• تقی زاده
  • لی لی رضایی

آتلیه مهران

(جزئیات)

سه راه تهرانپارس - خیابان دماوند پایین تر از رشید - خیابان 113 - برج تجاری مرجان - پلاک 9
تلفن: 02177746392
شروع پکیج: ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: شرق تهران
موبایل: 09123437904

آتلیه عروسعکاسی اسپرت

آتلیه مهران - تهرانپارس

۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۷:۲۰ عصر
ارسال: #2831
RE: آتلیه مهران - تهرانپارس
(امروز ۰۸:۱۰ عصر)'mitra ghasemy' نوشته است:  بچه ها کاش منم یه مناسبتی داشته باشم که بتونم با اتلیه مهران کار بکنم .نمونه کارهاشون واقعا بی نظیره. کاش دوستایی کع باهاشون کار کردن هم میتونستن نمونه ها شو بزارن

عزیزم عکس گرفتن مناسبت خاص نمیخواد .میتونی برای یادگاری عکس داشته باشی. مهم اینه که اتلیه مهران رو با اون سبک کار به روز و خلاقشون که خیلی هم با تجربه هستن از دست ندیتصویر: images/smilies/shy.gif

نقل قول
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۷:۲۶ عصر
ارسال: #2832
(۱۰-فروردين-۱۳۹۸ ۰۲:۱۹ عصر)'zahra sadaty' نوشته است:  بچه ها من رقتم اتلیه مهران و البوم کاراشونو از نزدیک دیدم.اخه برام مهم بود که چقدر روتوش روی عکسا انجام میدن دوست نداشتم غیر طبیعی باشه .وقتی عکسا رو دیدم خیلی خوشم اومد واقعا طبیعی بودن.حتی برام نحوه ی کارشونم توضیح دادن.و خیلی خوب راهنماییم کردن.ممنون ازشون. حتما باهاشون کار میکنم

بچه ها دوستم عکاسی مراسم نامزدیش رو میخواد با اتلیه مهران انجام بده  تو فضای داخلی .منم تصمیم گرفتم باهاشون برم از اتلیه وقت بگیرم و چنتا عکس خوب و قشنگ داشته باشم.خیلی خوش حالم چون دوست داشتم باهشون کار بکنم

نقل قول
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۷:۴۶ عصر
ارسال: #2833
(۲۲-فروردين-۱۳۹۸ ۱۱:۱۱ عصر)'shirin.ss' نوشته است:  من می خوام بدونم اتلیه مهران دوربین های عکاسی و فیلم برداریشون به روز هست؟ فضای داخلیشون از نظر دیزایین و رنگ امیزی چطوره؟ فضاشون بزرگ هست جا برای عکاسی کردن دور یا نزدیک هست؟

منم رفتم و اتلیه رو از نزدیک دیدم. با گروه هنرمندشونم اشنا شدم .از نورپردازی  و دکورشون خیلی خوشم اومده واقعا هنرمند و با مهارت بودن

نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۷:۵۴ عصر
ارسال: #2834
(۲۲-فروردين-۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ عصر)'javaher_mahmody' نوشته است:  بچه ها من چطور یه اتلیه خوب پیدا کنم که سلیقه ی منو در نظر بگیره و اونا رو اجرا کنه. چون فیلم و عکس چیزیه که همیشه جلوی چشم ادم.خیلی دوست دارم سبک کار اتلیه مهران رو بدونم

عزیزم شما بالاخره تصمیم گرفتی برای انتخاب اتلیه؟ من که میگم اصلا اتلیه مهران رو از دست نده.من از هر کسی مه باهاشون کار کرده ،می پرسم خیلی راضی بودن .تو اتلیه های شرق تهران واقعا حرف اول رو میزنه

نقل قول
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۸:۰۶ عصر
ارسال: #2835
منم با اتلیه مهران عکس اسپرت داشتم .خیلی عالی بود کارشون اصلا فکر نمیکردم تا این حد کارشون بی عیب و نقص باشه .ممنون ازشون

نقل قول
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۲:۲۸ عصر
ارسال: #2836
بچه ها من دوستمو راهنمایی کردم که برای سالگرد ازدواجش که میخواد جشن داشته باشه بره کلیپا و مدل فیلمبرداری اتلیه مهران رو ببینه و اگر خواست باهاشون قرار داد ببنده . دوستم یه کلیپ امروزی و اسپرت میخواد
نقل قول
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۲:۴۴ عصر
ارسال: #2837
(امروز ۰۳:۲۸ عصر)'noro2624' نوشته است:  بچه ها من دوستمو راهنمایی کردم که برای سالگرد ازدواجش که میخواد جشن داشته باشه بره کلیپا و مدل فیلمبرداری اتلیه مهران رو ببینه و اگر خواست باهاشون قرار داد ببنده . دوستم یه کلیپ امروزی و اسپرت میخواد

عزیزم من موقعی که رفته بودم اتلیه برای اشنایی بیشتر باهاشون .همه ی نمونه کارهاشون و کلیپاشونم دیدم .خیلی عالیی بود و برای درست کردن کلیپ خیلی هم خلاق و به روز هستن و از وسایل پیشرفته استفاده میکنن و از همه مهمتر با مناسب ترین هزینه .پس مطمعن باش که دوستت انتخابشون میکنه وباهاشون قرار داد میبنده .بعدش میایی اینجا برامون تعریف میکنیتصویر: /images/smilies/new/smiling.png

نقل قول
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۳:۰۴ عصر
ارسال: #2838
دقیقا همینطوره.هر کسی که با اتلیه مهران عکس و کیلیپ کار کرده از هنر و خلاقیتشون تعریف میکنه .و مدیریتش که خیلی خوش برخورده
نقل قول
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۳:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ عصر توسط rooooz.gold.)
ارسال: #2839
من خیلی از مشتری مداری مدیریت اتلیه مهران راضی بودم .هم خوب راهنماییمون کردن.هم خوش قول بودن تو کارشون.

(۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۸:۳۵ عصر)'noro2624' نوشته است:  به نظر من اتلیه مهران تو شرق تهران بهترینه .با قیمت مناسب .کار خوب و نیروی حرفه ایی حرف اول رو میزنه .و خیلی هم تسبت به مشتریاش حسن نیت داره و صادقانه کارشون رو انجام میدن

دقیقا همینطوره .و من فکر میکنم دلیل خوب بودنشون .اول تجربه ایی هست که تو کارشون دارن و بسیار حرفه ایی هستن .و اولویت دوم براشون هزینس.برای همین واقعا برای کاری که قرار هست انجام بدن .تلاش میکنن

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام