و گفتم میخام نمونه کار عروستون رو ببینم.آقای پیمان که خودشون خیلی فرد با شخصیت و آرومی بودن و اصلا اهل بازار گرمی نبودن مثل بعضی جاها.اصلا از خودشون تعریف نمیکردن مثل بعضی جاها که واقعا آدم رو خسته میکنن و تمام مدت میخان بگن ما عالی هستیم بعد که نمونه کاراشون رو میبینی کلا از وقتی که گذاشتی پشیمون میشی. Big Grin اونجا یه خانمی بودن که خیلی عالی و با حوصله جواب سوالام رو دادن.Heart اصلا بیشتر از سوالی که میپرسیدم توضیح اضافه ای نمیدادن و همه چیز رو روشن میگفتن.هر چی سوال اینجا یاد گرفته بودم پرسیدم.3 (12) یه ساعت داشتم سوال میپرسیدم.بعد نمونه کار آلبومشون رو نشون دادن که واقعا خوشم اومد.عکسا خوب بودن ژستای عجیب،غریب و مصنوعی توشون نبود.به سلیقه ی من نزدیک بود.Lub بعد هم یه کلیپ خاستم که ببینم.کلیپ حاضر شدن عروس و داماد بود که هم اهنگش رو دوست داشتم هم میکسش رو.گفتن یه باغ دارن که داخلش یه آتلیه هم داره و یه عمارت که هر دو کردان هستش.بعد از اون هم آتلیه رو نشونم دادن که فکر میکنم ده،دوازده تا دکور داشتن که گفتن قراره بازسازی هم بشه و دکورای جدیدتر دارن میزنن.
بعد از اون هم رفتیم سر داستان اصل کاری یعنی هزینه ها Big Grin که به شرح زیر بود:
فیلم برداری دو دوربینه full HD : دو میلیون تومان
آلبوم که سه سایز داشت و دو نوع بود که من آلبوم 40*80 با جلد پلکس ده برگی رو انتخاب کردم :1.700
هلی شات : 400
کرین :400
ورودی عمارت دو ساعته :600
ورودی باغ نامحدود: 400
هدایای آتلیه:
30 لیت که سه تا اندازه ی مختلف داشت و جنساش متفاوت بود که به انتخاب خودمون بود
2 تا شاسی والدین 30*40
سرمجلسی 100*70
اگر خدا بخواد تو هفته ی دیگه میرم واسه نوشتن پیش قرارداد.Heart بهتون پیشنهاد می کنم که یه سر برید و کاراشون رو ببینید.
نقل قول
 سپاس شده توسط راپونزل ، Royaiy
۲-مرداد-۱۳۹۶, ۰۵:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مرداد-۱۳۹۶ ۰۵:۵۲ عصر توسط فتانه66.)
ارسال: #2
RE: آتلیه پیمان
خوب دوستای گلم عروسیم برگزار شد و حالا اومدم که نظرم بعد از عروسی رو هم راجع به آتلیه بگم.
روز عروسی با بدقولی آرایشگاه و گل فروشی قرار بود 11 اونجا باشیم که 1 رسیدیم تصویر: images/smilies/biggrin.gif اما تیم خوب عکاسیمون اصلا استرس ندادن به ما و همشون گفتن نگران نباش کلی وقت داریم به همه ی کارا می رسیم و انصافا انرژیشون عالی بود.تصویر: images/smilies/heart.gif
تیم ما شامل زیباجون که عکاسمون بودن و مینا و بهنام عزیز که فیلمبردارامون بودن.هر سه از بهترینا. اخلاقای عالییییییی. واقعا هر چی بگم کم گفتم.تو آتلیه عکسا رو تا سه و نیم گرفتن بعد ما ناهار خوردیم و رفتیم برای فیلم برداری از ماشین بعد هم راه افتادیم به سمت گراندهتل چون اونجا هم قرار بود عکس بگیریم.با وجود اینکه توی راه یه خروجی رو اشتباه رفتیم و کلی راهمون دور شد اما بچه ها کوچکترین ناراحتی نکردن و با صبوری دنبالمون اومدن.5 رسیدیم گراند هتل و تا 8 هم توی لوکیشنای اونجا عکس گرفتیم و فیلمبرداری کردیم.ساعت 8:15 رفتیم داخل سالن.باید بگم مینا جون عالی فیلم گرفت اصلا صحنه ی ناجور یا ناراحتی افراد توی فیلم نبود از شادترین لحظه ها فیلم گرفت.کاملا حواسش بود که صحنه های خوبی از من و همسری تو فیلم باشهتصویر: /images/smilies/new/lub.png توی قسمت مردونه هم بهنام جان عالی بود.دستش درد نکنه.انقدر خوب بودن که حتی همسر من که خیلی کم حوصلست و همش از روز عروسی بدش میومد اون روز نه ناراحت بود نه خسته شد نه حتی یه غر کوچیک زد که کی تموم میشه حتی آخرش گفت خیلی حیف شد تموم شد چقدر خوب بود.تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
بدون اغراق میگم واقعا راحت بودم و اصلا خسته نشدم.اون همه شایعاتی که میگن عروسی بدترین روزه عمرته و همش میدویی و اصلا بهت خوش نمیگذره کاملا الکیه تصویر: images/smilies/biggrin.gif 
عکسای خامم رو چند روز بعد رفتم گرفتم.نزدیک 1000 تا عکس بود و کلی فیلم.قرار بود 10.15 تا عکس انتخاب کنم برای آلبوم و واقعا سخت بود انتخاب از این همه عکس که اغلبشون خوب شده بودن.
حالا منتظرم تا خروجی نهایی کار رو ببینم. امیدوارم اونم عالی باشه.واقعا ممنونم از آقای پیمان عزیز و گروهشون که اون روز رو برای ما به یه روز عالی تبدیل کردن.

نقل قول
 سپاس شده توسط Royaiy
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام