• مرضیه محمدی
  • مهناز

آتلیه نو عروس ها ++ تخفیف ویژه برای کاربران نو عروس ++

(جزئیات)

ستارخان نبش چهار راه خسرو (صادقی پور) ساختمان الماس غرب. ورودی خسرو جنوبی. طبقه 3 واحد 306
تلفن: 44387713
شروع پکیج: ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: غرب تهران
موبایل: 09122383310,09128495759

آتلیه عروسعکس پرسنلیعکاسی اسپرت

آتلیه نوعروس ها++ تخفیف ویژه برای کاربران نو عروس ++

۵-خرداد-۱۳۹۵, ۱۱:۴۶ صبح
ارسال: #31
RE: آتلیه نوعروسها++ تخفیف ویژه برای کاربران نو عروس ++
(۴-خرداد-۱۳۹۵ ۱۱:۳۷ صبح)farnaz nejati نوشته است:  ما برای انجام کارهای اتلیه مراسم عروسیم به این اتلیه رفتم کارمو اقای محمدی و همکارشون انجام دادن خییییییلی از کارشون راضی بودم سر قرار داد کلی به ما تخفیف دادن هم سر مراسم با دقت و خوش رویی کارمارو انجام دادن ووووووووووو ازهمه مهمتر اینکه کارامونو به موقع تحویلمون دادن و سر پرداخت نهایی هم به ما سخت نگرفتن و کلی باهامون کنار اومدن واقعا از تیم اقای محمدی و بچه های اتلیه شون متشکرم در ضمن بگم که اسم این اتلیه قبلا مینیاتور بوده ولی امسال اسم اتلیه رو به نوعروس ها تغییر دادن بهتون پیشنهاد میکنم حتما یه سر به اتلیه بزنید و نمونه کاراشونو ببینید اینم شماره اتلیه 44387713 با مدیریت اقای محمدی عزیز
New2New2New2New2New2New2New2New2New2New2New2

ایشاله مراسمه ماهم مثل شما باشه و بیام وبگم از همه چیز راضیم ..تا خدا چی بخواد
ما که از مراسم عقدمون هم عکسها و هم فیلمها خیلی راضی بودیم ،علاوه براینکه خیلی قیمتش مناسب بود و من میکس فیلممو خییییللللللللللی دوس دارم روزی چندبار فیلممو میبینم و لذت میبرمHeartHeartNew2
New1New1
نقل قول
 سپاس شده توسط pardiss ، sama1364 ، alireza farahani ، آتوسا60
۵-خرداد-۱۳۹۵, ۰۵:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-خرداد-۱۳۹۵ ۰۵:۳۸ عصر توسط sama1364.)
ارسال: #32
من واسه عروسیم آتلیه مینیاتور رفتم، از کارشون خیلی راضی بودم، البته فیلممو یک ماه پیش گرفتم اما عکسام مونده بود که وقتی رفتم بگیرم دیدم مینیاتور شده نو عروسها، اولش ترسیدم که آقای محمدی و اکیپش رفته باشن اما وقتی دیدم هستن خیلی خوشحال شدم. واقعا ایشون خوش برخوردن و اگه میرفتن من واقعآ دیگه اون آتلیه نمیرفتم. راستی عکسام خیلی خیلی خوب شده و دوست همسرمو واسه عروسیش فرستادم اونجا و قرارداد بستن.New2

(۲-خرداد-۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ عصر)leila jigar نوشته است:  من از دوستام شنیدم که کار شما خیلی خوبه

بله خدایی کارشون خیلی خوبه.
نقل قول
 سپاس شده توسط pardiss
۶-خرداد-۱۳۹۵, ۱۱:۳۸ صبح
ارسال: #33
رنج قیمتتون چنده؟ باغ دارید؟ آدرسش کجاس؟
نقل قول
 سپاس شده توسط کیمی جون
  • گروه ژ
  • پیانو
۶-خرداد-۱۳۹۵, ۰۷:۱۹ عصر
ارسال: #34
(۶-خرداد-۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ صبح)alireza farahani نوشته است:  رنج قیمتتون چنده؟ باغ دارید؟ آدرسش کجاس؟

قیمت های جدیدشون از 2 میلیون شروع می شه که البته همه منوهاشون با یه دوربینایی که میگن slr هستش که کیفیت فیلمش خیلی خیلی خوبه مال مراسم ما هم که تقریبا یک ماه قبل بود از همین دوربینا بود که توی کلیپی که شب عروسی پخش شد و cd اونو همون شب آقای محمدی به ما داد هم خیلی کیفیت خوبی داره و توی پاتختی هم توی خونه چند بار برا مهمونا پخشش کردم خیلی خیلی قشنگ بود و تا الان هزار بار دیدمش.
ما منومون حدودا 4 تومن شده که با فیلم برداری و آلبوم 40.80 ده برگی و کلیپ از روز عروسی بود و یه عکس شاسی هدیه هم 100.70 با فک کنم 35 تا لیت بهمون دادن البته توی باغ هم با هلی شات ازمون فیلم گرفتن که محیط خیییلی خوب و با دکوراسیون خیلی خوشگل و فضاهای سرسبزی بود.
تاریخ عروسی ما 2.15 بوده اگه کسی رفت اونجا که نمونه کار ببینه اگه دوست داشت بگید که من گفتم که عکسامو نشون بدن.
عکاسشون هم خانم سیمرغ بود که من خیلی خیلی خیلی ازش ممنونم و آقای محمدی و آقای رمضانی هم فیلم بردارهای ما بودن که خیلی صبور و با حوصله و دقت کارشون رو انجام می دادن و خیلی ازشون ممنونم. کلیپم که خیلی عالی شده و خیلی راضی هستم حالا بعدا میام توی مراحل بعدی براتون دوباره تعریف می کنم
راستمی عزیزم آدرسشون هم اینه : ستارخان. چهاراه خسرو. ساختمان الماس. ورودی خسرو. طبقه 3 . واحد 306
حتما یه سری برو اونجا ضرر نمی کنی. اینم شماره آقای محمدی 09128495759
نقل قول
 سپاس شده توسط paniz 003 ، sara59 ، nahid babayi ، somaye62 ، کیمی جون ، mmonamm
۷-خرداد-۱۳۹۵, ۱۱:۴۸ صبح
ارسال: #35
(۶-خرداد-۱۳۹۵ ۰۷:۱۹ عصر)niliyaa نوشته است:  
(۶-خرداد-۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ صبح)alireza farahani نوشته است:  رنج قیمتتون چنده؟ باغ دارید؟ آدرسش کجاس؟

قیمت های جدیدشون از 2 میلیون شروع می شه که البته همه منوهاشون با یه دوربینایی که میگن slr هستش که کیفیت فیلمش خیلی خیلی خوبه مال مراسم ما هم که تقریبا یک ماه قبل بود از همین دوربینا بود که توی کلیپی که شب عروسی پخش شد و cd اونو همون شب آقای محمدی به ما داد هم خیلی کیفیت خوبی داره و توی پاتختی هم توی خونه چند بار برا مهمونا پخشش کردم خیلی خیلی قشنگ بود و تا الان هزار بار دیدمش.
ما منومون حدودا 4 تومن شده که با فیلم برداری و آلبوم 40.80 ده برگی و کلیپ از روز عروسی بود و یه عکس شاسی هدیه هم 100.70 با فک کنم 35 تا لیت بهمون دادن البته توی باغ هم با هلی شات ازمون فیلم گرفتن که محیط خیییلی خوب و با دکوراسیون خیلی خوشگل و فضاهای سرسبزی بود.
تاریخ عروسی ما 2.15 بوده اگه کسی رفت اونجا که نمونه کار ببینه اگه دوست داشت بگید که من گفتم که عکسامو نشون بدن.
عکاسشون هم خانم سیمرغ بود که من خیلی خیلی خیلی ازش ممنونم و آقای محمدی و آقای رمضانی هم فیلم بردارهای ما بودن که خیلی صبور و با حوصله و دقت کارشون رو انجام می دادن و خیلی ازشون ممنونم. کلیپم که خیلی عالی شده و خیلی راضی هستم حالا بعدا میام توی مراحل بعدی براتون دوباره تعریف می کنم
راستمی عزیزم آدرسشون هم اینه : ستارخان. چهاراه خسرو. ساختمان الماس. ورودی خسرو. طبقه 3 . واحد 306
حتما یه سری برو اونجا ضرر نمی کنی. اینم شماره آقای محمدی 09128495759

نیلیا خانم خیلی ممنون از اطلاعاتی که دادید.
ایشالا تا فردا حتما یه سری بهشون می زنم که نمونه هاشونو ببینم
محدودشون که به محل ما خیلی نزدیکه این خودش برام خیلی مهمه. فردا با چند تا آتلیه دیگه هم قرار دارم زنگ زدم به اینجا برای ساعت 3 باهاشون قرار گذاشتم که برم تلفنی یه سری اطلاعات بهم دادن. ایشالا بعدش میام براتون تعریف می کنم
نقل قول
 سپاس شده توسط nahid babayi ، faezkaka ، کیمی جون
۷-خرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۴۳ عصر
ارسال: #36
عروسی دختر خاله من هفته پیش با آقای محمدی بود که خیلی راضی بودن و درست سر وقت به تالارشون رسیدن.
البته برای اونا خیلی مهم بود که فیلم بردار و عکاسشون خانم باشه که اکیپشون 3 تا خانم بودن و یه آقا که توی مردونه بود یه عکس بزرگ عروسی و 2 تا هم از عکسای اسپرت اومد توی تالار که خیلی خیلی زیبا بودن. پرسنلشون یه دقیقه بی کار نبودن و مدام از چند زاویه فیلم می گرفتن. یه کرین هم توی سالن زنونه بود. البته اونا حدود 500 نفر مهمون داشتن. که از چهره همه کسایی که نشسته بودن هم داشتن فیلم می گرفتن و از یه چزئیاتی که شاید کسی بهش توجه نکنه ولی به نظر من خیلی خاص و جالب می تونه باشه هم داشتن فیلم می گرفتن.
من عروسی خودم توی دی ماه ایشالا به همین خاطر الان روی این چیزا خیلی بیشتر از قبل دقت می کنم در کل دختر خالم که خیلی راضی بود
من حتما می رم نمونه هاشونو توی ماه رمضون می بینم.
لطفا اگه کسی دیگه هم تازگی مراسمش با نوعروس ها بوده بیاد برامون تعریف کنه که ما هم استفاده کنیم. ممنون از همه
نقل قول
 سپاس شده توسط nahid babayi
۷-خرداد-۱۳۹۵, ۰۱:۴۸ عصر
ارسال: #37
یکی از اقوام ما پارسال با نوعروس ها و آقای محمدی قرارداد داشتن. که منو به این آتلیه معرفی کردن. من یه ماه قبل رفتم نمونه های کاراشونو دیدم و چون یه پیش ضمینه ای هم داشتم دیگه خیالم راحت بود ولی با این وجود اون اطراف به چند جای دیگه هم سر زدیم. ولی در نهایت من همین جا رو انتخاب کردم و ایشالا توی این هفته برای قرارداد باهاشون یه قراری میذاریم
مهمترین ملاک من برای انتخاب اینجا. برخورد خوب و صمیمی آقای محمدی و آقای رمضانی بود و این که مطمئن بودم روز عروسی ما رو مثل خیلی ها اذیت نمی کنن.
برای من مهمه که یه چیزی از روز عروسی برام به یادگار بمونه که هر وقت می بینمش یاد این نیفتم که خسته و داغون بودم و می خوام همیشه از عروسیم به عنوان یه روز خیلی شاد و روزی یاد کنم که خییییلی خییییلی بهم خوش گذشته باشه
در مرحله بعدی کیفیت فیلم و عکس فامیلمون و نمونه کارهایی که دیدم دلیل دوم من برای انتخاب اینجاست
از شرایط قراردادم بعدا میام براتون تعریف می کنم حتما
نقل قول
 سپاس شده توسط آتوسا60 ، کیمی جون
۸-خرداد-۱۳۹۵, ۰۶:۱۷ عصر
ارسال: #38
RE: آتلیه نوعروس ها++ تخفیف ویژه برای کاربران نو عروس ++
اینجا منوهاشون از چقدر تا چقدر هستش؟
عمارت هم دارن؟
برای بعد از ماه رمضون الان وقت می دن؟ کسی بوده که مراسمش تازگی با نوعروس ها بوده باشه که بتونه منو راهنمایی کنه؟
نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۵۸ عصر
ارسال: #39
(۸-خرداد-۱۳۹۵ ۰۶:۱۷ عصر)momo61 نوشته است:  اینجا منوهاشون از چقدر تا چقدر هستش؟
عمارت هم دارن؟
برای بعد از ماه رمضون الان وقت می دن؟ کسی بوده که مراسمش تازگی با نوعروس ها بوده باشه که بتونه منو راهنمایی کنه؟

عزیزم من مراسمم حدودا یه ماه و نیم پیش بود با ایشون کارام انجام شد و تا اینجا که خیلی راضی بودم
منوهاشون از 2 میلیون تا 10 تومنه که از دومین منو شون آلبوم دیجیتالی هم روی منو دارن که سایزش فک کنم 30.60 باشه که فیلم برداری همه منوها هم فول اچ دی هستش با یه سری عکس شاسی و لیت برای هدیه می دن
من خودم حدودا یه ماه قبل از مراسم رفتم قراردادمو فیکس کردم باهاشون و روز عروسی ما فقط مراسم منو داشتن حالا نمی دونم که توی یه روز چند تا عروسی هم قبول می کنن یا نه ولی زودتر بری که ضرر نمی کنی فوقش اینه که زود تر تکلیفت روشن می شه و از استرسات کمتر می شه دم عروسی نذار همه کارات روی هم جم بشه حتما زود تر برنامه ریزی کن که وقت کم نیاری
نقل قول
 سپاس شده توسط sama1364 ، آتوسا60 ، کیمی جون
۱۰-خرداد-۱۳۹۵, ۱۱:۱۲ صبح
ارسال: #40
سلام بچه ها، ما برای مراسم نامزدیمون باهاشون قرار داد بستیم. من از طریق همین سایت باهاشون آشنا شدم و دفعه اولی که رفتم باهاشون قرارداد بستیم اما راستش اولش یه مقدار دودل بودیم که عجله کردیم ، ما روز عقد محضریمون هم رفتیم این آتلیه عکس گرفتیم باهم که برای اون هزینه ای از ما دریافت نکردند و خانم زنجانی کارمون رو انجام دادند که خیلی مهربون و با حوصله تمام عکسامون رو گرفتند که خیلی راضی بودیم هم از کارشون هم از برخورد عالیشون... روز مراسم هم خیلی باهاشون به ما خوش گذشت همه چیز خیلی عالی بود و دیروز که رفته بودیم عکسامون رو انتخاب کنیم خیلی راضی بودیم و برای عروسیمون هم میریم پیششون انشالله ...
از نظر قیمتی هم خیلی کنار میان ، برای ما قرار بود 20 تا لیت چاپ کنن که دیدیم 40 تا بهمون دادن ، مهمونامون کلی خوشحال شدن و به همه رسید.ممنون از آقای محمدی و تیم مهربون و خوبشون
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام