• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

آتلیه مهران

(جزئیات)

سه راه تهرانپارس - خیابان دماوند پایین تر از رشید - خیابان 113 - برج تجاری مرجان - پلاک 9
تلفن: 02177746392
شروع پکیج: ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: شرق تهران
موبایل: 09123437904

آتلیه عروسعکاسی اسپرت

آتلیه مهران - تهرانپارس

۲۱-مرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۵۰ عصر
ارسال: #2971
RE: آتلیه مهران - تهرانپارس
(۱۹-مرداد-۱۳۹۸ ۰۷:۰۱ عصر)'mina/mi' نوشته است:  منم اتلیه های شرق تهران رو تایید میکنم .هر کسی هم که ازم بپرسه حتما یکیشو معرفی کردم بهش

اتلیه مهران تو شرق تهرانم کارش خوبه

نقل قول
۲۱-مرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۱۲ عصر
ارسال: #2972
(۱۶-مرداد-۱۳۹۸ ۰۱:۱۸ عصر)'serin/many' نوشته است:  به نظر من همین که عکسا رو زیاد روتوش و فتوشاپ انجام نمیدن و خود واقعیمون هستیم کافیه.

همین موضوع حرفه ایی بودن اتلیه هارو میرسونه .چون کسی دوست نداره چهرش با واقعیت خیلی فرق داشته باشه
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۸, ۰۶:۰۲ عصر
ارسال: #2973
(امروز ۰۶:۵۲ عصر)'ey1.g' نوشته است:  ای کاش اتلیه ها قیمت هاشون رو یکم مناسب تر بکنن که بتونیم مراسم هامون رو باهاشون اوکی بکنیم

عزیزم شرق تهران میتونی اتلیه های  با قیمت مناسب پیدا بکنی .من برای خواهر زادم .با یکیشون که شرق تهران بودن.قرار داد بستم

نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۷-مرداد-۱۳۹۸, ۰۳:۳۱ عصر
ارسال: #2974
 اتلیه ی خوب  اونیی هستش که به نظر مشتری اهمیت بده . وب راهنمایی کنه .که بتونیم راحت انتخاب کنیم.
نقل قول
 سپاس شده توسط mehry movahedy
۲۷-مرداد-۱۳۹۸, ۰۴:۱۶ عصر
ارسال: #2975
(امروز ۰۳:۳۱ عصر)'zahra sadaty' نوشته است:   اتلیه ی خوب  اونیی هستش که به نظر مشتری اهمیت بده . وب راهنمایی کنه .که بتونیم راحت انتخاب کنیم.

دقیقا همینطوره .من یه اتلیه تو شرق تهران رفتم.که اصلا هم باهاشون از قبل اشنایی نداشتم .ولی وقتی رفتم اونجا اونقدر با من خو ش برخورد بودن . و خوب راهنمایی میکردن و نمونه کارهای عالییی داشتن که همون موقع انتخاب کردم که باهاشون برای مراسم قرار داد ببندم.

نقل قول
۲۸-مرداد-۱۳۹۸, ۰۳:۵۹ عصر
ارسال: #2976
 بچه ها منم به یشنهاد یکی از دوستان که  شرق زندگی میکنه .رفتم یکی از اتلیه های شرق تهران رو سر زدم .با اینکه مسیرم دور بود بهشون اما به رفتنش می ارزید .واقعا کارهاشون حرفه ایی بود .مخصوصا کلیپ هاشون هم کیفیت خوبی داشت و هم داستان هاشون جالب بودن .من که خیلی خوشم اومد
نقل قول
۲۸-مرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۳۲ عصر
ارسال: #2977
(دیروز ۰۴:۳۱ عصر)'zahra sadaty' نوشته است:   اتلیه ی خوب  اونیی هستش که به نظر مشتری اهمیت بده . وب راهنمایی کنه .که بتونیم راحت انتخاب کنیم.

موافقم .و البته کیفیت گارهاشونم خوب باشه .مخصوصا کلیپ ها

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام