• گل سنتر
  • مهناز

آتلیه مینیاتور

۱۷-تير-۱۳۹۷, ۰۲:۵۶ عصر
ارسال: #841
RE: آتلیه مینیاتور
سلام جناب من حدود 3ماه پیش مراسم ازدواجم بود با آتلیه مینیاتور قرارداد بستم از لحظه ورودم به آتلیه برخورد گرم کارکنان دیدم و مدیریت آقای شمس خیلی خو ب و با آرامش مارو برای انتخاب منو ها راهنمایی کردن تا بتونم بهترین کارو انتخاب کنیم و از لحاظ فیلم و عکس مراسمم بسیار راضی هستم مهمترین مورد کیفیت بالا فیلم و عکسم بودتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
۲۹-تير-۱۳۹۷, ۰۷:۴۰ عصر
ارسال: #842
سلام کادر خانوم هم دارن ؟ پکیج هاشون شامل  چه چیزایی قیمت هاش چه جوریه؟ 
همه پکیج رو باید باهم انتخاب کنیم یانه میتونیم هر چیزی رو جدا از پکیج حذف کنیم یا اضافه کنیم

نقل قول
۱-مرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-مرداد-۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ صبح توسط admin2.)
ارسال: #843
یادداشت مدیریت : عدم پاسخگویی به مدیریت 

نقل قول
 سپاس شده توسط آتلیه مینیاتور
  • بیکیوت
۷-مرداد-۱۳۹۷, ۰۵:۱۵ عصر
ارسال: #844
سلام دوستان من از طریق این سایت با این آتلیه آشنا شدم اینجا اولین جا بود که رفتیم نمونه کار دیدیم اینقدر راضی بودم که حد نداره .
البته بگم تا مراسمم خیلی نمونده و نمیتونستم خیلی بگردم ولی این جا همه آیتم های خوب رو داشت و از اونجایی که جناب شمس خیلی هوای مارو داشتند من با همین جا قراردادبستم انشالله از کارهام براتون بعدا تعریف میکنم

نقل قول
۹-شهريور-۱۳۹۷, ۱۲:۳۳ عصر
ارسال: #845
Thumbs Up RE: آتلیه مینیاتور
سلام
واقعا خوشحالم که با این آتلیه اشنا شدم
من از طریق خواهرم باهاشون اشنا شدم که چند ماه قبل عروسیش بود و با این اتلیه قرارداد بستن
خواستم تشکر کنم از اقا و خانم شمس و گروه خوب و حرفه ایشون
پکیج هاشون هم محشر بود
من برای عروسیه خودم هم این گروه رو انتخاب کردم
تا یادگار خیلی خوب از عروسیم به جا بمونه
تصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۱۰-شهريور-۱۳۹۷, ۰۹:۳۷ صبح
ارسال: #846
سلام
اتلیه مینیاتور بهترین خاطره از عروسیمو به حا گذاشت و هر بار که کلیپ رو میبینم خاطرهام از روز عروسیم و تهیه کلیپ تو طالقان زنده میشه. ارزوی موفقیت دارم برای تیم خوبه این اتلیه،
ممنونم ازتون اقا و خانم شمس عزیز
نقل قول
۱۰-شهريور-۱۳۹۷, ۰۴:۴۷ عصر
ارسال: #847
'mar mariii dateline='' نوشته است:  سلام کادر خانوم هم دارن ؟ پکیج هاشون شامل  چه چیزایی قیمت هاش چه جوریه؟ 
همه پکیج رو باید باهم انتخاب کنیم یانه میتونیم هر چیزی رو جدا از پکیج حذف کنیم یا اضافه کنیم

بله کادر خانم هم داریم.
خیر پکیج ها بصورت مختلف هستند
میتونید انتخاب کنید

نقل قول
۱۹-شهريور-۱۳۹۷, ۰۷:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-شهريور-۱۳۹۷ ۰۷:۴۱ صبح توسط Yaser.valizadeh.)
ارسال: #848
RE: اتلیه مینیاتور
با سلام بخدا همش دروغه اصلا خوب نیستن خودشون میان اینجا مطلب مینویسن اصلا کارشون حرفه ای نیست خیلی خیلی بد درست میکنن من که میخوام شکایتشون کنم.

نقل قول:عزیزان گولشونو نخورین اصلا کارشون خوب نیست.

(۱۷-تير-۱۳۹۷ ۰۲:۵۶ عصر)'jana1221' نوشته است:  سلام جناب من حدود 3ماه پیش مراسم ازدواجم بود با آتلیه مینیاتور قرارداد بستم از لحظه ورودم به آتلیه برخورد گرم کارکنان دیدم و مدیریت آقای شمس خیلی خو ب و با آرامش مارو برای انتخاب منو ها راهنمایی کردن تا بتونم بهترین کارو انتخاب کنیم و از لحاظ فیلم و عکس مراسمم بسیار راضی هستم مهمترین مورد کیفیت بالا فیلم و عکسم بودتصویر: /images/smilies/new/lub.png

دروغ دروغ اصلا حرفه ای نیستن کارشونم بی کیفیت هست

نقل قول:عروس دامادهای عزیز من رفتم داغون بود کارشون انگار برا 50 سال پیش درست شده.نرین ضرر میکنین 

(۹-شهريور-۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ عصر)'ستاره صدر' نوشته است:  سلام
واقعا خوشحالم که با این آتلیه اشنا شدم
من از طریق خواهرم باهاشون اشنا شدم که چند ماه قبل عروسیش بود و با این اتلیه قرارداد بستن
خواستم تشکر کنم از اقا و خانم شمس و گروه خوب و حرفه ایشون
پکیج هاشون هم محشر بود
من برای عروسیه خودم هم این گروه رو انتخاب کردم
تا یادگار خیلی خوب از عروسیم به جا بمونه
تصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

ایشالا براتون خوب شه ولی کار من افتضاح بود اصلا از اتلیه مینیاتور راضی نیستم خدا ازشون نگزره

نقل قول
۲۳-شهريور-۱۳۹۷, ۰۳:۱۰ عصر
ارسال: #849
RE: اتلیه مینیاتور
(۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ عصر)'sahar_66' نوشته است:  واقعا عالی و با حوصله بودن و خیلی مهربون
من خیلی راضی بودم ازشون
ایشالا آلبومم که آماده شد بیشتر واستون میگم

عزیزم مطمءن باش آلبوم و عکسهاتونو بسلامتی گرفتی میری پشت سرت رو هم نگاه نمیکنی اینقدر که ایرادا داره کارادیتشون هم در فیلم هم در عکس .‌
در این مجموعه فقط کار خانم اسدی خوبه.
یه طراح خیلی عالی خانم هم داشتند  که کار یکی از فامیلهام رو چند سال پیش ایشون انجام داده بود و منم بواسطه اون فامیل دورمون به این آتلیه اومدم  . تعریف ایشون و خانم اسدی  رو زیاد شنیده بودیم. 
اما حقیقت چیز دیگه ای شد . یکی ازمون عکس گرفت که هنوزم اسمش رو خاطرم نیست. ادیتورهای خوبشون هم تا نوبت ما رفته بودند. خانم اسدی رو هم که چند روز قبل عروسیمون تازه زیارت کردیم و باهاش آشنا شدیم.
 از نظر حساب کتاب آخر قراردادهم خیلی بیشتر از اونچه که فکر کنی زیر قولشون میزنن. 
ایشالله که کار شما مورد پسندتون باشه . عکس آلبوم و فیلم ما که خراب شد . ظاهرا ابراز رضایت کردیم ولی افسوس خوردم که چرا بیشتر در انتخابم دقت نکردم.

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام