• مهناز
  • آرایشگاه گیوا

آتلیه مهران

(جزئیات)

سه راه تهرانپارس - خیابان دماوند پایین تر از رشید - خیابان 113 - برج تجاری مرجان - پلاک 9
تلفن: 02177746392
شروع پکیج: ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: شرق تهران
موبایل: 09123437904

آتلیه عروسعکاسی اسپرت

آتلیه مهران - تهرانپارس

۲۴-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۱۶ عصر
ارسال: #2721
RE: آتلیه مهران - تهرانپارس
(۲۴-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۱۴ عصر)'adrina_mim' نوشته است:  
نقل قول:آره خودشهتصویر: /images/smilies/new/tounge.png عزیزم آدرس پستی رو من نمیدونم بهتره زنگ بزنی خودشون راهنماییت میکنن، یه ساعتی هم حتما برو که خود آقای مرادی باشه به نظرم. الان دیگه جایی با این کیفیت و قیمت که حرفه ای هم باشن پیدا نمیکنی.تصویر: images/smilies/tongue.gif

تعریف کارشون رو که شنیدم خیلی. قیمتهاشون رو ولی نمیدونم از چقدر مگه شروع میشه ؟

ما هفته پیش رفته بودیم واسه یکی از دوستام قرارداد ببندیم از 3 تومن بود... قیمتهاشون رو گرون نکردن هنوز... این دوستم هم همه جا رو گشته بود با این کیفیت و جای مطمئن این قیمت امکان نداره گیر تا جایی که میدونم.

نقل قول
۲۴-بهمن-۱۳۹۷, ۰۶:۳۵ عصر
ارسال: #2722
بچه ها من قراردادم با اون جای قبلی بهم خورد تعریف مهران رو خیلی شنیدم. البته قیمت برام اصلا مهم نیست فقط میخوام کار خوب و بدون دردسر تحویلم بدن. کجا رو پیشنهاد میکنین؟

نقل قول
۲۴-بهمن-۱۳۹۷, ۰۶:۴۲ عصر
ارسال: #2723
(۲۴-بهمن-۱۳۹۷ ۰۶:۳۵ عصر)'dokhtare_nemooneh' نوشته است:  بچه ها من قراردادم با اون جای قبلی بهم خورد تعریف مهران رو خیلی شنیدم. البته قیمت برام اصلا مهم نیست فقط میخوام کار خوب و بدون دردسر تحویلم بدن. کجا رو پیشنهاد میکنین؟

قیمتهاشون عجیب غریب نیست (یعنی میتونم بگم خیلی هم خوبه) البته بیشتر فکر کنم به این دلیله که مشتری زیاد دارن. اما کارشون فوق العاده است. من دیدم با قیمت خیلی بیشتر جاهایی هستن که نصف اخلاق و کیفیت آتلیه مهران رو نداشتن.

نقل قول
  • کتی دیلمی
  • پیانو
۲۴-بهمن-۱۳۹۷, ۰۶:۵۱ عصر
ارسال: #2724
(۲۴-بهمن-۱۳۹۷ ۰۶:۳۵ عصر)'dokhtare_nemooneh' نوشته است:  بچه ها من قراردادم با اون جای قبلی بهم خورد تعریف مهران رو خیلی شنیدم. البته قیمت برام اصلا مهم نیست فقط میخوام کار خوب و بدون دردسر تحویلم بدن. کجا رو پیشنهاد میکنین؟

کارشون فوق العاده است عزیزم
من مراسمم همین تازگی بود با اینکه سمت تهرانپارس هم نبودیم اما فقط کار آتلیه مهران به نظرمون خوب اومد و با آقای مرادی قرارداد بستیم. واقعا هم تیمشون مجرب و حرفه ای بودن و خیلی مودب. نتیجه رو که گرفتم حالا میام باز تعریف میکنم براتون. ولی تا اینجا که ما خیلی راضی بودیم.

نقل قول
۲۵-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۱۰ صبح
ارسال: #2725
سلام دوستان
من یکی از گزینه هایی که معرفی کردن بهم برای آتلیه استودیو مهران بوده. میخواستم ببینم قیمتهاشون و کیفیتشون چطور هست اگر کسی تجربه داره.
نقل قول
۲۵-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۰۴ صبح
ارسال: #2726
(۲۵-بهمن-۱۳۹۷ ۱۰:۱۰ صبح)'عروس_اردیبهشت' نوشته است:  سلام دوستان
من یکی از گزینه هایی که معرفی کردن بهم برای آتلیه استودیو مهران بوده. میخواستم ببینم قیمتهاشون و کیفیتشون چطور هست اگر کسی تجربه داره.

من رفتم از نزدیک دیدم. هم کارهاشون و هم قیمتهاشون واقعا خوب و منصفانه است و اخلاقشون هم خیلی خوبه. کلا خیلی حرفه ای بود. من پیشنهاد میکنم.

نقل قول
۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۳:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-اسفند-۱۳۹۷ ۰۳:۴۵ عصر توسط AM1234.)
ارسال: #2727
بچه ها من ۳ هفته پیش رفتم اتلیه مهران با دوستم عکس اسپرت گرفتیم باهاشون از طریق همین سایت اشنا شدم.نظرهای شما رو هم می خوندم که اکثرا راضی بودید. و از اونجایی که شرق تهران هم زندگیی می کنم.برام راحتر بود.
دیروز رفتم عکسامونو تحویل گرفتم.بچه ها خیلی قشنگ شده.کاش میتونستم نشونتون بدم.کیفیت عکس ها واقعا خوبه.ژستایی که بهتون میدن قشنگه خیلی.به نظرم با خیال راحت باهاشون قرار داد ببندید.
راستییییی قیمتاشونم خوب بود .چون من جاهای دیگه رو هم قیمت داشتم

نقل قول
دیروز, ۰۲:۴۵ عصر
ارسال: #2728
بچه ها من کارهای اتلیه مهران رو از نزدیک دیدم .خیلی حرفه ایی هستن  و پر انرژی.کلی موقع کار باهاشون بهتون خوش میگذره.کلی هم با انصاف هستن در مورد قیمت
نقل قول
دیروز, ۱۱:۵۱ عصر
ارسال: #2729
بچه ها اتلیه مهران روبه شدت پیشنهاد میکنم.بخاطر کار خوبشون.حسن نیت  و قیمت منصفانه ی کارهاشون

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام