• مرضیه محمدی
  • مهناز

آتلیه مهران

(جزئیات)

سه راه تهرانپارس - خیابان دماوند پایین تر از رشید - خیابان 113 - برج تجاری مرجان - پلاک 9
تلفن: 02177746392
شروع پکیج: ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: شرق تهران
موبایل: 09123437904

آتلیه عروسعکاسی اسپرت

آتلیه مهران - تهرانپارس

۲۵-اسفند-۱۳۹۷, ۰۴:۲۷ عصر
ارسال: #2751
RE: آتلیه مهران - تهرانپارس
دوستان ی سوال داشتم.اتلیه مهران برای عکس و فیلم خارج از کشور هم میرن ؟یکی از اقوام من ایران نیستن .جند وقت دیگه عروسیشونه .اما میخوان از اینجا با یه اتلیه خوب که کارهاش به روز و شیک باشه قرار داد ببندن کارهای اتلیه مهران رو دیدم و خوشم اومده؟ حالا باید چیکار کرد؟ کسی میدونه؟
نقل قول
۲۶-اسفند-۱۳۹۷, ۰۳:۲۳ عصر
ارسال: #2752
کسی میدونه .اتلیه مهران برای گرفتن عکسای اسپرت عروسی کجا میرن؟

نقل قول
 سپاس شده توسط kimy.z
۲۶-اسفند-۱۳۹۷, ۰۴:۵۲ عصر
ارسال: #2753
منو خواهر دوقولوم رفتیم اتلیه مهرن برای گرفتن عکسایه اسپرت. دیروز عکسامونو تحویل گرفتیم .نمیدونم چطور بهتون بگم که چقدر قشننننننگ شده.با اون مدلایی که بهمون میگفتن.معلوم بود که تو کارشون خیلی حرفه ایی هستن .خلاصه که عکسامون خیلی طبیعی و قشنگ شدهوبخصوص چنتاشون که تو طبیعت گرفتیم.

نقل قول
  • کتی دیلمی
  • اساطیر
۲۷-اسفند-۱۳۹۷, ۰۴:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-اسفند-۱۳۹۷ ۰۴:۱۳ عصر توسط kimy.z.)
ارسال: #2754
بچه ها من یک هفته ی پیش رفتم اتلیه مهران که مدل کارهاشون رو ببینم .خیلی خوب منو راهنمایی کردن .حتی چیزیایی که من نمیدونستم بهم گفتن که برامون انجام میدن.البته یه سری آفر های خوب و ویزه هم همیشه دارن برای عروس دامادهاتصویر: images/smilies/wink.gif
چیزی که خیلی برای من جالب بود این که با اینکه هنوز تصمیم نگرفتم که باهاشون قرار داد ببندم یا نه .ولی خیلی با صبر و حوصله برای من کارهاشون رو توضیح دادن  و جوری نبود که نومجبور بکنن حتما باهاشوتن کار ب.کنم .که به نظر من این یه حسنه بزرگه

(دیروز ۰۳:۲۳ عصر)'parisaasgary' نوشته است:  کسی میدونه .اتلیه مهران برای گرفتن عکسای اسپرت عروسی کجا میرن؟

عزیزم من نمونه کارهاشون رو دیدم .عکس های اسپرتشون هم کویربود .هم طبیعت. بیشتر متناسب با فصل بود عکسا

نقل قول
۲۷-اسفند-۱۳۹۷, ۱۱:۱۱ عصر
ارسال: #2755
(۲۵-اسفند-۱۳۹۷ ۰۴:۲۷ عصر)'sima babaey' نوشته است:  دوستان ی سوال داشتم.اتلیه مهران برای عکس و فیلم خارج از کشور هم میرن ؟یکی از اقوام من ایران نیستن .جند وقت دیگه عروسیشونه .اما میخوان از اینجا با یه اتلیه خوب که کارهاش به روز و شیک باشه قرار داد ببندن کارهای اتلیه مهران رو دیدم و خوشم اومده؟ حالا باید چیکار کرد؟ کسی میدونه؟ 

عزیزم باهاشون تماس بگیر زودتر میتونی به ننتیجه برسی ولی تا جایی که خبر دارم از کارشون میدونم که هم خودشون عروس دامادها رو اگر لازم باشه خارج از کشور می برن .هم اینکه اگر شما بخوایین .میان پیشتون.

نقل قول
۲۷-اسفند-۱۳۹۷, ۱۱:۴۱ عصر
ارسال: #2756
من برای تولد ۵ سالگی پسرم که دو ماه دیگس .میخوام برم اتلیه مهران تا ازش عکس بگیرن .تعریفشون رو زیاد شنیدم .میخوام یکبار امتحان کنم و سبک کارشون رو ببینم

نقل قول
دیروز, ۰۸:۴۵ عصر
ارسال: #2757
به نظر من اتلیه مهران حرف اول رو تو شرق تهران میزنن .چون کارهاشون خیلی به روز.و کادر حرفه ایی هم دارن.شنیدم زمان های خاص آفر های خیلییییی خوبی هم برای مشتریهاشون دارن

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام