• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

آتلیه های خوب در استان مازندران

۲۳-شهريور-۱۳۹۶, ۱۲:۱۰ صبح
ارسال: #211
RE: آتلیه های خوب در استان مازندران
 سلام دوستان من تهران هستم و برای عکاسی و کلیپ اسپرت میخوام شمال بیام به نظر شما اتلیه تو شمال پیدا کنم ارزون نر در میاد یا تهران کیفیت کار هم برام خیلی مهمه با یه اتلیه خوب توی شمال کلیپ اسپرت چقدر هزینه اش میشه
نقل قول
۱۸-مهر-۱۳۹۶, ۰۶:۳۷ عصر
ارسال: #212
منم تهرانم ولی می خوام عکسا و کلیپ اسپرتم تو جنگلای طبیعی باشه، اگه کسی تو مازندران میشناسه آتلیه ای که تو جنگل عکاسی کنه ممنون میشم ازش

خدایا...بابت همه چی سپاسگذارم

نقل قول
۱۸-مهر-۱۳۹۶, ۰۶:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-مهر-۱۳۹۶ ۰۶:۵۹ عصر توسط عقیق یمنی.)
ارسال: #213
(۴-آذر-۱۳۹۵ ۱۲:۲۴ عصر)'MayiMayi' نوشته است:  سلام دوستان
من اهل بابل نیستم اما عروسیم قرار اونجا برگزار بشه.
میشه خواهش کنم چندتا آتلیه خوب تو بابل و اطرافش بهم معرفی کنید؟
لطفا اگه شماره تلفن و آدرسشم دارید بهم بدین.Heart

تو بابل با هر کسی قرارداد میبندید حتما اگه فایل رو میخواید تو قرارداد مکتوب بشه. ما با آتلیه دایان همین مشکل ندادن فایلها رو پیدا کردیم.... عکس بسیاااااار بی کیفیت که خودم از رو نسخه چاپی میگرفتم صد بار کیفیتش بهتر میشد بهم داد گفتم اینم فایل..... آخرش گفت باید فایل رو جدا بخری.... گفتم کاش از اول میگفتی.... گفت من گفتم فایل رو میدم ولی نگفتم چه کیفیتی رو!!!!!!!!!!!! خلاصه به قول و وعده های زبونی قبل قرارداد بسنده نکنید....
من از دایان اصلا راضی نبودم... دکور و صحنه های خیلی محدود... بدقول... عکاس عجول و بی دقت

کلا برای انتخاب آتلیه میتونید برید آرایشگاه ها و نمونه عکسهای عروس ببینید اونجا.
من تو بابل نمونه کار آتلیه سیاه و سفید رو دیدم که تو باغ بود. خیلی خوشم اومد. دوستم داشت میرفت استرالیا، فایل عکسهاش رو گرفت و کارش بسییییییار قشنگ بود اینقدر که فکر میکردیم عکساشو اونجا گرفته و این باغ تو بابل نیست....

من هم هدیه ای از خدا در جانم دارم. حالا دو قلب دارم اما هر کدام را که بدهم، جانم می رود. خدایا خودت مواظب دترم باش...
نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۵-اسفند-۱۳۹۶, ۱۱:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-اسفند-۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ عصر توسط مینا محمدی.)
ارسال: #214
RE: اتلیه های خوب در استان گلستان و مازندران
(۲۱-بهمن-۱۳۹۳ ۰۷:۳۵ عصر)'aros tak' نوشته است:  من آتلیه مرجان تو تنکابن رو انتخاب کردم .کلا5200 ت می شه هزینش.قرارداد هم بستم دعا کنید کارش خوب باشه.من که خودم کاراش رو دیدم عالی بود.پستم رو ویرایش کردم چون قیمت قراردادم بالا رفت.آخه کلیپ اسپورت هم اضافه کردم.

سلام . من هم آتلیه مرجان آقای شعبانی رو انتخاب کردم . کلیپ اسپرتم خیلی قشنگ و عالی شد طوریکه دخترخالم که تو پاسداران هست گفت نمیخواد تهران کارش رو انجام بده و برای عروسی و اسپرت پیش آقای شعبانی رفت . کلیپ و عروسی من که 14 میلیون برام در اومد ولی دخترخالم چون ارمنستان و ترکیه رو با آقای شعبانی رفت 35 میلیون شد . کارشون عالی بود واقعا حرفه ای و پرفکت . اگر 100 بار دیگه بخوام عروسی بگیرم آقای شعبانی رو انتخاب میکنم .

نقل قول
۶-اسفند-۱۳۹۶, ۰۸:۴۹ صبح
ارسال: #215
من مراسم حنابندونم شمال بود و با آتلیه تک تو قائم شهر قرارداد بستیم، البته دو سال و نیم پیش. از کارشون راضی بودیم قیمت هم مناسب بود. برای عکاسی هم رفتیم جنگلای اطراف شیرگاه که منظرش واقعاً عالی بود.

ای نور ما، ای سور ما، ای دولت منصور ما / جوشی بنه در شور ما، تا می شود انگور ما
نقل قول
۱-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۰:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۰:۰۲ صبح توسط labghiz267.)
ارسال: #216
سلام خدمت نو عروس های عزیز
من سال 95 ساری عروسی گرفتم وظیفه خودم دونستم هر جا شد درباره تجربه های خودم از مراسم عروسی بنویسم تا دیگران بتونن درست تصمیم بگیرن.
این تاپیک بخاطر اینکه راجع به آتلیه هست درباره آتلیه عروس خودم می نویسم.بخاطر اینکه خودم تهران بودم خیلی آشنایی با آتلیه های ساری نداشتم بهمین خاطر سعی کردم بیشتر آتلیه ها رو برم و کارشون رو ببینم.
در نهایت #استودیو عکاسی کاخ رو انتخاب کردم که مدیریتش با آقای #بنیامین خدادادی هست.در اون زمان مجبور شدم بخاطر اینکه کار ایشون در او شهر برند بود تقریبا دو برابر مبلغ باقی آتلیه ها قرارداد ببندم به امید اینکه بهترین کار رو تحویل می گیرم.
خدمتتون بگم بنده بعد از 1 سال و نیم هنوز آلبوم و فیلم رو تحویل نگرفتم.حتی گیفت هایی که قرار بود شب عروسی به ما بدن و تبلیغ کار خودشون هست رو هم هنوز تحویل ندادن.من مجبور شدم بارها برم و خودم کار دیزاین البوم رو انجام بدم.تصویر: images/smilies/dodgy.gif
متاسفانه مدیریت بسیار ضعیف آقای #بنیامین خدادادی و تنبلی بیش از اندازه ایشون در انجام کارشون بسیار بسیار مشهود هست.ایشون در هفته فقط چند ساعت برای کارهای عروس هاشون وقت میگذارند و فقط بدنبال چاپ کتاب و فعالیت های دیگر هستن.
من شدیدا توصیه می کنم با ایشون قرارداد نبندید و اگر بخاطر سبک کارشون خواستید باهاشون قرارداد ببندید حتما حتما یک بند درباره دیرکرد قرارداد بگذارید و همه پواشون رو هم قبل از تحویل کار ندید.
متاسفانه ما گول ایشون رو خوردیم و کل مبلغ قرارداد رو قبل از مراسم دادیم و جریانمون شد مثل جریان من بدو آهو بدو.
ایشون ضمنا اصلا اخلاق حرفه ای ندارند و در طی این مدت حتی یکبار هم از ما بخاطر این همه دیرکرد عذرخواهی نکردند و بدتر اینکه هربار بهشون اعتراض کردیم گفتند میتونید برید و شکایت کنید.تصویر: images/smilies/angry.gif

نقل قول
۲۸-مهر-۱۳۹۷, ۰۱:۳۶ صبح
ارسال: #217
سلام کسی آتلیه باراکا بابل رفته؟

نقل قول
۲۳-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-دي-۱۳۹۷ ۱۲:۳۲ عصر توسط nona71.)
ارسال: #218
سلام دوستای گلم.من یه آتلیه در مازندران شهر نور بهتون معرفی میکنم کارشون عالیه.من هم عقدم و هم جشن عروسیم با این آتلیه بود.آتلیه سوشیانس با مدیریت آقای یزدان شناس فوق حرفه ای هستن.خیلی خوش ذوق و باسلیقه و با اخلاق حرفه ای هستن.هم خودشون و هم خانمشون
خیلی از اقوام رو به این آتلیه معرفی کردم خیلیییی راضی بودن.قیمتشون هم عالیه.تازه واسه کار کلیپ سازی خارج از کشور هم هرجایی که بخواین میبرن
آدرسشون: مازندران.نور. آقای یزدان شناس  09111258297 

بچه ها آتلیه سوشیانس تو مازندران شهر نور کارش فوق العاده هست. آقای یزدان شناس 09111258297
نقل قول
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۳:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۴:۳۶ عصر توسط masiii64.)
ارسال: #219
من واقعا نمیفهمم چه طوری بعضی ها میگن عرشبا آمل کارش عالیههه و حرف نداره والا ما رفتیم از نزدیک کاراشونو دیدیم به نظرمون که افتضاح بود
نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۵:۲۴ عصر
ارسال: #220
سلام دوستان عزیز
من سه ماه پیش از همین تاپیک آتلیه سوشیانس رو پیدا کردم و رفتم پیششون برای کلیپ شمال.خواستم بگم کارشون خیلی عالیه به همه پیشنهاد می کنم.خیلی حرفه ای و خیلی خونگرم و صمیمی اند و قیمتهاشون هم خیلی مناسبه، یعنی طوری بود که اگر با آتلیه های تهران میخواستم همین کلیپ رو کار کنم دوبرابر واسم تمام میشد.انقدر از کارشون خوشم اومد که ازشون پرسیدم واسشون امکان داره بیان تهران واسه مراسم روز عروسی ، بعد دیدم خیلی از عروساشون که میان واسه کلیپ شمال از بس از کاراشون خوششون میاد که همه واسه مراسم هم میبرنشون شهرهای خودشون مـثل اصفهان،تبریز،همدان،شیراز،مشهد و خیلی شهرهای دیگه.قیمت هم مناسب تر در میاد واسشون ،خداروشکر مراسم منو هم که اومدن به بهترین صورت ممکن اجرا کردن،خدارو شکر میکنم که همه چیز واسه من عالی پیش رفت و در کل همه چیزشون عالی و بی نقص بود. این هم شماره تماسشون  09111258297 آتلیه سوشیانس،مازندران،نور، آقای  مهدی یزدان شناس
ممنون از سایت نوعروس که این امکان رو بوجود آورد که بتونیم به هم کمک کنیم و از استرس نزدیک عروسی کم کنیم

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام