• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

آتلیه مهران

(جزئیات)

سه راه تهرانپارس - خیابان دماوند پایین تر از رشید - خیابان 113 - برج تجاری مرجان - پلاک 9
تلفن: 02177746392
شروع پکیج: ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: شرق تهران
موبایل: 09123437904

آتلیه عروسعکاسی اسپرت

آتلیه مهران - تهرانپارس

۱۲-شهريور-۱۳۹۸, ۰۳:۵۳ عصر
ارسال: #2981
RE: آتلیه مهران - تهرانپارس
به نظر من هر چیزی رو که از یه اتلیه خوب و با کیفیت انتظارداریم.اتلیخ مهران بهمون میده.یه البوم دیجیتال با کیفیت .کلیپ زیبا و عکس و فیلم که از همه بهتره

نقل قول
۱۲-شهريور-۱۳۹۸, ۰۵:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-شهريور-۱۳۹۸ ۰۵:۰۰ عصر توسط soffy_zya.)
ارسال: #2982
 به ها دوستم قراره بره اتلیه مهران .اونا رو بهش معرفی کردم برای فیلم و عکس مراسم عقدش
نقل قول
۲۳-شهريور-۱۳۹۸, ۰۲:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-شهريور-۱۳۹۸ ۰۲:۳۴ عصر توسط rooooz.gold.)
ارسال: #2983
(۱۲-شهريور-۱۳۹۸ ۰۶:۰۰ عصر)'soffy_zya' نوشته است:   به ها دوستم قراره بره اتلیه مهران .اونا رو بهش معرفی کردم برای فیلم و عکس مراسم عقدش

صوفی جان .چه خبر؟دوستت رفت اتلیه هران .کارشون رو دوست داشت؟

(۱۳-مرداد-۱۳۹۸ ۰۶:۲۲ عصر)'narin saraby' نوشته است:  
(۱۲-مرداد-۱۳۹۸ ۱۲:۳۵ عصر)'serin/many' نوشته است:  بچه ها مدل کار و قیمت ها در اتلیه مهران فرقی کرده یا نه؟کیفیت کارشون هنوز خوب هست یا نه؟

مطمعن باش که حتما کیفیت کارشون و خلاقیتشون بیشتر میشه سال به سال.حتی قیمت هم ببرن بالا .بازمی ارزه

منم از قیمت و کارهاشون خیلی راضیم
نقل قول
  • گروه ژ
۲۵-شهريور-۱۳۹۸, ۰۳:۰۵ عصر
ارسال: #2984
 خیلی خوبه که هر کسی ک از اتلیه مهران راضی هست میاد اینجا نظرش رو میگه تا دوستای دیگه که تازه میان اینجا بتونن اتنخاب درستی داشته باشن
نقل قول
۲۶-شهريور-۱۳۹۸, ۰۳:۲۴ عصر
ارسال: #2985
(دیروز ۰۴:۰۵ عصر)'roroyo' نوشته است:   خیلی خوبه که هر کسی ک از اتلیه مهران راضی هست میاد اینجا نظرش رو میگه تا دوستای دیگه که تازه میان اینجا بتونن اتنخاب درستی داشته باشن

موافقم .خود من از طریق همین سایت و این تاپیک با اتلیه مهران اشنا شدم
نقل قول
۲۶-شهريور-۱۳۹۸, ۰۳:۳۴ عصر
ارسال: #2986
 اما بچه ها من با نمونه کارهایی که از اتلیه مهران دیدم .فکر میکنم بیشتر اتلیه تخصصی عروس و داماد باشن
نقل قول
۲۷-شهريور-۱۳۹۸, ۰۵:۱۲ عصر
ارسال: #2987
(دیروز ۰۴:۳۴ عصر)'mitra ghasemy' نوشته است:   اما بچه ها من با نمونه کارهایی که از اتلیه مهران دیدم .فکر میکنم بیشتر اتلیه تخصصی عروس و داماد باشن

هم کیفیت کار بالا و هم قیمت مناسب نسبت به اتیه های همسطح خودشون .و البته برخورد خوب مدیریت

نقل قول
۲۷-شهريور-۱۳۹۸, ۰۵:۵۲ عصر
ارسال: #2988
(۷-مرداد-۱۳۹۸ ۱۱:۱۶ صبح)'sepid.gloo' نوشته است:  سلام بچه ها .پسر عمم مراسمش تو پاییز هست .من بهش اتلیه مهران رو برای عکس و فیلم پیشنهاد دادم .دیروز اینجا  نظر های شما رو میخوندم .که گفته  بودین خیلی شلوغن .منم بهش گفتم از الان زودتر بره هم نمونه کاراشون رو ببینه .هم دکور داخلیشون رو ببینه چجوریه.از خودشونم راهنمایی بگیرن.تا اخر سر بتونن یه انتخاب خوب داشته باشن . اگر کسی نظری داره .میشه بگه .که منم به پسر عمم بگم .بره اونجا و انجامش بده

بچه ها  پسر عمم  چنتا اتلیه دیگه رو هم سر زد اما اخر سر  با اتلیه مهران قرار داد بستن . چون هم قیمتاشون مناسب بود .هم تخصصی کار عروس انجام میدادن.هم نمونه کاراشون رو دوس داشتن

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام