• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

آتلیه محیا

۲۱-آبان-۱۳۹۶, ۱۰:۲۹ عصر
ارسال: #381
RE: آتلیه محیا
بچه ها اینجا کانال یا پیج دارن؟؟؟ میشه کجا نمونه کاراشونو دید؟؟؟
نقل قول
۲۵-آبان-۱۳۹۶, ۰۱:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-آذر-۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ صبح توسط admin2.)
ارسال: #382
آتلیه محیا (هروی)

آتلیه اختصاصی
 عروس، مدلینگ، اسپرت، پرتره
موبایل :
 09121999708
وب سایت :
 http://www.MahyaStudio.com
ایمیل :
 info@mahyastudio.com
آدرس:

میدان هروی ، خیابان وفامنش ، نبش خیابان آزادی ، پلاک 64 طبقه 5 ، واحد 21
تلفن : 
40227834 - 40227835

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۲۵-آبان-۱۳۹۶, ۰۷:۵۲ عصر
ارسال: #383
RE: آتلیه محیا (هروی)
سلام این اتلیه همون اتلیه محیا توی نارمک؟؟؟ که مدیریتشون آقای مهربونی بود فامیلشون فکر میکنم آقای فرجی بود اگه اشتباه نکنم؟؟؟  شعبه جدید زدن ؟؟؟ 

مراسم عقدم تموم شده
از خدا ممنونم که تو رو بهم داده عشقم "م"
نقل قول
۲۷-آبان-۱۳۹۶, ۰۳:۰۹ عصر
ارسال: #384
(۲۵-آبان-۱۳۹۶ ۰۷:۵۲ عصر)'natashaaa' نوشته است:  سلام این اتلیه همون اتلیه محیا توی نارمک؟؟؟ که مدیریتشون آقای مهربونی بود فامیلشون فکر میکنم آقای فرجی بود اگه اشتباه نکنم؟؟؟  شعبه جدید زدن ؟؟؟ 

بله ناتاشا جان من شعبه نارمکشون نرفتم ولی دوستم رفته بود به ما پیشنهاد دادن ولی ما تماس گرفتیم بریم هروی  چون به ما نزدیکتر بود 
از اتفاق همون دوستمم باهام بود و رفتیم پیششون من که نمیشناختمشون و نمونه کارشونم ندیده بودم اما دوستم که رفته بود پیششون عکس گرفته بود میگفت خیلی کاراشون عوض شده و خب کاراشونم قشنگ بود به ما چندتا نمونه کاراشونو نشون دادن خیلی دوست داشتم چند تا هم نمونه کار جاهای دیگه دیدم اما خب ایشون به نظرم مورد اعتماد بودن و همین که دوستمم تجربه داشت و خیلی راضی بود یکم ته دلم قرص بود نسبت به جاهای دیگه 

نقل قول
۲۸-آبان-۱۳۹۶, ۱۱:۳۲ عصر
ارسال: #385
بچه ها سبکشون رئاله بیشتر ؟؟؟ یا از اینان که پز میدن؟؟؟ 
من میخوام برم نمونه کارشونو ببینم اگه رئال باشه البته
نقل قول
۱-آذر-۱۳۹۶, ۱۱:۱۶ عصر
ارسال: #386
(۲۸-آبان-۱۳۹۶ ۱۱:۳۲ عصر)'bano_e_mehraban' نوشته است:  بچه ها سبکشون رئاله بیشتر ؟؟؟ یا از اینان که پز میدن؟؟؟ 
من میخوام برم نمونه کارشونو ببینم اگه رئال باشه البته

من ازشون همه مدلی دیدم همه سبکی دارن و همه قیمتی دارن تو اتلیه جدیدشون پکیج بندی شده است که کار جالبی بود و روی هر پکیج  یه سری هدایا هم داشتن 
نمونه کار زیاد گذاشتن میتونید ارحت ببینید و تصمیم بگیرید

منتظر تابستونم
نقل قول
۲-آذر-۱۳۹۶, ۱۱:۳۴ عصر
ارسال: #387
من نمونه کار از اینجا دیدم کارشون خیلی خوبه و خیلی منصف هم هستن من خیلی از اخلاقشون خوشم اومد 
یه مراسمم رفتم که با اینجا بود آتلیشون کلیپ خیلی قشنگی داشت و توی عمارت بودن و کلی هم عکس گرفته بودن که چند تا شاسی اوردن سر مراسم همه کلی ذوق عکساشو کردن 
گروه خیلی خوبی هم داشتن خیلی خوش اخلاق بودن معلوم بود کارشونو خوب بلدن چون خیلی مدیریت داشتن تو کارشون و با نظم کارشونو انجام میدادن

تا تو هستی کنارم من هیچی از این دنیا نمیخوام
نقل قول
۲-آذر-۱۳۹۶, ۱۱:۵۰ عصر
ارسال: #388
(۲-آذر-۱۳۹۶ ۱۱:۳۴ عصر)'kimia tavakoli' نوشته است:  من نمونه کار از اینجا دیدم کارشون خیلی خوبه و خیلی منصف هم هستن من خیلی از اخلاقشون خوشم اومد 
یه مراسمم رفتم که با اینجا بود آتلیشون کلیپ خیلی قشنگی داشت و توی عمارت بودن و کلی هم عکس گرفته بودن که چند تا شاسی اوردن سر مراسم همه کلی ذوق عکساشو کردن 
گروه خیلی خوبی هم داشتن خیلی خوش اخلاق بودن معلوم بود کارشونو خوب بلدن چون خیلی مدیریت داشتن تو کارشون و با نظم کارشونو انجام میدادن

کاراشون چجوریه عزیزم؟؟ سبکشون رئاله؟؟؟ اروپایی کار میکنن ؟؟؟ میخوام به دوستم معرفی کنم اگه خوبن؟

نقل قول
۳-آذر-۱۳۹۶, ۱۱:۱۹ عصر
ارسال: #389
من و همسرم برای فردا نوبت گرفتیم بریم عکس اسپرت بگیریم
نقل قول
۴-آذر-۱۳۹۶, ۱۱:۳۰ عصر
ارسال: #390
(۲-آذر-۱۳۹۶ ۱۱:۵۰ عصر)'dayan' نوشته است:  
(۲-آذر-۱۳۹۶ ۱۱:۳۴ عصر)'kimia tavakoli' نوشته است:  من نمونه کار از اینجا دیدم کارشون خیلی خوبه و خیلی منصف هم هستن من خیلی از اخلاقشون خوشم اومد 

کاراشون چجوریه عزیزم؟؟ سبکشون رئاله؟؟؟ اروپایی کار میکنن ؟؟؟ میخوام به دوستم معرفی کنم اگه خوبن؟

من نمونه کارای اقای فرجی رو دیدم کارشون رئاله ولی خب پز هم میدن یه گاهی و همه جوری نمونه کار دارن 
​من کار لول بالا ازشون دیدم که اصلا فکرشم نمیکردم ولی خیلی عالی بود 

مراسم عقدم تمام شد
بهترین انتخاب هامون :
آرایشگاه ستاره محبی، آرایشگاه مردانه دیپلمات
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام