• مهناز
  • آرایشگاه گیوا

آتلیه پرشیا

۱۹-دي-۱۳۹۴, ۰۲:۲۱ عصر
ارسال: #101
RE: آتلیه پرشیا
سلام بچه ها سبک کار پرشیا چجوریه؟کلاسیک؟فشن؟
به نظرتون خودم برم کاراشونو ببینم؟ اگه جایی بهتر از پرشیا هم سراغ دارید معرفی کنید

عروس شهریور Lub
نقل قول
۲۹-دي-۱۳۹۴, ۱۲:۰۹ عصر
ارسال: #102
انگاری اینجا تعطیله

عروس شهریور Lub
نقل قول
۵-بهمن-۱۳۹۴, ۰۳:۲۵ عصر
ارسال: #103
(۴-بهمن-۱۳۹۴ ۰۴:۴۲ عصر)*mary نوشته است:  دوست عزیز کارشون تقریبا کلاسیک هست . جوریه سبکشون که عکسات هیچوقت قدیمی و دمدمه نمیشه. من تا الان فیلمم و روتوش و طراحی عکسام رو دیدم از همش خیلی راضی ام تنها بدی اینجا اینه که فایل عکسامونو نمیده بر خلاف بقیه جاها که من میبینم اکثرا حتی برای انتخاب عکساشون ریسایز فایلاشون رو بهشون میدن Huh این یه مورد رو هم اگر مثل بقیه جاها بودن حداقل ریسایز رو میدادن خیلی عالی میشد.

مرسی عزیزم ولی چرا فایل عکسهارو نمیده دلیل خاصی داره؟

عروس شهریور Lub
نقل قول
  • کتی دیلمی
  • تقی زاده
۷-بهمن-۱۳۹۴, ۱۲:۵۳ عصر
ارسال: #104
من رفتم هفته گذشته و کاراشون بد نبود ولی الکی قیمتاشون بالاست مثلا 14 .15 میلیون بخوام بدم اینجا ترجیح میدم بدم تهران کارامو انجام بدم پیش بهترین عکاس های عروس که اسم و رسم دارن.
نقل قول
۱۲-بهمن-۱۳۹۴, ۰۳:۲۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۹۴ ۰۳:۲۹ عصر توسط s.samirast.)
ارسال: #105
(۶-بهمن-۱۳۹۴ ۰۶:۳۱ عصر)*mary نوشته است:  دلیلشون رو نمیدونم عزیزم چون ریسایز شده ها به درد چاپ که نمیخوره.از خودشون سوال کنید.ولی ای کاش میدادن Sad
البته سمیرا جان اینم بگم که فایلایی که روتوش میشه و چاپ میکنی رو بهت ریسایز شده اش رو میدن
برای باقی فایلا هم بسته به اندازه ای که میخوای با هزینه های متفاوتی میدن بهت اونجور نیست که اصلا و ابدا فایل ندن
ولی خب مثلا من میبینم دوستام همشون موقع انتخاب عکس برای البوم تمام فایلاشون رو ریسایز بهشون دادن برای مثال برای من که همسرم اصلا نمیتونست برای انتخاب عکسا بیاد اتلیه خیلی بهتر بود فایلا رو داشته باشم تا بتونیم با هم انتخاب کنیم. یا برای اجاره و فروش لباسم به عکسا احتیا دارم که بزارم روی سایتا ولی هنوز که فایلام رو بهم ندادن فعلا صحبت هم که کردم باهاشون قرار شده عکسایی که میره واسه چاپ بهم بدن فایلاشونو ریسایز شده البته.

(۱۹-دي-۱۳۹۴ ۰۲:۲۱ عصر)s.samirast نوشته است:  سلام بچه ها سبک کار پرشیا چجوریه؟کلاسیک؟فشن؟
به نظرتون خودم برم کاراشونو ببینم؟ اگه جایی بهتر از پرشیا هم سراغ دارید معرفی کنید

عزیزم حتما حتما حتما برو ببین کارشون رو من خیلی خیلی راضی ام از همه چی تا اینجا. کارشون که عالیه پرسنل هم حرف ندارن واقعا من پرسنل به این خوش اخلاقی و با حوصلگی و مودبی ندیده بودم. بعدم به قول اون دوستمون اتومات خودشون کاراشون رو به موقع انجام میدن خودشون باهات تماس میگیرن واسه همه کارا و با حوصله راهنماییت میکنن.
بازم هر کس باید خودش ببینه نمونه کار ها رو چون تا قسمتی که به سبک و سیاق کار مربوط میشه مساله سلیقه ای هستش فقط اینو مد نظر بگیر که هیچکس ازینجا ناراضی بیرون نرفته من تا حالا از یک نفرم به جرات میگم اعتراضی نشنیدم. فقط سبکش با سلیقت هماهنگ باشه بقیه چیزا رو خیالت راحت راحت باشه. کارت نه تنها از نمونه کارا بدتر نمیشه بلکه بهترم میشه . موفق باشی هر جا میری ولی حتما توصیه میکنم ببینی اینجارو.

ممنون عزیزم از لطفت حتما میرم میبینم یکم درگیر خرید جهیزیه هستم. یه سوال دیگه کلیپ هم درست میکنه یا نه

(۷-بهمن-۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ عصر)فرحناز مجیدی نوشته است:  من رفتم هفته گذشته و کاراشون بد نبود ولی الکی قیمتاشون بالاست مثلا 14 .15 میلیون بخوام بدم اینجا ترجیح میدم بدم تهران کارامو انجام بدم پیش بهترین عکاس های عروس که اسم و رسم دارن.

قیمتاش اینقدر بالاست؟ مگه چکار میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ SurprisedSurprisedSurprisedSurprised

عروس شهریور Lub
نقل قول
۱۷-بهمن-۱۳۹۴, ۰۳:۴۲ عصر
ارسال: #106
(۱۵-بهمن-۱۳۹۴ ۰۳:۴۳ عصر)*mary نوشته است:  والا با 14- 15 تومن پکیجاش شامل خیلیییییییییی چیزا میشه. کف قیمتشون خیلیییی پایین تر از این چیزاست.
کلیپ هم درست میکنند.

SurprisedSurprisedSurprised خیلی زیاد ولی به نظرم باید رفت و دید و با بقیه جاها مقایسه کرد اخه این قیمت خیلی بالاست

عروس شهریور Lub
نقل قول
۱۸-بهمن-۱۳۹۴, ۱۱:۲۴ عصر
ارسال: #107
من کارای اتلیه پرشیا رو توی آرایشگاهم داده بودم و به نظرم مدل کاراش قشنگ بود، ولی من قرارداد با آتلیه آرمانی بستم و همین مشکل ندادن فایل عکس ها رو داشتم که خیلی ناراحتم کرد فکر می کردم فقط آتلیه من اینطور بودهHuh
به نظرم کارشون خیلی مسخرست که فایل رو نمی دن قرن 21 هستش مثلاAngry الان همه از عکسها تو گوشی و لپ تاپ و... استفاده می کنن یعنی چی که عکسا رو نمی دن؟!Crying
من آتلیه عقدم کارش عالی بود ( آتلیه پیمان) ، واقعا کاراشو دوست داشتم ما واسه اسپرت کلا 4 تا عکس انتخاب کردیم ولی نزدیک 40 تا عکس گرفته بود ! تمام فایل عکس ها چه مراسم چه اسپرت با کیفیت اورجینال بهمون داد

آشنایی: 90.7.5
دوستی:91.3.25
خواستگاری:92.5.3
جلسه دوم خواستگاری:92.5.10
بله برون: 92.5.18
عقد:92.6.15
عروسی:94.7.17Angel

چه زود میگذره......
نقل قول
۲-اسفند-۱۳۹۴, ۰۶:۳۷ عصر
ارسال: #108
البتع بستگی داره چه پیکجی انتخاب من تو اردیبهشت 94 واسه شهریور 94 با 5800 قرارداد بستم که شامل این موارد میشد
1. البوم دیجیتال 50×70 10 برگی
2. دوربین dslr که وضوح ثصاویرش فوق العاده بود
3.کرین باغ و کرین سر مجلس
4. عکس سر مجلس که به شکل لایت باکس در سایز120×60 هست که فوق العاده زیباست که من جای دیگه لایت باکس ندیدم
5.عکاس مستند که از اولین لحظه که وارد اتلیه میشوید تا اخر مجلس از تمام مراحل عروسی عکاسی میکنه که حدود 300 تا عکس میشه که کل فایل عکسها رو بهتون میدند
6. 2تا عکس پرتره واسه پدر مادر عروس و داماد
7. 1عدد پرتره واسه امضا مهمانها
البته واسه من از همه اینها مهمتر سبک کار کلاسیک این اتلیه و هنر و ذوق عکاسی اقای عبادی بود که فکر کنم با گذشت سالها البوم و فیلمتون قدیمی به نظر نرسه.
در کل من از انتخابم راضی هستم چون هر کی فیلم و البوم ما رو دید میتونم بگم کف کرد!!!New2
نقل قول
۳۱-فروردين-۱۳۹۵, ۰۴:۳۷ عصر
ارسال: #109
سلام بچه ها من کاراشو توسالن خانم میرزایی دیدم رفتم آتلیه خود آقای عبادی توضیحات رو برام داد کاراشون عالی بود یکم قیمتاشون بالا بود
نقل قول
۱۵-بهمن-۱۳۹۷, ۰۱:۰۴ عصر
ارسال: #110
من عروس تیرماه این آتلیه بودم
همین هفته آلبوممو تحویل گرفتم فیلممو ولی قبلتر دادیم برامون ادیت نهایی رو انجام بدن
درجه رضایتم ازش ٧٠ درصد هست
کیفیت عکسها و فیلم عالیه از نظر وضوح تصویر
یه کم فقط از کلیپای فیلمم رضایت کامل ندارم
در مجموع ولی اگه نظرمو بخواید راضی هستم
واقعا پس راست میگفت آقای عبادی به ما که قیمت ما رو خیلی پایین زدن، برا ما ٦ تومن شد
اگر این اتلیه رو انتخاب کردید برا عکسای باغ ، باغ جاده چالوسو انتخاب کنید، خیلی قشنگ و شیک و طبیعیه، من از عمارت خوشم نمیاد
ایشالا همگی خوشبخت بشید

بيايد يه كم برگرديم به اصول اخلاقي و انسانيت
بخدا اونقدام سخت نيست
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام