• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

آتلیه میلاد اسدالهی

۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۲:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-آبان-۱۳۹۵ ۱۱:۱۱ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
آتلیه میلاد اسدالهی
میلاد اسدالهی رو مدتها پیش ، روزی که برای عکاسی و فیلمبرداری صنعتی به گروه شرکتهای ما اومده بود دیدم. اون روز نمیدونستم کار اصلیش عکاسی عروس و فشن هست. گذشت تا اینکه وقتی دنبال اسپانسر مسابقه بودیم ، از طریق بچه های شرکت فهمیدم که میلاد هم به قول خارجیا In the club هست. Cool
باهاش تماسی گرفتم و آشنایی دادم و دیگه رفیق شدیم. از جو سایت و مسابقات خیلی خوشش اومد و ابراز علاقه کرد و قرار شد اسپانسر ما باشه.
و انصافا جوایز خوبی هم در نظر گرفت. میلاد اگر اینجا رو خوندی ، میگم میلاد دوست داریم. Heart
و در مورد سبک کارش ...
کلیپهاش رو دیدیم. خیلی خوب بود و موسیقی و فیلم کاملا سینک بود. یک کلیپ توی استانبول و یکی توی یک باغ خفن شخصی متعلق به یکی از مایه دارهای مشهد که نمیتونم اسمش رو بگم هم دیدیم.
من خودم عکسهاش رو بیشتر دوست داشتم.
بعد آلبومهاش رو دیدم و خیلی حال کردم. کلی کتاب راجع به شارپنس و نورپردازی عکس خونده بودم و از اینکه میدیدم بالاخره یکی به این مسائل توجه میکنه سرکیف اومدم.
عکسهاش خیلی شارپ بود. دوست داشتم.

یک کار جدید و خیلی جالبی هم داشت به عنوان خدمات VIP که نمیتونم لو بدم. Rolleyes

تلفن: 88875675 - 88875676
موبایل: 09121242725
آدرس: میرداماد - روبروی بازار پایتخت - ساختمان نقره
asadollahi-studio.com

عکاسی های خیلی خوبی توی تهران هست که واقعا کار بعضیاشون رو میپسندم و دستشون رو از دور به گرمی می فشارم.
و اگر مساله مالی براتون مطرح نیست و میتونید برای کارهای کلاس A هزینه کنید ، حتما به میلاد اسدالهی سر بزنید.
نقل قول
 سپاس شده توسط marziye1987 ، bahare71 ، ela67 ، نهال ، نسیم صابری ، Sahba ، nanaz ، Sharifi_goli3281 ، نينا گلي ، mhdshs ، Sadaf H ، رها شایسته ، solijon ، فاطیما_66 ، زمزمه ، farnaaz ، nasibe_603 ، zahra_bannooo ، magnolia ، b.y ، negin.n
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۹:۳۷ صبح
ارسال: #2
RE: آتلیه میلاد اسدالهی
دیروز منو همسرم رفتیم اتلیه میلاد اسدالهی کاراشون خیلی خوب و با کیفیت بود" مخصوصا کلیپاشون .اخر قرارداد بستیمNew1New1New1

گاهی باید کم باشی تا کم بودنت احساس بشه
نه اینکه اصلا نباشی تا نبودنت عادت بشهHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط زمزمه ، Mahsa Tehrani
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ صبح
ارسال: #3
مبارک باشی عزیزم....میشه راجب قیمتاش یوضیح بدی ممنووون
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۴:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۴:۲۹ عصر توسط darya.)
ارسال: #4
ممنون مریم جونم" قیمتارو به صورت تک تک بهمون گفتن
فیلمبرداری 2 دوربین 1800000 تومان
ژورنال 60×40 هر برگ 100000 تومان
کلیپ مادلینگ و عکاسی در تهران 700000 تومان
این قیمتهای قرار داد ما شده که تقریبا از لحاظ مالی خودمون میتونیم کنترل کنیم مثلا تعداد برگهای ژورنال با خودمون هست یا اگر ژورنال نخواستیم میتونیم عکس انتخاب کنیم که خودمون بزنیم تو البوم

نقل قول
 سپاس شده توسط maryam j0o0n ، Sharifi_goli3281 ، ندا بالا ، Sadaf H ، رها شایسته ، moje majid ، saraiiii ، زمزمه
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ صبح
ارسال: #5
بچه ها ، دیشب فیلم همسفر گوگوش رو دیدین ؟
کارگردانش مسعود اسدالهی از عموزاده های میلاد اسدالهی هست.
اینا خانوادتاً هنرمندن.
یه پسر عموی دیگه هم ایران دارن که اونم عکاسه.
نقل قول
 سپاس شده توسط زمزمه
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۷:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۷:۵۶ عصر توسط nilo0.)
ارسال: #6
بچه ها من امروز اونجا بودم کارشون خیلی خوب بود

دریا جون اشتباه نمیکنی?! به من گفت کلیپ و فیلم کلن 1800

همه چیز در کمال آرامش تموم شد خدایا شکرت که 8 شهریور انقدر خوب بود...ss
نقل قول
 سپاس شده توسط زمزمه
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۲۲ عصر
ارسال: #7
نیلو جان پس یعنی کلیپ و فیلمبرداری دوربینه 1800؟
آلبوم چی؟

دوست بی معرفت خر استSad
نقل قول
 سپاس شده توسط زمزمه
۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ عصر
ارسال: #8
اتفاقن چند بارم پرسیدم گفت کلیپو پروژکشنو فیلم 1800 البوم دیجیتالم برگی 100. هدیه هم به اندازه یک سوم مهمونا لیت با یه عکس 100 در 70

نقل قول
 سپاس شده توسط moje majid ، زمزمه
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۹:۳۷ صبح
ارسال: #9
سلام نیلو جان.اگه میخوای یه بار دیگه ازشون بپرس چون تو فروردین عروسیه دوستمم که از طرف ارایشگاه به اتلیه معرفی شده بود بعد منم کاراشو دیدمو خوشم اومد اونم همین قیمت بود شاید اشتباهی شده عزیزمLubLub

نقل قول
 سپاس شده توسط زمزمه
۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ صبح
ارسال: #10
نمیدونم خود آقای اسداللهی هم گفت کلن کار کلیپ و فیلم با هم 1800

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام