• مرضیه محمدی
  • مهناز

آتلیه نو عروس ها ++ تخفیف ویژه برای کاربران نو عروس ++

(جزئیات)

ستارخان نبش چهار راه خسرو (صادقی پور) ساختمان الماس غرب. ورودی خسرو جنوبی. طبقه 3 واحد 306
تلفن: 44387713
شروع پکیج: ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: غرب تهران
موبایل: 09122383310,09128495759

آتلیه عروسعکس پرسنلیعکاسی اسپرت

آتلیه نوعروس ها++ تخفیف ویژه برای کاربران نو عروس ++

۳-اسفند-۱۳۹۷, ۰۱:۰۳ صبح
ارسال: #881
RE: آتلیه نوعروس ها++ تخفیف ویژه برای کاربران نو عروس ++
من امروز یه استوری دیدمدازشون که عااالی بود از همیت جا خسته نباشید میگم به گروه پر انرژی و عالی نوعروس ها مخصوصا آقای رمضانی و محمدی عزیز
نقل قول
۹-اسفند-۱۳۹۷, ۰۸:۵۴ عصر
ارسال: #882
سلام به گروه خوب نوعروس ها....
امسال هم سفره هفت سین دارید برای عکاسی؟؟
من حتما میخوام بیام از هنرهاتون استفاده کنم بازم
ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره خبر بده
نقل قول
۱۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۳:۳۷ عصر
ارسال: #883
سفره هفت سین دارن مثل این که... چون توی سایت نت برگ هم آگهی کردن من دیدم اونجا هم هستن ظاهرا و نوشته عکاسی با تم هفت سین و....
ولی تو اینستاشون برای کار عروس نوشته تخفیف ویژه تا عید دارن.. من متوجه نشدم که تخفیف برای عروس و داماد هایی هستش که عروسیشون تا عیده یا این که مدتی که تخفیف میدن تا عیده و اگر برای بعد از عید کسی بره برای قرارداد این تخفیف شامل حالش میشه یا نه؟؟ ... همسایه ما عکس های من رو دید خیلی تعریف کرد و آدرس آتلیه رو از من گرفت ... قرار شده بره ببینه کارهای جدیدشون رو.. اگر بره با آقای محمدی قرارداد بنویسه میام براتون تعریف میکنم از کارهاشون حتما...
من خودم خیییییییلی رضایت داشتم و به همه اطرافیان پیشنهاد کردم کارشون رو...
نقل قول
  • اساطیر
  • کتی دیلمی
۱۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۹:۵۷ عصر
ارسال: #884
(۱۲-اسفند-۱۳۹۷ ۰۳:۳۷ عصر)'somaye62' نوشته است:  سفره هفت سین دارن مثل این که... چون توی سایت نت برگ هم آگهی کردن من دیدم اونجا هم هستن ظاهرا و نوشته عکاسی با تم هفت سین و....
ولی تو اینستاشون برای کار عروس نوشته تخفیف ویژه تا عید دارن.. من متوجه نشدم که تخفیف برای عروس و داماد هایی هستش که عروسیشون تا عیده یا این که مدتی که تخفیف میدن تا عیده و اگر برای بعد از عید کسی بره برای قرارداد این تخفیف شامل حالش میشه یا نه؟؟ ... همسایه ما عکس های من رو دید خیلی تعریف کرد و آدرس آتلیه رو از من گرفت ... قرار شده بره ببینه کارهای جدیدشون رو.. اگر بره با آقای محمدی قرارداد بنویسه میام براتون تعریف میکنم از کارهاشون حتما...
من خودم خیییییییلی رضایت داشتم و به همه اطرافیان پیشنهاد کردم کارشون رو...

چه عالی سمیه جون شما رفتید برای عکاسی هفت سین؟
آخه خواهر زاده من تولدش دوم عیده و مامانش میخواد با سفره هفت سین براش امسال کلیپ هفت سین درست کنه که توی تولدش پخش بشه
میخوام که دیر نشه و زودتر بریم وقت بگیریم از آقای محمدی تا وقتشون پر نشده
نقل قول
۱۵-اسفند-۱۳۹۷, ۰۳:۵۰ عصر
ارسال: #885
منم عکاسی هفت سین میخوام کی وقت میدید آقای محمدیتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
۱۵-اسفند-۱۳۹۷, ۰۵:۰۲ عصر
ارسال: #886
سلام، برای عکاسی هفت سین باید تا قبل از عید اقدام کرد؟ یا برای ایام عید هم امکان پذیره ؟تصویر: images/smilies/huh.gif
نقل قول
۱۵-اسفند-۱۳۹۷, ۰۷:۴۳ عصر
ارسال: #887
من امروز تماس گرفتم برای شنبه بهم وقت دادن برای عکاسی هفت سین
ما برامون راحت تر بود که توی عید بریم برای عکاسی ولی گفتم وقتاشون توی عید پره و مراسم عروسی دارن و نمیرسن برای هفت سین عکاسی کنن
نقل قول
۱۸-اسفند-۱۳۹۷, ۰۹:۲۸ صبح
ارسال: #888
سلام خانوما
عروسی خواهر من اردیبهشته و همسرش هم خیلی وسواسه تو عکس و فیلم... خودش یه پا عکاسه هرجا میریم دوربینشو هم میاره کلی عکس میگیره ۴ تا آتلیه رو خودشون با هم دیگه رفتن بازدید کردن که ۳ تا رو اصلا نپسندیدن به دلایل مختلفی مثل بی کیفیت بودن عکس یا فیلم یا قیمت بالا و غیره و به پیشنهاد من با هم دیگه رفتیم پیش آقای محمدی نمونه های اونجا رو هم دیدن البته قبلش توی خونه عکس و فیلم من رو هم دیده بودن ولی برای این که کارهای جدید تری هم ببینن رفتیم اونجا
نمونه ها شونو دوست داشتیم و مثل همیشه با حوصله و دقت آقای محمدی با جزییات سوالاتشون رو جواب داد از ۳ توم پکیج هاشون شرو میشد تا به بالا پکیجی که خواهرم و همسرش با هم توافق داشتن شماره ۵ شون بود که ۹ تومن میشد ولی از همه کامل تر بود چون هم فرمالیته و هلیشات و آلبوم ۳۰ صفحه ای بزرگ داشت و هم اسلاید شو و کرین توی سالن و ... البته هنوز قرارداد نبستن و میخوان ۲ تا آتلیه دیگه رو هم که همکاراشون معرفی کردن برن و بازدید کنن ولی تا الان بین این ۵ جا نوعروس ها رو از همه بیشتر پسندیدن شایدم یه دلیل مهمش این بود که معرفش من بودم و چون با آشنایی قبلی رفتیم اونجا کلی تحویلمون گرفتن و همسر خواهرم هم کلی باهاشون ارتباط برقرار کرد و کلی هم خندیدیم و تقریبا ۱.۵ ساعتی اونجا بودیم من همیشه کارهاشونو دوست دارم و دنبال میکنم چون به سلیقه من به شخصه نزدیک هستش و معتقدم آتلیه کاملا سلیقه ای هستش و باید اول آدم پیش خودش مشخص کنه از یه آتلیه چی میخواد و بعدش بره دنبالش اگر خواهرم بره نوعروس ها قرارداد ببنده که تا الان هم انتخابشون همینجاست میام براتون از جزییاتش بیشتر میگم حتما
فعلا...
نقل قول
 سپاس شده توسط سمانه 1 ، maahboobeh
۲۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۹:۲۴ صبح
ارسال: #889
(۲۴-بهمن-۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ عصر)'cetareee' نوشته است:  بچه های ایت آتلیه عالی هستن مخصوصا برخوردشون با مشتری از همه چیز بهتره
.
.
.
بچه ها ما سال گذشته رفتیم با سفره هفت سین عکاسی کردیم توی آتلیه شون
کسی اطلاع داره امسال هم ابن کار رو میکنن یا نه؟؟؟
من میخوام برم حتما که هم با سفره هفت سین بگیرم و هم اگر بشه همون روز عکاسی اسپرت هم انجام بدم
از قیمت های جدید کسی اطلاعی داره؟؟

عزیزم ما خودمون برای ۲۶ ام وقت گرفتیم برای عکاسی با هفت سین شون زنگ بزنید تلفنی هم وقت میدن... به من گفتن تا روز آخر هستن آتلیه شون... ۴۴۳۸۷۷۱۳ این شماره شونه
نقل قول
۲۵-اسفند-۱۳۹۷, ۱۰:۵۴ صبح
ارسال: #890
از طرف آتلیه نوعروس ها بابت معرفی دوستم با ما تماس گرفته شد و از ما عکاسی کردن و یک عکس با تخته شاسی هم بهمون هدیه دارن اقای محمدی ممنون بابت زحماتتون و کادوی عاااااالیتون واقعا ما رو سورپریز کردید

برای اینکه کارم راحت پیش بره برام دعا کنیدتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام