• نسیم عقیلی
  • هیژا

آتلیه نو عروس ها ++ تخفیف ویژه برای کاربران نو عروس ++

(جزئیات)

ستارخان نبش چهار راه خسرو (صادقی پور) ساختمان الماس غرب. ورودی خسرو جنوبی. طبقه 3 واحد 306
تلفن: 44387713
شروع پکیج: ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: غرب تهران
موبایل: 09122383310,09128495759

آتلیه عروسعکس پرسنلیعکاسی اسپرت

آتلیه نوعروس ها++ تخفیف ویژه برای کاربران نو عروس ++

۱۳-خرداد-۱۳۹۵, ۰۴:۵۲ عصر
ارسال: #41
RE: آتلیه نوعروس ها++ تخفیف ویژه برای کاربران نو عروس ++
من میخوام برای عروسیم که مهر هستش میخوام برم نمونه کاراشونو ببینم کسی میتونه بیشتر منو راهنمایی کنه؟
نقل قول
 سپاس شده توسط کیمی جون ، مریم رایانی
۱۳-خرداد-۱۳۹۵, ۰۴:۵۶ عصر
ارسال: #42
ببخشید کسی هست اینجا رفته باشه و از کارشون راضی باشن؟
من دنبال آتلیه خوبم.اگه میشناسید بهم معرفی کنید
ممنون
نقل قول
۱۳-خرداد-۱۳۹۵, ۰۵:۱۶ عصر
ارسال: #43
(۱۳-خرداد-۱۳۹۵ ۰۴:۵۲ عصر)leila jigar نوشته است:  من میخوام برای عروسیم که مهر هستش میخوام برم نمونه کاراشونو ببینم کسی میتونه بیشتر منو راهنمایی کنه؟

لیلا خانم من خودم رفتم و نمونه کاراشونم دیدم خیلی خوب عکس و فیلم برداری میکنن و رفتار خوبشون باعث شد من باهاشون قرار داد ببندم
نقل قول
  • کتی دیلمی
  • پیانو
۱۳-خرداد-۱۳۹۵, ۰۵:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-خرداد-۱۳۹۵ ۰۵:۳۹ عصر توسط مریم رایانی.)
ارسال: #44
(۱۳-خرداد-۱۳۹۵ ۰۴:۵۶ عصر)firooze norii نوشته است:  ببخشید کسی هست اینجا رفته باشه و از کارشون راضی باشن؟
ممنون

عروسی پسر عمو من با این آتلیه بود خیلی کارشون عالی بود من که خیلی از فیلم برداری و عکس برداریشون راضی بودم الان که به خونه
پسر عموم میرم و بعضی وقتا عکسارو میبینم خوش حال میشم و هر کسی که دنبال آتلیه میگرده این جا رو بهش معرفی میکنم
نقل قول
 سپاس شده توسط sara59 ، momo61 ، آتوسا60 ، کیمی جون
۱۴-خرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۴۴ عصر
ارسال: #45
من دیروز رفتم آتلیه نوعروس ها و باهاشون قرارداد نوشتم
مراسم ما 4.31 هستش و چیزی که توی قراردادمون هست یه فیلم برداری 2 دوربینه slr با میکس فیلمه. عکاسی هم از باغ و اتلیه برداشتیم و یه آلبوم 30.60 هم روی منو مون داریم با یه آلبوم کوچک تر هم به ما هدیه داده شد و یه عکس شاسی هم 60.90 بهمون اشانتیون دادن و کل اینا برامون 2.700 در اومد البته ورودی باغ هم با خودمونه که ما یه باغ 200 تومنی انتخاب کردیم
من خیلی وقت نداشتم برای این که آتلیمو انتخاب کنم کلا 5 جا رفتم نمونه کارا رو دیدم که نزدیک به خودمون باشه که از بینشون اینجا هم از نظر قیمتی و هم از لحاظ کیفیتی از همه بهتر بود و باید بگم که برخورد آقای محمدی خییییییلی خوب بود و با دقت و صبوری همه سئوال های ما رو جواب می داد و آقای رمضانی هم خیلی توی نحوه پرداخت باهامون کنار اومد کلا خییییلی خییییلی ازشون ممنونم و از این سایت هم که تازه توش عضو شدم خیلی ممنونم که توی کارای عروسی خیلی بهم کمک کرده
ایشالا بعد از مراسم واستون تعریف می کنم چی شد
برامون دعا کنید همه چیزا خوب پیش بره خیلی استرس دارم
نقل قول
۱۶-خرداد-۱۳۹۵, ۱۱:۱۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-خرداد-۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ صبح توسط farnaz nejati.)
ارسال: #46
(۱۴-خرداد-۱۳۹۵ ۱۲:۴۴ عصر)momo61 نوشته است:  من دیروز رفتم آتلیه نوعروس ها و باهاشون قرارداد نوشتم
مراسم ما 4.31 هستش و چیزی که توی قراردادمون هست یه فیلم برداری 2 دوربینه slr با میکس فیلمه. عکاسی هم از باغ و اتلیه برداشتیم و یه آلبوم 30.60 هم روی منو مون داریم با یه آلبوم کوچک تر هم به ما هدیه داده شد و یه عکس شاسی هم 60.90 بهمون اشانتیون دادن و کل اینا برامون 2.700 در اومد البته ورودی باغ هم با خودمونه که ما یه باغ 200 تومنی انتخاب کردیم
من خیلی وقت نداشتم برای این که آتلیمو انتخاب کنم کلا 5 جا رفتم نمونه کارا رو دیدم که نزدیک به خودمون باشه که از بینشون اینجا هم از نظر قیمتی و هم از لحاظ کیفیتی از همه بهتر بود و باید بگم که برخورد آقای محمدی خییییییلی خوب بود و با دقت و صبوری همه سئوال های ما رو جواب می داد و آقای رمضانی هم خیلی توی نحوه پرداخت باهامون کنار اومد کلا خییییلی خییییلی ازشون ممنونم و از این سایت هم که تازه توش عضو شدم خیلی ممنونم که توی کارای عروسی خیلی بهم کمک کرده

عزیزم منم کارم با این اتلیه و اقای محمدی بود خیالت راحت باشه کارشون خوبه New2New2New2New2New2

(۱۳-خرداد-۱۳۹۵ ۰۴:۵۶ عصر)firooze norii نوشته است:  ببخشید کسی هست اینجا رفته باشه و از کارشون راضی باشن؟
ممنون

عزیزم من دی عروسیم با این اتلیه بود کارامم تحویل گرفتم هم فیلم هم عکس من و همسرم و خانوادم که خیلی راضی بودیم

New2
Cat can feel som thing your can not see
ارایشگاه فقط شایسته نو
تالار تخت جمشید
اتلیه نوعروس ها
نقل قول
۱۷-خرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-خرداد-۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ صبح توسط dokhtare mehraboon.)
ارسال: #47
(۱۳-خرداد-۱۳۹۵ ۰۵:۲۴ عصر)مریم رایانی نوشته است:  
ممنون

عروسی پسر عمو من با این آتلیه بود خیلی کارشون عالی بود من که خیلی از فیلم برداری و عکس برداریشون راضی بودم الان که به خونه
پسر عموم میرم و بعضی وقتا عکسارو میبینم خوش حال میشم و هر کسی که دنبال آتلیه میگرده این جا رو بهش معرفی میکنم

ببخشید سبک کارشون چجوری هستش؟ من از این عکسهای هندی که روی زمین میخوابن و ... دوست ندارم، میشه توضیح بدین

(۱۶-خرداد-۱۳۹۵ ۱۱:۱۷ صبح)farnaz nejati نوشته است:  
(۱۴-خرداد-۱۳۹۵ ۱۲:۴۴ عصر)momo61 نوشته است:  من دیروز رفتم آتلیه نوعروس ها و باهاشون قرارداد نوشتم

عزیزم منم کارم با این اتلیه و اقای محمدی بود خیالت راحت باشه کارشون خوبه New2New2New2New2New2

ممنون

عزیزم من دی عروسیم با این اتلیه بود کارامم تحویل گرفتم هم فیلم هم عکس من و همسرم و خانوادم که خیلی راضی بودیم

شما کلیپ هم داشتین؟ هزینه هاش چطور بود؟ کیفییت عکسها و مدلهاشون,هزینه رو کامل باید همون اول بپردازیم؟
نقل قول
۱۷-خرداد-۱۳۹۵, ۰۲:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-خرداد-۱۳۹۵ ۰۲:۵۰ عصر توسط farnaz nejati.)
ارسال: #48
من کلیپم میکس فیلم بود و از عکسام هم اتلیه و هم باغ خیلی راضی بودم.در مورد هزینش اقای محمدی باهاتون کنار میاد نیازی نیست همه مبلغ رو یک جا پرداخت کنید مقداری موقع قرارداد و ما بقی موقع تحویل کار شما نگران هزینه و تسویه نباشید اقای محمدی باهاتون کنار میاد و تا جایی که بشه بهتون تخفیف میدن به نظر من خودتون تشریف ببرید و با اقای محمدی صحبت کنید به نتیجه خوبی میرسید.WinkWinkWinkNew2New2New2New2New2New2

New2
Cat can feel som thing your can not see
ارایشگاه فقط شایسته نو
تالار تخت جمشید
اتلیه نوعروس ها
نقل قول
 سپاس شده توسط آتوسا60
۱۸-خرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۲۴ عصر
ارسال: #49
بچه ها منو همسری بالاخره از ماه عسل برگشتیم و اولین کاری که کردیم این بود که رفتیم عکسامونو انتخاب کنیم
خیلی خیییییییللللی عالی بودن و حدود 2 ساعت طول کشید که بتونیم انتخاب کنیم عکسای باغمون خیلی خوش رنگ و زیبا بودن و توی مدل های ایستادنمون خیلی تنوع بود کلا از عکسام خیییلی خیییلی راضی بودم. درسته که موقع انداختنشون توی بعضی هاش خیلی سختی کشیدیم و کلا برام با اون لباسا خیلی سخت بودن ولی الان که دیدمشون خستگیم در رفت و خیلی راضی بودم. یه سری از عکسامو موقعی گرفته بودن که من اصلا نفهمیده بودم دارن ازم عکس می گیرن. عکسای آتلیم هم با ژستای ساده و زیبایی بود که خودم اینجوری خواسته بودم و مهم برام این بود که به همه چیزا مثل پایین دامنم یا تورم یا مثلا صاف بودن گردنبند و کلا همه چی دقت شده بود.
قرار شد آلبومم رو هم طراحی کنن دوباره برم ببینمش و برای فیلم هم ما یه هارد به آقای محمدی دادیم که قرار شد فیلمو که میکس کردن بریزن توی هاردمون بهمون تحویل بدن.
تا اینجا خیلی ازشون راضی و ممنونم ایشالا میکس فیلمم هم خوب دربیاد
نقل قول
۱۹-خرداد-۱۳۹۵, ۰۲:۴۳ صبح
ارسال: #50
(۱۸-خرداد-۱۳۹۵ ۱۲:۲۴ عصر)niliyaa نوشته است:  بچه ها منو همسری بالاخره از ماه عسل برگشتیم و اولین کاری که کردیم این بود که رفتیم عکسامونو انتخاب کنیم
خیلی خیییییییللللی عالی بودن و حدود 2 ساعت طول کشید که بتونیم انتخاب کنیم عکسای باغمون خیلی خوش رنگ و زیبا بودن و توی مدل های ایستادنمون خیلی تنوع بود کلا از عکسام خیییلی خیییلی راضی بودم. درسته که موقع انداختنشون توی بعضی هاش خیلی سختی کشیدیم و کلا برام با اون لباسا خیلی سخت بودن ولی الان که دیدمشون خستگیم در رفت و خیلی راضی بودم. یه سری از عکسامو موقعی گرفته بودن که من اصلا نفهمیده بودم دارن ازم عکس می گیرن. عکسای آتلیم هم با ژستای ساده و زیبایی بود که خودم اینجوری خواسته بودم و مهم برام این بود که به همه چیزا مثل پایین دامنم یا تورم یا مثلا صاف بودن گردنبند و کلا همه چی دقت شده بود.
قرار شد آلبومم رو هم طراحی کنن دوباره برم ببینمش و برای فیلم هم ما یه هارد به آقای محمدی دادیم که قرار شد فیلمو که میکس کردن بریزن توی هاردمون بهمون تحویل بدن.
تا اینجا خیلی ازشون راضی و ممنونم ایشالا میکس فیلمم هم خوب دربیاد

مبارکتون باشه عروس خانم، خوشبخت بشین ، میشه لگید هزینه تون چقدر شد و اینکه کلیپ هم داشتین شما؟
نقل قول
 سپاس شده توسط آتوسا60
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام