• کالا
  • چم

آتلیه نو عروس ها ++ تخفیف ویژه برای کاربران نو عروس ++

(جزئیات)

ستارخان نبش چهار راه خسرو (صادقی پور) ساختمان الماس غرب. ورودی خسرو جنوبی. طبقه 3 واحد 306
تلفن: 44387713
شروع پکیج: ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: غرب تهران
موبایل: 09122383310,09128495759

آتلیه عروسعکس پرسنلیعکاسی اسپرت

آتلیه نوعروس ها++ تخفیف ویژه برای کاربران نو عروس ++

۹-بهمن-۱۳۹۸, ۱۲:۴۶ صبح
ارسال: #941
RE: آتلیه نوعروس ها++ تخفیف ویژه برای کاربران نو عروس ++
(۲-بهمن-۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ عصر)'atena majidi' نوشته است:  
(۱-بهمن-۱۳۹۸ ۱۱:۵۴ صبح)'علیپور' نوشته است:  فرمالیته دوستم هفته گذشته انجام شد که خیلی رضایت داشتن از شما و تیمتون
از ایده های فیلم برداری و عکاسی جنگل و دریا خیلی تعریف کردن قرار شد که بعدا برن آتلیه برای انتخاب عکساشون برای کلیپشون
خیییییییییییییلی ممنون که باز هم رو سفیدم کردید نوعروسها

چه عالی خوشبخت باشن ایشالا
از قیمتهای بعد از عیدشون اطلاعی دارید؟

عزیزم اگر عروسیتون بعد از عیده همین الان هم دیر شده برای قراردادتون
من خودم تقریبا ۴ ماه قبل از عروسیم اقدام کرده بودم
اگر زودتر قراردادتونو ببندید تا جایی که من اطلاع دارم اگر قینتاشون هم اضافه بشه این خیلی به نفع کسی میشه که قبل گرونی قرادادشد نوشته باشه زودتر برو اقدام کن که خیال خودت هم راحت بشه از بابت عکاسی

نقل قول
۲۳-بهمن-۱۳۹۸, ۰۶:۰۹ عصر
ارسال: #942
پکیجشون از 3.5 شروع میشه به بالا
نقل قول
۲۶-بهمن-۱۳۹۸, ۰۴:۵۹ عصر
ارسال: #943
بچه ها من با وجود بدقولی فرررررراوان بخاطر مشغله کاری خودم و همسرم بالاخره تونستم برم عکس های یدا رو تحویل بگیرم..... اولا که خیلی مثل همیشه خوب برخورد کردن و بابت این همه تاخیر چیزی بهمون نگفتن و بعدش هم مثل سری های قبلی عاااااااااااااالی بود همه عکسام هم کیفیت چاپش و هم رتوشش
نقل قول
  • آرته
  • عظیمی
۱-اسفند-۱۳۹۸, ۰۱:۴۹ صبح
ارسال: #944
(۲۶-بهمن-۱۳۹۸ ۰۴:۵۹ عصر)'a.f.s.a.n.e' نوشته است:  بچه ها من با وجود بدقولی فرررررراوان بخاطر مشغله کاری خودم و همسرم بالاخره تونستم برم عکس های یدا رو تحویل بگیرم..... اولا که خیلی مثل همیشه خوب برخورد کردن و بابت این همه تاخیر چیزی بهمون نگفتن و بعدش هم مثل سری های قبلی عاااااااااااااالی بود همه عکسام هم کیفیت چاپش و هم رتوشش

چه عالی خوشبخت باشی عزیزم

نقل قول
۱۳-اسفند-۱۳۹۸, ۰۶:۳۴ عصر
ارسال: #945
سلام به همگی
بچه ها من دوست صمیمی همسرم و خانومش رو معرفی کردم به آتلیه نوعروسها و یک ماه پیش مراسمشون برگزار شد
همه چیز عاااالی بود هم حضور خود آقای رمضانی و محمدی عزیز از اول تا آخر و هم عکسای فوق العاده خانم عسکری و خانم زنجانی که توی اسلایدشو مشغول پخش بود در طول مراسم که همشون خیییلی زیبا بودن
عروس و داماد هم خیلی رضایت داشتن از گروهشون و از من هم چند بار هم توی عروسی و هم بعد اون بابت معرفی این آتلیه تشکر کردن
خخخخخخخخخخخخخیلی مممنونم بخاطر این که مثل کارهای خودمون عالی درخشیدید و همه رو راضی نگه داشتید
عاشششششششششششششق اون قسمت هایی شدم که وسط مراسم توی باغ میرفتید با مهمونا صحبت میکردید و ازشون فیلم میگرفتید
بخش های احساسی کیلپشون هم که دیگه اشک همه رو در اورد و خیلی قشنگ بود چون در کنار بخش های شاد و رقص و ... خیلی جلوه کرده بود توی کلیپشون
تازه بخش آخر تشکرم هم بخاطر سورپرایزی بود که برای من در نظر گرفته شد و توی سالن عروسی از من و همسرم کلی عکس های 2تایی خوشگل گرفتن و بخاطر این که ما معرف این مشتری بهشون بودیم یکی از بهترین هاش رو برامون روی تخته شاسی به صورت هدیه چاپ کردن و ما چند روز پیش رفتیم و تحویل گرفتیمش و فایل مابقی عکسامون رو هم آقای محمدی لطف کردن و بهمون تحویل دادن
منم اون عکس رو زدم کنار عکس عروسی مون روی دیوار اتاق و هر روز که میبینمش کلی کیف میکنم و با خاطرات عروسی مون کلی ذوق میکنم و حس خوب بهم دست میده
باز هم ممنونم نوعروس ها تصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

عروس خانم های خوشگل برای منم دعا کنید
نقل قول
۲۶-اسفند-۱۳۹۸, ۰۴:۳۳ عصر
ارسال: #946
خانوما توی این چند روز مونده به عید که مجبوریم بمونیم توی خونه دیدن فیلم عروسی میتونه بهتون کلی روحیه بده و یاد ایام شاد گذشته با عزیزانتون بیفتید.. من تقریبا 2 بار توی هفته گذشته فیلم رو دیدم و کلی کیف کردم به لطف گروه نوعروس ها

عروس خانم های خوشگل برای منم دعا کنید
نقل قول
۴-ارديبهشت-۱۳۹۹, ۰۱:۳۰ عصر
ارسال: #947
سلام خانوما
هفته دیگه خواهر من با آتلیه نوعروس ها وقت فرمالیته داره توی شمال
مراسم ما که خوب برگزار شد و بخاطر وسواس زیاد همسرم ما بین تقریبا 12 تا آتلیه این آتلیه رو انتخاب کرده بودیم
بعدش هم که بخاطر این که ما راضی بودیم خواهرم رو معرفی کردیم که قرار بود عروسیشون اسفند ماه باشه که بخاطر کرونا افتاده بعد از ماه رمضون (البته اگه دوباره عقب نیفته..) جالب این بود که آقای محمدی بابت این که قرارداد ما چند ماه افتاد عقب هیچ مبلغی به قرارداد ما اضافه نکردن و با ما خیلی خوب کنار اومدن
.. الان هم که قرار شده فعلا هفته دیگه بریم شمال برای فرمالیته شون.. اونجا من از آقای محمدی قول گرفتم که کلی عکسای قشنگ هم از من و همسرم بگیرن که این خیلی عالیه و با یه تیر دو نشون میزنیم انگار...
بعد فرمالیته میام براتون تعریف میکنم چه اتفاقایی افتاد
نقل قول
۲۳-خرداد-۱۳۹۹, ۰۱:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-خرداد-۱۳۹۹ ۰۱:۴۲ عصر توسط مریم رایانی.)
ارسال: #948
(۴-ارديبهشت-۱۳۹۹ ۰۱:۳۰ عصر)'somaye62' نوشته است:  سلام خانوما
مراسم ما که خوب برگزار شد و بخاطر وسواس زیاد همسرم ما بین تقریبا 12 تا آتلیه این آتلیه رو انتخاب کرده بودیم
بعدش هم که بخاطر این که ما راضی بودیم خواهرم رو معرفی کردیم که قرار بود عروسیشون اسفند ماه باشه که بخاطر کرونا افتاده بعد از ماه رمضون (البته اگه دوباره عقب نیفته..) جالب این بود که آقای محمدی بابت این که قرارداد ما چند ماه افتاد عقب هیچ مبلغی به قرارداد ما اضافه نکردن و با ما خیلی خوب کنار اومدن
.. الان هم که قرار شده فعلا هفته دیگه بریم شمال برای فرمالیته شون.. اونجا من از آقای محمدی قول گرفتم که کلی عکسای قشنگ هم از من و همسرم بگیرن که این خیلی عالیه و با یه تیر دو نشون میزنیم انگار...

سلام عزیزم 
فرمالیته تون انجام شد؟ چطور برگزار شد و چیکارا کردید؟ ما هم میخوایم بریم برای خواهرزادم اگه از تجربتون با نوعروس ها بگید ممنون میشم...

نقل قول
۹-تير-۱۳۹۹, ۰۵:۴۰ عصر
ارسال: #949
(۲۳-خرداد-۱۳۹۹ ۰۱:۴۱ عصر)'مریم رایانی' نوشته است:  
(۴-ارديبهشت-۱۳۹۹ ۰۱:۳۰ عصر)'somaye62' نوشته است:  سلام خانوما

سلام عزیزم 
فرمالیته تون انجام شد؟ چطور برگزار شد و چیکارا کردید؟ ما هم میخوایم بریم برای خواهرزادم اگه از تجربتون با نوعروس ها بگید ممنون میشم...

سلام عزیزم 
بابت فرمالیته ما رو بردن سمت اطراف لاهیجان که حدود ساعت 12 شروع کردیم به کار توی جنگل و جاده که هم فیلم برداری داشتیم و هم عکاسی و هم هلیشات همراه مون بود تیم نوعروس ها 5 نفر بودن و خود آقای محمدی و رمضانی هم حضور داشتن و کار فیلم برداری و عکس های رئال بیشتر با خودشون بود و عکس ها رو هم خانم عسکری میگرفتن حدودا 300 تایی عکس گرفتیم توی جنگل و جاده و بعد از اون رفتیم ناهار و استراحت و تعویض لباس، بعدش هم رفتیم لب ساحل که اونجا هم کلی فیلم های با حال با هلیشات گرفتن که توی تبلتشون دیدیم و لذت بریدم و اونجا نزدیک ساحل یه مزرعه برنج هم بود که با لباس اسپرت اونجا هم یک ساعتی کار کردیم و خیلی عکس های زیبایی گرفتن و بعد از اون لب ساحل با دکوری که چیده بودن با نی بمبو و قفس و ریسه و گل کاری و ... کلی عکس گرفتیم تا این که غروب شد و هنگام غروب هم رفتیم توی آب و فیلم و عکس گرفته شد و وقتی شب شد لباس عوض کردیم و با چراغ ماشین و لامپ و آبشار و شوتینگ تقریبا نیم ساعتی کار کردیم و فکر کنم حدود 300 تایی هم توی لوکیشن دریا عکس برداری شد
بعد از اون از گروه فیلم برداری خداحافظی کردیم و برگشتیم
در کل عااااالی بود به نظرم ایده هایی که عکاس میداد و فیلم های متنوعی که گرفته میشد خیلی خوب بودن 
کلا هوا کمی گرم و کلافه کننده بود ولی اکیپ نوعروس ها با حوصله و شوخ هوامون رو داشتن و هم بهمون خوش گذشت و هم خاطره خوبی توی ذهنمون موند
خواهرم و همسرش که خیلی راضی بودن حالا قرار شده هر وقت تونستن برن برای انتخاب عکساشون 

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام