• مهناز
  • مرضیه محمدی

آتلیه نو عروس ها ++ تخفیف ویژه برای کاربران نو عروس ++

(جزئیات)

ستارخان نبش چهار راه خسرو (صادقی پور) ساختمان الماس غرب. ورودی خسرو جنوبی. طبقه 3 واحد 306
تلفن: 44387713
شروع پکیج: ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: غرب تهران
موبایل: 09122383310,09128495759

آتلیه عروسعکس پرسنلیعکاسی اسپرت

آتلیه نوعروس ها++ تخفیف ویژه برای کاربران نو عروس ++

۲۰-خرداد-۱۳۹۴, ۱۲:۱۲ صبح
ارسال: #11
آتلیه نوعروسها
مهدیه جون. ما چیزی رو میگیم که واقعا حس کردیم . کل گروه فیلمبرداری و عکاسی انقدر باهات صمیمانه برخورد میکنن که یادت میره عروسی و کل نگرانیات از بین میره.
چون روز عروسی کلا پر استرسه. اما من واقعا با این گروه احساس ارامش داشتم
میتونی بری و کاراشون رو ببینی
هم کارها هم طرز برخورد
بعد متوجه میشی بچه ها درست میگن
نقل قول
 سپاس شده توسط Narsis65 ، دورا ، آتوسا60
۱-تير-۱۳۹۴, ۰۸:۲۷ عصر
ارسال: #12
RE: آتلیه نوعروس ها
بچه ها من امروز رفتم این آتلیه.این رو قبول دارم که کاره فیلم واقعا بهتر از عکسه.اما به نسبت قیمت خدماته خوبی می ده.راستی دکورش در حال تغییره و گفتن تا 10 روز دیگه عوض می شه یه پیانو سفید دکوری با آینه سفید تو یه اتاق بود تو اون اتاقم 2یا3 تا دکور داشتن که نسبتا خوب بود.عکس هم به نظر من سلیقه ایه بعضیا خودشون یه چیزایی رو واقعا می پسندن مثلا باراد بهرام بابایی رو تعریفشو شنیدم امروز رفتم اولا تایم ها قاطی بود 3 نفر باهم اونجا بودیم که یکی بهش بر خورد ورفت .کار فیلمش واقعا آنچنانی نبود.بعضی عکسا غیر طبیعی روشن یا تاریک بود و دکورشم نسبتا متوسط بود یه موتورم داشتن که ما تو فامیلامون صد سال پیش ازین عکسا می نداختن.
نقل قول
 سپاس شده توسط Narsis65
۲۲-مرداد-۱۳۹۴, ۰۲:۵۹ عصر
ارسال: #13
New1من عروس 2 سال پیش اینجا بودم ولی از کارهام واقعا راضی هستم هنوز هم که هنوزه توی دور و بری هام عکس و فیلمم تکه و خیلی دوسشون دارم الان می خوام برای عکسای بارداری هم برم اونجا منتظرم تا 2 ماه دیگه برم که بعدش عکسهای نوزادی هم بگیرم بعدا می یام براتون بازم تعریف می کنم فعلا بایNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط Narsis65
  • گروه ژ
  • پیانو
۲۲-شهريور-۱۳۹۴, ۰۳:۵۳ عصر
ارسال: #14
هر نوع باغی رو که بخواین بهتون نشون میدن .حق انتخاب دارین عزیزم. ما هم رفتیم اونجا فیلم باغ های مختلف رو بهمون نشون دادن ، ما انتخاب کردیم . خدایی هم باغش منظره های متنوع و خوبی برای عکاسی و فیلمبرداری داشت. خیلی عالی بود. همه ی عکسامون هم عاااالی شدن
نقل قول
 سپاس شده توسط Narsis65
۸-مهر-۱۳۹۴, ۰۸:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-مهر-۱۳۹۴ ۰۸:۴۰ عصر توسط اطلس.)
ارسال: #15
سلام
من " ا " از مشتری سابق هستم
با تشکر از زحماتی که گروه محترم برای عروسی من زمستون پارسال کشیدن توی اون سرما
بدلیل شلوغی سرم فرصت نداشتم ازتون تشکر کنم
از عکسام راضی بودم , فیلمم هم خیلی خوب بود .. اگر چه کمی دیر دریافتش کردم.
جا داره بگم آلبومم و شاسی بزرگم بی نظیر بود .
قیمتهای جدیدتون همینه..!! برای عروسی برادرم که بعد از ماه محرمه شدیدا به تعرفه جدید قیمتتون نیاز داشتیم.
نقل قول
۱۵-مهر-۱۳۹۴, ۰۲:۵۵ عصر
ارسال: #16
سلام دوست جونای خودم
ما چند روز پیش برای عکس های بارداری رفتیم آتلیه عکس گرفتیم که بعدش هم نشستیم از بینشون انتخاب کردیم که کلا 2 ساعت برای عکاسی ما وقت گذاشتن ولی چون دکوراشون سفید بود و خیلی نسبت به قبلا عوض شده بودن، ما یه شاسی برای اتاق نی نی مون انتخاب کردیم که از وسایلش گرفته بودن و حدود 30 تا هم عکس 16.21 انتخاب کردیم که در کل از همه شون راضی بودم چون نورپردازی خوبی داشت و تنوعش هم زیاد بود
راستییییییییییییییییی بابت قیمت هم کلی باهامون کنار اومدن (البته چون من عروس خودشون بودمTongue) حالا قرار شده تا 2 هفته دیگه عکسامونو بدن.
نقل قول
۶-آبان-۱۳۹۴, ۰۹:۰۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-آبان-۱۳۹۴ ۰۹:۰۸ صبح توسط azade m.)
ارسال: #17
سلام به همگی
من دیروز فیلمم رو تحویل گرفتم طبق قراردادم بعد از 90 روز از مراسم!
واقعا واقعا فیلمم فوق العاده بود هم کیفیت عالی بود هم خسته کننده نشده بود و هم جذاب بود هممون راضی بودیم
نشد بعد مراسمم توضیحی بدم
روز مراسممون با وجود تاخیر یک ساعته آرایشگاه ولی زمانبندی آتلیه و باغ واقعا خوب بود و مهمتر از اون اینکه استرس دیر شدن و اخلاق بد پدرشوهرجان رو اخلاق فوق العاده خوب جناب محمدی و گروهشون به جون خریدن و همه چیز به خیر گذشت
یه نکته مهم در خصوص این گروه تعهد کاریشونه روز مراسم با وجود اینکه ما واقعا خسته بودیم وقتی رسیدیم اتلیه با وجود اصرارمون برای تموم کردن عکاسی به هیچ عنوان کارو قطع نکردن و از تمام دکورها عکسامون رو گرفتن!
باز هم ممنون از جناب محمدی و گروهشون و باز تشکر از نوعروس ک منو با این اتلیه آشنا کرد

(۵-مهر-۱۳۹۴ ۰۹:۴۱ عصر)niiiyayesh نوشته است:  چرا هر کی میاد راجع به این آتلیه ابراز لطف میکنه تازه کاره؟؟؟؟؟؟

این حرفتون اصلا درست نیست
تازه کار بودن یا قدیمی بودن دلیلی بر میزان شناختتون از کار آتلیه میشه؟؟؟
من نوعی ک برای وقت گذرونی توی این سایت نیستم فقط برای کمک گرفتن واسه برگزاری مراسمم عضو بودم و وقت پست گذاشتن واسه بالارقتن درجه کاربریم رو ندارم!
ولی این دلیل نمیشه ک حرفام دروغ باشه یا تعریف بیخود کنم
بهرحال ماهم برای کاری ک تحویل گرفتیم از آتلیه پول دادیم و اگر بد باشه مطمین باشید وجدان و خدا هم سرمون میشه مثل شما کهنه کارا!!!

مزون: گلین خانم
آتلیه: مینیاتور
خونه: 100 %
خرید عروسی: 100 %
جهیزیه: 95%
لباس داماد: 50 %
آرایشگاه داماد: 0 %
نقل قول
۱۴-آبان-۱۳۹۴, ۱۰:۰۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-آبان-۱۳۹۴ ۱۰:۰۶ صبح توسط زاپاتا.)
ارسال: #18
آتلیه خیلی خوبیه مخصوصا مدیرشون آقا مهدی محمدی خیلی گرم و صمیمی برخورد داره من برای کار های عکاسی صنعتی چند باری مزاحمتون شدم عکس های که گرفتم تو بنر هام تاثیر خوبی داشت .

طراحی سایت و بهینه سازی سایت نگاه مدرن عکاسی و ساخت اینفوگرافی
http://negahemodern.ir/

http://rantiz.com/
نقل قول
۱۰-آذر-۱۳۹۴, ۰۹:۱۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-آذر-۱۳۹۴ ۰۹:۳۱ صبح توسط goleh yakh.)
ارسال: #19
آتلیه نوعروس ها
بچه ها قیمتای این آتلیه از چقد شروع میشه ؟؟؟؟

قیمت منوهاشو از کجا میتونم ببینم
نقل قول
۹-دي-۱۳۹۴, ۰۵:۲۹ عصر
ارسال: #20
سلام عزیزان LubLubLub

ما مراسمون مهر ماه بود. دیروز رفته بودیم تا آخرین تغییراتو رو عکسهامونو کلیپ اسپرتمون اوکی کنیم برخوردشون مثل همیشه گرم و صمیمی بود. البته ما دوستانو خیلی اذیت کردیم ... چند دفعه تا دیر وقت به خاطر ما موندن تا کار مارو انجام بدن. New1New1New1 خلاصه دیگه از کارشون حسابی راضی هستیم. حالا دو هفته دیگه قرار فیلمامونو به همراه آلبوم با تغییرات، تحویل بگیریم. من که خیلی مشتاقم. New2New2New2 فیلمامونو گرفتم باز خبر میدم چطور بودن؟ Big GrinBig GrinBig Grin
بای بای
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام