• تخت جمشید
  • تشریفات صدف

آتلیه نو عروس ها ++ تخفیف ویژه برای کاربران نو عروس ++

(جزئیات)

ستارخان نبش چهار راه خسرو (صادقی پور) ساختمان الماس غرب. ورودی خسرو جنوبی. طبقه 3 واحد 306
تلفن: 44387713
شروع پکیج: ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: غرب تهران
موبایل: 09122383310,09128495759

آتلیه عروسعکس پرسنلیعکاسی اسپرت

آتلیه نوعروس ها++ تخفیف ویژه برای کاربران نو عروس ++

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-دي-۱۳۹۶ ۰۱:۱۹ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
آتلیه نوعروس ها++ تخفیف ویژه برای کاربران نو عروس ++
سلام به همه. بچه ها من دیروز برای چاپ مجدد چند تا عکس رفتم آتلیه ، مسئولش همون آقای محمدی بود.
من تقریبا 3 سال قبل عروسشون بودم و از برخورد و قیمت و کیفیت کارام خیلی خیلی هم راضی هستم. حتی از اون به بعد شاید 5 یا 6 تا از دوستام و همکارام هم پیش ایشون رفتن و کاراشون انجام شده. در کل بگم که آدرسشون همون ستارخان. سر چهارراه خسرو هستش ولی تلفنشون هم عوض شده شماره جدیدشون اینه 44387713 خواستم از این طریق به همه اطلاع رسانی کنم
من کاراشون رو حتما دنبال می کنم و خییییییلی هم دوسشون دارم. New1New1New1New1New1New1New1New1
نقل قول
 سپاس شده توسط nahid babayi ، مریم رایانی ، فاطمه3 ، pardiss ، آتوسا60 ، alireza farahani ، sara59 ، momo61 ، کیمی جون ، somaye62 ، آتنا:) ، atena majidi ، مادرم عشقمه ، 1hanane1 ، نیکتام ، دنیا ایزدی ، مرجان مددی ، ترانه خانم ، riima ، سمانه 1 ، parmida tahmasbi ، پريسا پرويزي ، ت.ج ، cetareee ، علیپور ، elham va milad ، سپیده خانمم ، 71189-نوعروس
۳-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۸:۲۲ صبح
ارسال: #2
آتلیه نوعروسها
سلام به همگی
هورااااااااااااااااااااا من قراردادمو بستم دیشب ،کلی هم ذوق دارم، اصلا هم استرس ندارم، از همه بچه هایی که بهم جای دیگه رو هم معرفی کردن ممنونم اونا رو هم دیدم اما اینجا با سلیقم سازگار بود، دیشب کلی با اقای محمدی که قراردادمونو مینوشتن صحبت کردیم وکلی باهامون راه اومدن با اینکه از صبح کلی مشتری داشتن و ما تقریبا اخریا بودیم و کلی خسته بودن با حوصله تمام جوابمونو دادن حتی با اینکه بیشتر سوالای ما تکراری بود.
عطیه جان قیمتها همون هست فقط ورودی باغ جداگانه حساب میشه که به خود صاحب باغ میدیم، ماشین عروس هم 10 ساعتش هدیه الباقیش ساعتی حساب میشه که نمیدونم چقدره چون ما نخواستیم، ماشین همراه هم هزینش جداس، ولی در کل برای من با پروجکشن و کرین خیلی واسم خوب تموم شد، ایشالا که بعد عروسی هم میام و کلی راضی خواهم بود و بیشتر توضیح میدم بهتون.

فصل آشنایی ما سبز خواهد ماند باقی
چه زود گذشت، یکی از بهترین شبهای زندگیم بودHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط mahshid4800
۱۶-فروردين-۱۳۹۳, ۰۳:۵۶ عصر
ارسال: #3
آتلیه نوعروسها
بچه ها من عید رفتم عکسای اسپرتم رو گرفتم از تنوع کار و برخورد خانم عکاس واقعا راضی بودم و از نوعروس متشکرم که باعث آشنایی من با اینجا شد.
نقل قول
 سپاس شده توسط leila jigar
۲-خرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-خرداد-۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ عصر توسط terme 67.)
ارسال: #4
RE: آتلیه نوعروس ها
اینجا عکس اسپرت هم میگیرن؟ دکورش خوبه؟ توی خود عکاسی دکور دارن؟

عکاس خانوم هم دارن؟

خدا بيا امضا منو بنويس. ميخوام چيزاي خوب بنويسي.
اسممون رفت توی شناسنامه همدیگه.
کار همسرم جور شد. الهی شکر
کارهای دانشگاهی انجام میدم.بهم خصوصی پیام بدین
نقل قول
۴-خرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-خرداد-۱۳۹۳ ۰۷:۳۸ عصر توسط عصر بارانی.)
ارسال: #5
آتلیه نوعروسها
من عروسیم 28 فروردین بود.یک هفته قبل عروسی هم عکس اسپرت گرفتیم.حالا تمام عکسام رو دیدم و به جرات میگم عاااااااااالی شده خداروشکر یکی از یکی بهتره.هم ژستامون فوق العادس هم کیفیت عکسا.اینقد تنوعش زیاد بود من و همسرم گیج شده بودیم که کدوماشو انتخاب کنییم....من از این آتلیه صد در صد راضیم.ما اسپرتمون با خانم شمس و عروسیمون با خانم و آقای محمدی بود.هر دو عالی.خیلییییییییییی خوشحالم...

کیفیت شاسی های سر مجلسون هم حرف نداشت.همه مهمونا حال کردن !!! ;-)

تو مجنون باش،لیلی بودنش با من...Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط negar jon ، آیتا ، kiana alireza
۱۱-آبان-۱۳۹۳, ۱۱:۵۰ صبح
ارسال: #6
آتلیه نوعروسها
سلام دوستان
من برای دیدن نمونه کار دیروز ساعت 6 مینیاتور رفتم و نمونه کاراشون خوب بود و من پسندیدم ولی چون نمی خواستم زیاد هزینه کنم منوی شماره 2 انتخاب کردم و به جای گل فروشی به ما پیشنهاد کلیپ آماده شدن دادند و بابت پرداخت پول هم خیلی با ما کنار اومدن .
امیدوارم که کارمون هم به خوبی برگزار بشه و ممنون از همه دوستان به خاطر در جریان گذاشتن کارشون در سایت نوعروس برای انتخاب بهتر .
نقل قول
 سپاس شده توسط مجنون لیلی
۱۸-فروردين-۱۳۹۴, ۰۲:۳۹ عصر
ارسال: #7
آتلیه نوعروسها
سلام بچه ها ما بالاخره تونستیم انتخاب کنیم . دیروز ما رفتیم با مینیاتور قرارداد نوشتیم که آقای محمدی توی قرارداد بستن کلی باهامون راه اومدن و خداییش خیلی خیالمونو راحت کردن.
قراره که کارامونو توی امارتشون انجام بشه و عکاسی اسپرتمونو بریم باغ انجام بدیم که قبل مراسم همه کارامون انجام می شه . برای سالن هم کرین به منومون اضافه کردیم . در مجموع منوی ما 6 میلیون در اومد که توش فیلم برداری 2 دوربینه فول اچ دی می شه با کرین. عکاسی قبل مراسم انجام می شه توی باغ و امارت و برای اسپرت هم عکاسی باغ داریم. یه آلبوم 30.60 و یه 40.80 هم برامون چاپ می شه . و یه شاسی 100.70 با 35 تا لیت شاسی هم اشانتیون دادن به نظرم نسبت به این همه جایی که من نمونه کار دیدم کارهاشون خوب بود. تا عروسیمون حدود 1 ماه مونده بعد از عکاسی میام براتون تعریف میکنم سال خوبی داشته باشینNew1New1New1New1New1New1New1New1New1New1New1New1New1New1New1
نقل قول
 سپاس شده توسط آیتا
۹-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۱۲:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-خرداد-۱۳۹۵ ۰۵:۱۰ عصر توسط pardiss.)
ارسال: #8
آتلیه نوعروسها
بچه ها من چند سال قبل عروس اینجا بودم و قراره که خواهرم هم برای عروسیش بره کارای جدیدشونو ببینه. منم حتما می رم می بینم و میام براتون تعریف می کنم ما که واقعا راضی بودیم .
تا ببینیم چی می شه
نقل قول
 سپاس شده توسط leila jigar ، کیمی جون ، دنیا ایزدی
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۲:۴۶ عصر
ارسال: #9
آتلیه نوعروس ها
اینجا اینستا نداره؟

یک سال ازباهم بودنمون گذشت
خدایا ممنونتم
94/4/11
نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۴, ۱۲:۵۸ عصر
ارسال: #10
RE: آتلیه نوعروس ها
سلام بچه ها من نامزدیم با این آتلیه بودم و اون زمان از همه چیز راضی بودم
خیلی تیم خوبی بودن و برای مراسم نامزدی خیلی وقت گذاشتن
الان میخوام سالگرد بگیرم و چون نمی دونم جدید چه تغییراتی کردن دودلم
به توضیحات دوستان فهمیدم دکورها عوض نشدن
خواهشا راهنمایی کنید که باغاشون چطوره و کجاها می برن
ممنونم ازتون

درون آینه ی روبرو چه میبینی
تو ترجمان جهانی بگو چه میبینی
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام