• سعید عرب
  • تشریفات آدم و حوا

آتلیه مهتا (تهرانپارس)

(جزئیات)

فلکه اول تهرانپارس، نرسیده به چهارراه تیرانداز، نبش 154 غربی، ساختمان کسری، پلاک 74، طبقه چهارم، واحد 15 (روبروی بانک توسعه)
تلفن: 02177869656
موبایل: 09127987002

آتلیه عروسعکاسی اسپرت

آتلیه مهتا (تهرانپارس)

۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۴:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-مرداد-۱۳۹۳ ۰۳:۴۶ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #1
آتلیه مهتا (تهرانپارس)
1.دارای مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و فیلمیردارن
2.امکان استفاده از منوهای متنوع مناسب با بودجه و سلیقه شما.
3.به کارگیری بالاترین و مدرنترین تجهیزات فیلم و عکس با بالاترین کیفیت.
4.عکاسی و فیلمبرداری در فضای خارج از استودیو و لوکیشن انحصاری با تجهیزات سینمایی.
5.انجام کلیه امور فوق توسط افراد مجرب خانم و آقا.
6.لطفا برای اعیاد و آخر هفته ها نسبت به دیدن نمونه کار و رزرو مراسم خود اقدام نمایید.

ساعات کاری 10.30صبح الی 8 شب. (جمعه ها با هماهنگی قبلی)

آدرس:
فلکه اول تهرانپارس، نرسیده به چهارراه تیرانداز، نبش 154 غربی، ساختمان کسری، پلاک 74، طبقه چهارم، واحد 15 (روبروی بانک توسعه)

شماره تماس :
09127987002 و 77869656

آدرس ایمیل :
photogallery_mahtab@yahoo.com

[تصویر: 01.jpg]
نقل قول
 سپاس شده توسط Ali-G
۱۱-تير-۱۳۹۳, ۰۴:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۸:۱۷ صبح توسط admin2.)
ارسال: #2
RE: آتلیه مهتا (تهرانپارس)
من و خواهرم اتلیه عروسیمون اینجا بود کارش خوب بود و قیمتش هم مناسب بودNew1
نقل قول
۸-شهريور-۱۳۹۳, ۰۷:۰۳ عصر
ارسال: #3
خانومایی که کارشون با این اتلیه بود لطفا نظر بدن?فایل اصلی عکس ها رو میده?دکور داره

نقل قول
۸-شهريور-۱۳۹۳, ۰۷:۵۳ عصر
ارسال: #4
قیمتاش چطوره؟؟

" تو"

دوم شخصِ مفرد نیست !

همه ی زندگیِ " من " است...
نقل قول
۳-مهر-۱۳۹۳, ۰۸:۳۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مهر-۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ صبح توسط Fariba21.)
ارسال: #5
در مورد هر جایی همیشه نظرات موافق و مخالف وجود داره و طبیعی هم هست . نمی خوام از کار کسی طزفداری کنم.ولی می خواستم نطر خودم رو بگم. من دو سال پیش کار عکس و فیلمم با اینجا بود البته خواهرم هم سال قبلش با همین جا بود کارش
به نظر من مهتاب خانوم کلا خیلی جدی هست تو کارش ولی همین موضوع باعث میشه که نتیجه کارش خوب باشه میخوام یه مثال بزنم ما برای نامزدی آتلیه که رفتیم یه خانوم خیلی مهربون بود که ما هرطوری بودیم چیزی نمی گفت و فقط عکس رو میگرفت اون روز همه چی خوب بود ولی برای انتخاب عکس که رفتیم از هیچ عکسی راضی نبودیم چیزی که دقیقا اینجا برعکس بود روز عروسی ما 2 ساعت تاخیر داشتیم و برای همین عجله داشتیم و اصلا تمرکز نداشتیم ولی مهتاب خانوم دعوامون کرد که چرا اینطوری هستیم و اگه دیر شده اتفاقی هست که افتاده و نباید کار عکس و فیلم رو هم خراب کنیم همین باعث شد ما به خودمون بیایم و نتیجه این شد که الان بعد 2 سال هر کسی عکس و فیلمم رو میبینه محاله از اتلیه سوال نکنه .به نطرم همیشه همه چیز دو طرفه هستش و به خود ما هم بسنگی داره اگه همه چیز رو با دید مثبت ببینیم باعث نمیشه که جبهه بگیریم.
به همه عروس ها توصیه می کنم برای انتخاب هر جایی برن کار رو ببینن و تصمیم بگیرن و روز عروسی اجازه ندن استرس بهشون غالب بشه و باعث نارحتی بشهAngelNew1
نقل قول
۲۳-دي-۱۳۹۳, ۰۲:۱۷ عصر
ارسال: #6
فایل اصلی عکس ها رو میده این آتلیه ؟؟؟
نقل قول
۲۳-دي-۱۳۹۳, ۰۲:۲۷ عصر
ارسال: #7
شماره و آدرسشو یک نفر بذاره

بهترين روز زندگيم عروسيم بود كه با آرايشگاه هور و آتليه ملكه زيبا و تالار پرنس و مزون طناز 15 بهمن شد تاريخ زندگي ما
خداروشكر كه بي حرف و حديث گذشت و به خودمون و همه مهمان ها خوش گذشت
نقل قول
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۱۰:۳۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۱۰:۴۱ صبح توسط atousa63.)
ارسال: #8
من عروس 23 اردیبهشت این اتلیه هستم New2، بعد عروسیم میام براتون تجربه خودمو میگم ، امیدوارم همه چیز عالی برگذار بشهHehe!
نقل قول
۱۱-مهر-۱۳۹۵, ۰۶:۲۸ عصر
ارسال: #9
عزیزم چی شد ؟ راضی بودی؟ چه آپشنایی داشتی؟
نقل قول
۱۲-اسفند-۱۳۹۵, ۰۷:۵۷ عصر
ارسال: #10
من رفتم نمونه کارهارو دیدم ولی بنظرم خیلی حرفه ای نیستن
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد