• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

آتلیه نوعروس ها++ تخفیف ویژه برای کاربران نو عروس ++

۲۰-دي-۱۳۹۴, ۰۳:۱۷ عصر
ارسال: #21
RE: آتلیه نوعروس ها
به نظر من که قبلا عروسشون بودم و 2 تا از دوستام رو هم بهشون معرفی کردم. از روی تجربم می گم که کارشون حرف نداره البته الان که منوهای فول اچ دی هم دارن کیفیتش خیلی بالاتره اگه از اول یه کار با کیفیت بالا داشته باشی دیگه خیالت هم راحت تره حتما از منوهای فول اچ دی شون انتخاب کنید
چون من الان برای کار نی نی مون ازشون فول اچ دی برداشتم که خیلی از کیفیت فیلمم راضی هستم
نقل قول
 سپاس شده توسط گیسو خانم ، ranama
۲۲-دي-۱۳۹۴, ۰۲:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-دي-۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ عصر توسط farnaz nejati.)
ارسال: #22
راستش باغ ما باغ صفا تو اشرفی اصفهانی بود تالارمون سمت ازادگان جنوب بود که اصلا نزدیک هم نیستن ولی هم به عکسای باغ رسیدیم هم اتلیه هم به سالن فقط ارایشگاهت باید زود اماده ات کنه من ساعت 11/30 اماده بودم به همه کارامم رسیدمAngel در ضمن من روز عروسیم بارونی بود

New2
Cat can feel som thing your can not see
ارایشگاه فقط شایسته نو
تالار تخت جمشید
اتلیه نوعروس ها
نقل قول
۱۳-بهمن-۱۳۹۴, ۱۰:۲۱ عصر
ارسال: #23
کسایی که قرارداد میبندن لطفا بیان اعلام کنن قیمتهاشونو و نظر شخصی خودشونو و اینکه چه پکیجی انتخاب میکنن
متشکرم
نقل قول
  • اساطیر
  • گروه ژ
۲۲-بهمن-۱۳۹۴, ۰۵:۴۶ عصر
ارسال: #24
این گروه برای عروسی دختر خاله منم بود
عکساشونو دیدم خیلی خوب بود کارشون
دختر خالم که خیلی راضی بود
نقل قول
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۲:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۷:۳۶ صبح توسط nalix85.)
ارسال: #25
آتلیه نوعروسها++ تخفیف ویژه برای کاربران نو عروس ++
آتلیه نوعروس ها

تلفن: 44387713
موبایل: 09122383310 - 09128495759

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط leila jigar ، nahid babayi ، مریم رایانی ، فاطمه3 ، faezkaka ، pardiss ، آتوسا60 ، alireza farahani ، momo61 ، کیمی جون ، somaye62 ، آتليه نوعروس ها ، مادرم عشقمه ، 1hanane1 ، نیکتام ، دنیا ایزدی
۲-خرداد-۱۳۹۵, ۰۲:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-خرداد-۱۳۹۵ ۱۰:۴۴ صبح توسط nahid babayi.)
ارسال: #26
RE: آتلیه نوعروسها++ تخفیف ویژه برای کاربران نو عروس ++
نمونه کاراتون خوبه
نقل قول
 سپاس شده توسط فاطمه3 ، leila jigar ، مریم رایانی ، sara59 ، فاطمه یزدی
۳-خرداد-۱۳۹۵, ۱۱:۳۸ صبح
ارسال: #27
امیدوارم تو کارتون موفق باشینNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط فاطمه3 ، آتوسا60 ، nahid babayi
۴-خرداد-۱۳۹۵, ۱۱:۳۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-خرداد-۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ صبح توسط farnaz nejati.)
ارسال: #28
ما برای انجام کارهای اتلیه مراسم عروسیم به این اتلیه رفتم کارمو اقای محمدی و همکارشون انجام دادن خییییییلی از کارشون راضی بودم سر قرار داد کلی به ما تخفیف دادن هم سر مراسم با دقت و خوش رویی کارمارو انجام دادن ووووووووووو ازهمه مهمتر اینکه کارامونو به موقع تحویلمون دادن و سر پرداخت نهایی هم به ما سخت نگرفتن و کلی باهامون کنار اومدن واقعا از تیم اقای محمدی و بچه های اتلیه شون متشکرم در ضمن بگم که اسم این اتلیه قبلا مینیاتور بوده ولی امسال اسم اتلیه رو به نوعروس ها تغییر دادن بهتون پیشنهاد میکنم حتما یه سر به اتلیه بزنید و نمونه کاراشونو ببینید اینم شماره اتلیه 44387713 با مدیریت اقای محمدی عزیز
New2New2New2New2New2New2New2New2New2New2New2

New2
Cat can feel som thing your can not see
ارایشگاه فقط شایسته نو
تالار تخت جمشید
اتلیه نوعروس ها
نقل قول
۴-خرداد-۱۳۹۵, ۰۲:۱۸ عصر
ارسال: #29
سلام به همه.
بچه ها حدودا یه ماه قبل مراسم عروسیم با گروه خوب و عالی نوعروس ها گذشت. امروز صبح برای انتخاب عکسامون به آتلیه مراجعه کردیم. عکسامون فوق العاده بودن خیلی خوش رنگ و توی باغ با لوکیشن های متنوع و متفاوت بودن و عکس های آتلیه هم توی فضای سفید و رنگهای آبی که داشت خیلی خیلی خوب و عالی بودن. به همه چیزا مثل چروک پایین دامن و یا صاف بودن پاپیون همسرم و خیلی از جزئیات خیلی خوب توجه شده بودن. و تعدادشون به اندازه ای بود که من از چیزایی که روی منومون داشتیم فک کنم 20 تا بیشتر انتخاب کردیم. برای فیلم هم 3 تا موزیک داشتم که بهشون دادم که توی فیلمم استفاده کنن. باید بگم که شماره اینجا 44387713 شده چون قبلا به یه اسم دیگه ای فعالیت می کردن ولی الان اسمشون شده نوعروس ها و این برای من خیلی جالب بود که اسمشون شبیه به اسم این سایت انتخاب شده. به هر حال من این آتلیه رو از همینجا پیدا کردم و از کارهاشون برخورد وقیمتاشون خیلی خیلی خیلی راضی هستم به نظرم یه گزینه مناسب آقای محمدی و گروهشون هستن که توی غرب تهران خیلی می تونه گزینه مناسبی باشه. بابت همه چیز ازشون ممنونم و بعد از تحویل کارهام هم میام حتما براتون تعریف می کنم
نقل قول
 سپاس شده توسط pardiss ، alireza farahani
۴-خرداد-۱۳۹۵, ۰۷:۴۳ عصر
ارسال: #30
سلام به همه
من چند سال قبل عروس همینجا بودم بعدش هم کلی از دوستام رو بهشون معرفی کردم و حتی خودم هم چند بار بعد عروسی رفتم عکس گرفتم و عکس های بارداری و نی نی مون رو هم اینجا انداختم که البته الان دیگه اسمشون عوض شده و شده نوعروس ها . مدیریتشون با آقای محمدی و آقای رمضانی هستش و شمارشون هم 44387713 شده ولی آدرسشون همون ستارخان سر چهارراه خسرو توی ساختمان الماس غربه طبقه 3 واحد 306
من خیلی دوسشون دارم و از کل کارام که تا حالا اونجا انجام شده خیلی خیلی خیییییییییییییلی راضی ام امیدوارم که همیشه موفق تر از روز قبل باشن
HeartHeartHeartHeart3 (12)3 (12)New1New1LubLubLubLub
نقل قول
 سپاس شده توسط آتوسا60
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام