• تخت جمشید
  • گل سنتر

آتلیه مهران

(جزئیات)

سه راه تهرانپارس - خیابان دماوند پایین تر از رشید - خیابان 113 - برج تجاری مرجان - پلاک 9
تلفن: 02177746392
شروع پکیج: ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: شرق تهران
موبایل: 09123437904

آتلیه عروسعکاسی اسپرت

آتلیه مهران - تهرانپارس

۶-خرداد-۱۳۹۷, ۰۴:۰۴ عصر
ارسال: #2681
RE: آتلیه مهران - تهرانپارس
سلام
اطلاع دارید کلیپ اسپرت کجا میبرن
جای خاص و لوکیشن زیبا ومنحصری می خوام
نقل قول
۸-خرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۵۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-خرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۵۳ صبح توسط روی‌خط.)
ارسال: #2682
روی‌خط: تجربه خانم اردبیلی در استفاده از خدمات آتلیه مهران
خانم اردبیلی که البته نباید به واسطه تشابه اسمی ایشان را با خانم اردبیلی که سال گذشته با وی گفتگو کردیم اشتباه گرفت.) از دیگر مشتریان آتلیه مهران بود که این بار در سرویس روی خط نوعروس تجربیاتش را جویا شدیم. خانم اردبیلی از طریق سایت نوعروس با این مجموعه آشنا شده و با توجه به کیفیت نمونه کارها و حس اعتماد ایجاد شده، این آتلیه را انتخاب نموده است.
خانم اردبیلی اخلاق خوب پرسنل و همراهی آنها، رعایت زمان بندی دقیق در تحویل عکس و فیلم ، و قیمت مناسب در ازای خدمات ارائه شده را از نقاط قوت این مجموعه دانسته و مجموعه آتلیه مهران را به عنوان یک انتخاب خوب به سایر آشنایان خود نیز پیشنهاد مینماید.

شما میتوانید گفتگوی ما با این مشتری آتلیه مهران را از اینجا گوش کنید.

"

نقل قول
۱۲-خرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۵۳ صبح
ارسال: #2683
روی‌خط: تجربه خانم سلطانی در استفاده از خدمات مجموعه آتلیه مهران
این بار در سرویس روی خط نو عروس به سراغ  خانم سلطانی یکی از مشتریان مجموعه آتلیه مهران رفتیم. خانم سلطانی که از طریق سایت انجمن‌های نوعروس با این مجموعه آشنا شده، اولین مورد قابل ذکر در مورد این مجموعه را داشتن مجوز رسمی و برخورد مناسب آقای مهران مدیریت مجموعه میداند.

خانم سلطانی در ادامه با اشاره به واقعی بودن نمونه کارهای ارائه شده در اولین مراجعه خود به این آتلیه، از اخلاق خوب و رفتار حرفه ای پرسنل این مجموعه ابراز رضایت کامل نموده و این مجموعه را به سایر دوستان خود نیز پیشنهاد می نماید.

شما میتوانید گفتگوی ما در سرویس روی‌خط نوعروس با خانم سلطانی را از اینجا گوش کنید.

"
نقل قول
۲۰-تير-۱۳۹۷, ۰۵:۰۰ عصر
ارسال: #2684
روی‌خط: تجربه خانم دانش‌پو در استفاده از خدمات آتلیه مهران - تهرانپارس
خانم دانش پو از دیگر مشتریان آتلیه مهران بود که این بار در سرویس روی خط نوعروس تجربیاتش را جویا شدیم. خانم دانش پو از طریق سایت نوعروس با این مجموعه آشنا شده و پس از بررسی نمونه کارهای قبلی و با توجه به برخورد مناسب مدیریت اقدام به عقد قرارداد با این آتلیه نموده است.
خانم دانش پو ضمن اشاره به قیمت مناسب، زمان بندی دقیق و برخورد بسیار خوب مدیر و پرسنل این مجموعه ، از کیفیت خدمات ارائه شده نیز اعلام رضایت کامل نموده و این مجموعه را به سایر دوستان و آشنایان خود نیز پیشنهاد می نماید.

شما میتوانید گفتگوی ما با این مشتری آتلیه مهران را از اینجا گوش کنید.

"

نقل قول
۲۱-تير-۱۳۹۷, ۰۷:۴۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-تير-۱۳۹۷ ۰۷:۴۲ صبح توسط Sahari67.)
ارسال: #2685
ما عروسیمون ۱۴دی ۹۶ بود و برای مراسممون اتلیه مهران رو انتخاب کردیم
وقتی برای اولین بار رفتیم اونجا از نمونه کارشون و برخورد خوب مدیریت ،اقای مهران خیلی خوشمون اومد و قراردادمون رو بستیم
زمان عروسی هم گروه عکاسی و فیلمبرداری هم خیلی خوش رو و فعال بودن و ادم‌باهاشون احساس راحتی میکرد.
فقط چون ما مراسم عقد هم داشتیم تو سالن فرصت نشد که بتونیم عکس زیادی از مراسم عقد داشته باشیم.
الانم که فیلم و عکسامون رو گرفتیم خیلی از کارشون راضی هستیم و خوشحالیم از این انتخابمون.
فیلممون عااااالی شده خیلی دوسش دارم
عکسها و طراحی آلبوممون هم خیلی خوب بود و هرکسی میبینه تعریف میکنه.
از اتلیه مهران خیلی ممنونم
نقل قول
 سپاس شده توسط ساني ١١١١
۲۱-تير-۱۳۹۷, ۰۷:۵۸ صبح
ارسال: #2686
سلام ببخشید سحری جان فیلم و عکستون رو کی تحویل دادن؟

تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
۲۱-تير-۱۳۹۷, ۰۹:۲۸ صبح
ارسال: #2687
عزیزم ما چون خودمون دیر اقدام کردیم و رفتیم دنبالش یکم زمانمون طولانی شد
از اون زمانی که رفتیم دنبالش یکی دوماه بعدش کاملا اماده بود و بهمون تحویل دادن
یکم اصلاحی داشت که اونارم زود انجامش دادن
نقل قول
 سپاس شده توسط ساني ١١١١
۲۱-تير-۱۳۹۷, ۰۲:۴۷ عصر
ارسال: #2688
سلام دوستان اولا مرسی تشکر میکنم از همتون بابت راهنمایی هاتون وبعد تشکر میکنم از این سایت که خیلی به من کمک کرد روز مراسمم فوق العاده بود مرسی از اکیپ پر انرژی و خوش برخورد اتلیه مهران واقعا نمیدونم چطور تشکر کنم از شخص اقای مهران تنها کاری که میتونستم انجام بدم این بود که دعاشون میکنم خدا خیرشون بده وبیام تو سایت نظر بدم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام