• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

آتلیه ماین (تهرانپارس)

۲۶-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ عصر
ارسال: #31
RE: آتلیه نوبنیاد ( شرق تهران)
دردونه جان این دسته گلای دستبندی تو مراسم اذیتت میکنه ترجیحا نگیر یه دسته گل کوچیک بگیری بهتره
هم تو عکسا تنوع بیشتر میشه هم هروقت خسته بشی می تونی کنار بذاری
برای اون دوتا عکست اصلا گل نگیر اونا میشه عکس مجلسی تو نامزدیت لباست و ستت و همه چیت فرق داره

12مهر زيباترين روز در زندگي ماست
سال 91 پيوند يكي شدن من و همسرم
سال 93 دراغوش گرفتن زيباترين هديه خدا پسرم آرسين
نقل قول
 سپاس شده توسط dordoone
۲۶-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ عصر
ارسال: #32
من 2روز پیش عروسیم بود. خیلی راضی ام ازشون. واقعا مودب و مهربان هستن.

91 عروس شدم.... همه چی خوب بودLub
نقل قول
 سپاس شده توسط بهاردخت ، dordoone ، mhdshs
۲۶-دي-۱۳۹۱, ۰۲:۰۴ عصر
ارسال: #33
سارا جان هزینه هاش چطور بود

3 آبان روز عشقه من و هادی

وزن اوليه : ٨٢،٣٠٠
وزن فعلی :٦١،٦٠٠ ایده ال بعد ی :٥٩ ایشاللللللله
خدايا كمكم كن تو رژيم بهم قدرت و توانايي بده من چاقي و از بين خواهم برد مطمينم. بلاخره تونستم به هدف اولم برسم و حتي ازش رد بشم. هدف دوم . وزن ٥٩
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۶-دي-۱۳۹۱, ۰۲:۴۳ عصر
ارسال: #34
اره سارا تعریف کن

3 آبان روز عشقه من و هادی

وزن اوليه : ٨٢،٣٠٠
وزن فعلی :٦١،٦٠٠ ایده ال بعد ی :٥٩ ایشاللللللله
خدايا كمكم كن تو رژيم بهم قدرت و توانايي بده من چاقي و از بين خواهم برد مطمينم. بلاخره تونستم به هدف اولم برسم و حتي ازش رد بشم. هدف دوم . وزن ٥٩
نقل قول
۲۶-دي-۱۳۹۱, ۰۵:۴۱ عصر
ارسال: #35
سارا جون مبارک باشه عزیزم
نمیدونی چقدر به یادت بودم همش قیافت جلو چشمام بود ا
عکس خونه تو بذار ببینیم
ایشالله خوشبخت شی

خدایا شکرت منم عروس شدمNew1دلم برای شب عروسیم تنگ شده

پیش به سوس قانون جذب خرید خونه 2خوابه...
نقل قول
۱-بهمن-۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-بهمن-۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ صبح توسط بهاردخت.)
ارسال: #36

سلام بچه ها
ما کارهای خواهرم رو تحویل گرفتیم.
همونطور که گفتم شد یه شاسی بزرگ 3 تا کوچیک و فکر کنم 14 هم عکس قطعه ای
که البته اشانتیون و یا به قول خودشون هدیه هم به تعداد عکسها سایز کوچیک کیفی هم دادندLub
البته اینقدر تخفیف هم گرفتیم 3 تایی Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
یکی از عکسها که یه ماشین توی زمینه اش بود رو که پدرم دید گفت رفتید توی خیابونSurprised بعد حالا هی من میگفتم نه بابا کجا رفتیم این فتوشاپه
حالا پدرم: این سایه هم داره چطور فتوشاپه3 (12)
حالا بیا ثابت کن3 (12)
خلاصه کلی خندیدیم سر این.
یه چیز دیگه هم که برام خودم خیلی جالب بود تبدیل کردن یه دکور آّبی به قرمز بود که اگر نمیدونستم این دکور آبی بوده در اصل امکان نداشت بفهمم که این با فتوشاپ عوض شدهSleepy

خواستم یه شاسی رو از خواهرم کش برم که نذاشت گفت خودت برو چاپ کنDodgy

لازم به ذکر مجدده که عکسهای خواهرم عکس تکی بود و قطعه ای بود.
حالا منتظرم تا عکسهای من و شوهرم هم حاضر شهNew2Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط dordoone ، mhdshs ، atish ، yak4453
۳-بهمن-۱۳۹۱, ۰۲:۳۶ عصر
ارسال: #37
سلام بچه ها من دیروز رفتم نمونه کاراشونو دیدم .
برخوردشون خیلی خوب بود...ژستا و طراحی ها خیلی اروپایی و ژورنالی بود...کار فیلمشون هم چیزی از آتلیه های گرون قیمت کم نداشت... من که خیلی خوشم اومد فقط باید چند جای دیگه رو برم ببینم همسرم انتخاب همه چی رو به من سپرده تا الان همه چی خوب بوده اگه این یکی خراب شه واویلا...SadSad
[size=large]
نقل قول
۶-بهمن-۱۳۹۱, ۰۵:۰۸ عصر
ارسال: #38
بجه ها حواستون به فیلم هم باشه
فقط عکس ملاک نیست من عکسام خوب بود ایراد هم توش داشت ولی در کل خوب بود یه حاهایی رو بذ روتوش کردنه بودن
ولی فیلمم رو راضی نبودم خیلی صحنه تکراری داره یعنی همش یه جیزه
نیم ساعت اول رو ببینی کل فیلم سه ساعته رو دیدی

12مهر زيباترين روز در زندگي ماست
سال 91 پيوند يكي شدن من و همسرم
سال 93 دراغوش گرفتن زيباترين هديه خدا پسرم آرسين
نقل قول
۷-بهمن-۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-بهمن-۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ صبح توسط بهاردخت.)
ارسال: #39

من 5 شنبه به هوای اینکه برم دوردونه رو ببینم رفتم آتلیه
من حدود 1 ساعت اونجا بودم دیگه درودونه دیر کرد منم برگشتم.

طراحی آلبومم 100 درصد آماده نبود ولی دیگه چون رفته بودم. یه چندتاییش رو دیدمBig GrinBig Grin

تغریبن میتونم بگم خاطره بد عروسیم با یه آتلیه دیگه داره از یادم میرهSleepy

اون روز همسری رو لخت کرده بودیم ( بالا تنه Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ) خیلی نگران روتوش بدنش بودم که غیر طبیعی نشه، ولی خدا رو شکر نشده بود. خودمم هم اینقدر صورتم جوش ریز زده بود اون روز که موقع انتخاب عکس به آقای باغبان میگفتم اینها رو نذاری آآآآآآآآآ، چون از این مدل روتوش های صاف صاف که تابلو هستش که عکس روتوشیه و انگار با کاردک صاف کردند خیلی بدم میاد،ولی خب طبق معمول نگرانیم اشتباه بود وعکسهام عالی بود.

عکسهام رو که دیدم هنوز دوردونه نیومده بود. بعد دیگه مجبور شدم پرسیدم که این عروس امروزتون کی میادBlushBlush
گفتند زنگ زده گفته 1.30 میامBig Grin
دیگه دیدم خبری ازش نیست پرو پرو ازشون خواستم نمونه فیلمهاشون رو بهم نشون بدن.
یه چیز خیلی خیلی جالب برام صحنه دنبال عروس رفتن داماد بود. که آهنگش با مال فیلم من یکسان بود.
ولی این کجا و اون کجا3 (12)
توی فیلم من داماد از ماشین پیدا میشه بعد فقط شما پا می بینید و بعد یه صحنه بعد گل که دست داماد و بازم هم پای داماد3 (12) بعد یهو من از آرایشگاه درمیام3 (12) یه بوس و خدافظ شما3 (12)
فیلم آتلیه نوبنیاد: برام جالب بود که همون آهنگ بود ولی با یه سناریو دیگه این آهنگ خیلی خیلی بهش می اومد.
منتظر بودن داماد رو خیلی رمانتیک نشون داده بودند.
دلم میخواست تو فیلم من هم نشون میدادند اما بیشتر دسته گل منتظر من بوده انگارDodgy

با وجود اینکه آقای باغبان گفتند نمیشه یه فیلم دیگه که کلن یه مدل دیگه فیلمبرداری شده رو میکس دلخواه من کرد که البته راست هم میگن، تصمیم دارم سالگرد عروسی برم عکس بندازم و حالا یه جورایی با این عکسهای اسپرت و عکسهای سالگردم و فیلم مادر عروسی... حداقل یه وله 15 دقیقه ای دلخواه خودم از فیلم عروسیم داشته باشم Smile

دیگه از دوردونه خبری نبود، منم که از سرکار اومده بودم، رفتم و در حسرت دیدار دردونه موندمCool

دوردونه جان نامزدیت مبارک
امیدوارم همیشه در کنار همسرت به خوبی و خوشی زندگی کنی New1
نقل قول
 سپاس شده توسط dordoone
۱۳-بهمن-۱۳۹۱, ۰۸:۰۸ عصر
ارسال: #40
سلام بچه ها باز من اومدم Smile
اول از همه بگم که عکس شاسی اسپرتمو گرفتم هرکی خواست بگه نشونش بدم Smile Smile Smile
دوم اینکه همونجا عکس رو انتخاب کردیم و برامون آمادش کرد خیلی ساده و شیک اصلا اصلا اصلا تابلو روتوش نکرد!
برای 2شنبه هم برنامکه ریزیهامونو کردیم و به امید خدا و بعد از اون کار خوب اتلیه مون میریم که یه روز خوب رو رقم بزنیم!!!!
راستی اگه میرید آتلیه بگید کار رضایی رو نشونتون بده اونوخ میفهمید من چه عروس خوشبختی ام که با این آتلیه قرارداد بستممممم
فعلا برم دنبال کارام سرم بی نهایت شلوغه Sad

خبرت هست که بی روی تو آرامم نیست؟

"سعدی"

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط dordoone
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام