• گل سنتر
  • ونوستار

آتلیه نو عروس ها ++ تخفیف ویژه برای کاربران نو عروس ++

(جزئیات)

ستارخان نبش چهار راه خسرو (صادقی پور) ساختمان الماس غرب. ورودی خسرو جنوبی. طبقه 3 واحد 306
تلفن: 44387713
شروع پکیج: ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: غرب تهران
موبایل: 09122383310,09128495759

آتلیه عروسعکس پرسنلیعکاسی اسپرت

آتلیه نوعروس ها++ تخفیف ویژه برای کاربران نو عروس ++

۱۱-تير-۱۳۹۷, ۰۱:۵۱ عصر
ارسال: #751
RE: آتلیه نوعروس ها++ تخفیف ویژه برای کاربران نو عروس ++
الهه خانوم این اتلیه کادر خانوم هم داره یعنی حتی مراحل میکس فتوشاپ عکس هاتون هم اگه بخواید خانوم انجام میده بازم برای اطلاع بیشتر زنگ بزن اتلیه ولی اینو مطمئنم که کادر خانوم هم دارن و خیلی هم حرفه ایی هستن خانوم زنجانی و عسگری اکثر عکس های عروس دامادها رو با کادر اقا هم بخواین باز این دوتا خانوم هستن که همراه اکیپ میان و عکس کلیپ ها رو میگیرن

جشن عقدم به خوبي خوشي گذشت 
اتليه:نوعروس ها_عااالي
ارايشگاه عروس:مانلي_خيلي خوب
مزون:ليذا_خوب
ارايشگاه داماد:ديپلمات_بد
تالار: پيوند_خوب
پيش به سوي عروسي به اميد خدا و با انرژيتصویر: images/smilies/angel.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Neginphd
۱۳-تير-۱۳۹۷, ۰۱:۴۴ عصر
ارسال: #752
عکاس من هم خانم عسکری بودن با خانم سهیلا و خانم زنجانی هم فیلمبردار باغ و سالن بود و بسیار خوش برخورد و مهربون هم بودن
نقل قول
 سپاس شده توسط Neginphd
۱۴-تير-۱۳۹۷, ۱۰:۴۴ صبح
ارسال: #753
بچه ها آلبوم من خیلی قشنگ شده تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif تصویر: images/smilies/heart.gif من یه هفته پیش تازه تونستم برم که نگاه کنم عکسامونو به من گفتن که تا ده روز دیگه همه چیزایی که توی قراردادمون داریم رو حاضر میکنن و بهمون تحویل میدن
2 تا دکور جدید هم اضافه کرده بودن که خیلی قشنگ بودن یه فضای سنتی داشت که خیلی به نظرم عکس توش جالب میشه با یه قسمتی که گل کاری کرده بودن تا بالا اونم عکساش به نظر خیلی باید خاص بشه
بگیرم کارامون میام پست میزارم حتما براتون
فعلا....تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
۱۵-تير-۱۳۹۷, ۰۴:۰۳ عصر
ارسال: #754
راستی بچه ها گفتن که همه آرشیو عکسامونو هم میدن بهمونتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
۱۷-تير-۱۳۹۷, ۰۴:۰۳ عصر
ارسال: #755
چه خوووب که آرشیوتونو دارید
من کلی عکسهای خوشگل مشگل دارم تو آتلیه که دلم میخواد داشته باشم شون ولی چه کنم که خیلی دوریم به آتلیه و چاپ کردنش برامون یه کم سخته
ولی واقعا ۸۰٪ عکسامونو عاشقلنه دوست دارم
نقل قول
۲۳-تير-۱۳۹۷, ۱۰:۵۵ صبح
ارسال: #756
دیروز فیلم کلیپتون رو دیدم توی استوری تون عااالی بود و یاد عروسی خودمون افتادم که چقدر خوش گذشت بهمون با گروه خوبتون
ممنونم بابت همه لطفتون به ما ایشالا هرروز موفق تر از روز قبل باشید
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام