• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

آتلیه ماین (تهرانپارس)

۲۰-آذر-۱۳۹۱, ۰۷:۵۰ عصر
ارسال: #11
RE: آتلیه نوبنیاد ( شرق تهران)
بچه ها من الان رفتم کار این اتلیه رو دیدم یعنی میتونم بگم فوق العاده بود فیلم برداری با میکس ویژه اشون

عکساشون فیگوراشون خیلی قشنگ بود خیلی خوشم اومد

برامون حدود دو میلیون در میاد

اتلیه ساقدوشم رفتم دیدم با اینکه نزدیکه ولی اصن از نو برخورد خوشم نیومد یه کم شک کردم روتوش کاراش مردن

بعد البومو گذاشته جلو منو شوشو میگه ببینید وااااااااا فک کن عکسای منو اینجوری بزاره جلو ملت

خیلی بدم اومد تازه میگفت اینا مدلن اشکال نداره همسرت ببینه به حق حرفای ندیده و نشنیده

بعد حدود 2 خورده ای میشد

از فیگوراشون هم اصن خوشم نیومد

فیلم ندیدم ازشون البته

سی دی عکسامم نمیدادن

ولی با نونبنیاد صوبت کردم گفتن میدیم اونایی که چاپ شده اونایی که چاپ نشده رو هم میخرین ازمون

و از رو سیستم ما پاک میشه عکساتون
خیالم راحت شد

شوشو با البوم دیجیتال مخالفه اشکم در اومد تو ماشین میگه عکسامونو چاپ معمولی کنیم خیلی گرونه 800 تومن

انقدر گریه کردم که نگو زهر مارم شد این عروسی

تو شاهکار خالقی تحقیر را باور نکن بر روی بوم زندگی هر چی که میخواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو تحقیر را باور نکنAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط ترنج ، بهاردخت ، فاطیما خاتون
۲۲-آذر-۱۳۹۱, ۰۱:۴۳ عصر
ارسال: #12
بچه ها من نامزدیم اینجا بود کلا عکسام رو اینجا میندازم
ژستاشون حرف نداره مخصوصا کارای اسپرتشون
خیلی خوش اخلاقن و سرفرصت و با حوصله کارمیکنن
من که عکس سرمجلسیم یه ژست خاص بود این همه مراسم رفتم ندیده بودم بهش گفتم ژست تکراری نمیحوام که تو هرمراسمی بری یا ایستاده یا نشستن
گفت خیالت راحت ژستشون خوب بود کیفیت عکسا خوبه
ئاقعا طبق قرارداد پیش میره و اصلا هم اذیت نمیکنه
من همزمان با مراسم عقد من یکی ازهمکارم برای عروسی جای دیگه قرارداد بست من پارسال برای فیلمبرداری 2دوربینه 20تا آتلیه +20 عقد +میکس فیلم 800 پرداخت کردم که همه گفتن گرونه همکارم 600 داد تازه باغ و اینا هم داشت
موقع تحویل کار من راحت کارم رو گرفتم فیلم های خام رو هم بهم داد و بدون مشکل
ولی همکارم برای هرموردی دوباره پول داد گفت اگه میخوای میکس رو خانم انجام بده باید این مقدار پول بدی فیلم خامت رو میخوای اینقدر دیگه عکس رو اینجور میخوای
خلاصه کلی اذیت کردن ولی اینجا اینجوری نیست

12مهر زيباترين روز در زندگي ماست
سال 91 پيوند يكي شدن من و همسرم
سال 93 دراغوش گرفتن زيباترين هديه خدا پسرم آرسين
نقل قول
 سپاس شده توسط mhdshs ، dordoone ، zahra_bannooo
۲۶-آذر-۱۳۹۱, ۰۸:۰۰ صبح
ارسال: #13
بچه ها یه نکته کار نورپردازیشون هم حرف نداره خیلی باحاله
والا قبلا یه خانومی اونجا کار میکرد خیلی راضی نبود ردش کردن
بعد فقط خودش و خانومش کار میکنن خیلی هم آدمای باحالی هستن
البته من یه چند ماهی هست نرفتم انوری شاید جدید استخدام کرد هرچند می گفت نمیخواد اینکار رو بکنه
یه چیز دیگه من خیلی از فیلمم خوشم نیومد بهشون هم گفتم تکراری خیلی داشت گفت شما باغ نداشتید و اینا البته کار میکس فیلم رو کس دیگه انجام میده گویا برای من که اینجوری بود

نقل قول
 سپاس شده توسط mhdshs
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۶-آذر-۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ صبح
ارسال: #14
ما دیروز رفتیم اینجا.اولاً همسرم کلی ازش سئوال پرسید(اولین جایی بود که رفتیم و هیچ تجربه ای نداشتیم)آقای باغبان هم قشنگ از سیر تا پیاز همه چیو توضیح داد.همسر من که خیلی خوشش اومد ولی برای اینکه من بعداً بامبول در نیارمCool گفت میریم یه چند جا دیگه هم می بینیم.
استاتیرا به ما گفت عکاس خودم و همسرم هستیم.فیلم بردار هم یه خانم و آقای زوج هستن که کلی از کارهای آقاهه تعریف کرد.میگفت تو فیلم برداری یه چیزهایی میاد تو سرش که ما کلی تعجب می کنیم.
فقط من الان موندم سر یه موضوع که آلبوم دیجیتال بگیرم یا نه ؟Huh چون عکس واقعی رو و یا رو شاسی رو بیشتر دوست دارمShy
و اینکه بهاردخت اگه ازش بخوایم عکس ها ساده تر باشه این کارو میکنه؟من دوست دارم طبیعی باشه و اون همه افکت نداشته باشه
نقل قول
 سپاس شده توسط mhdshs ، zahra_bannooo
۲۷-آذر-۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ صبح
ارسال: #15
(۲۵-آذر-۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ عصر)mhdshs نوشته است:  
(۲۵-آذر-۱۳۹۱ ۰۷:۲۱ عصر)kona 92 نوشته است:  سلام بچه ها منم اینجارو دیدم با چند تا چیزش مشکل دارم یکی اینکه فیلم عروسی رو مشکل داره نشون بده به مردا ولی اسپورتو که لاوتره مشکل نداره .اخه به همسره من گفت اینا مشکل نداره ببین. از البوم دیجیتالو جلدشم خوشم نیومد

(۲۵-آذر-۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ صبح)بهاردخت نوشته است:  kona 92 شما هم قرارداد بستی؟

نه عزیزم من با اینجا قرارداد نمی بندم.

شاید منظورش این بود که صاحب های اون عکس اسپرت مشکلی ندارن با اینکه کسی عکسشونو ببینه
آی دونت نوو
انتخاب آتلیه یه چیز سلیقه ایه
من اصلا طرف آلبوم دیجیتالش نرفتم که ببینم چه جوریه
هرجا قرارداد میبندی ایشالله که ازش راضی باشی عزیزم و کار خوبی بهت تحویل بده

(۲۵-آذر-۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ عصر)goli khanoom نوشته است:  چرا اون دختره به من عکسا رو نشون دادددددددددددددد پشت کامپیوتررررر

نمیدونم Huh
خانوم خود عکاس نبوده؟!
که من حتی یه بارم ندیدمشون اما مجوز عکاسی مال ایشونه
از پشت تل باهاش یکمی صحبت کردم خیلی گرم و دلنشین بود آخر شب و بعد از مراسم عروسی بود اما خیلی پر از انرژی بود و صداش امید میداد
کلا خوشم اومد از آدمها و کارشون
مخصوصا اون آقائه که پشت کامپوتر سمت راستی میشینه و کارهای فوتوشاپ و.. انجام میده
به نظرم خیلی مهربون و آقا به نظر میومد! (خیلی مظلوم و دوست داشتنی بود!!)

منم رفتم دیدمCool
قبل هر چیز از فضاشونو محیطشون خوشم نیومد خیلی کوچیک بود شوهرم که اصلا تا جارو دید گفت بیا یرگردیم من گفتم حالا بریم کاراشو ببینیم که همه چی جا نیست شاید کارشو دوست داشتیمWink
اخلاقشون خوب بود راجع به هر چیزی توضیح میدادنBig Grin
با مشتری راه میومدن
ولی من فقط از یک سری مدل اسپرتشون خوشم اومد
نورپردازی و روتوش و طراحی وجلد آلبومارو نپسندیدم اصلا البته سلیقه ایه
کلیپشم که اصلا اون چیزی که من میخوام نبودSad
قیمتها هم نسبت به کاری که میکرد خوب بود
دوست داشتم که شوهرمم مدلارو ببینه که به مردا نشون نمیدادنHuh
راستی گلی خانوم از شما به من گفت که اومدی تو نوعروس ازش نوشتی نمیدونم والا ولی بنده خدا ناراحت بود
میگفت یه خانوم آقای خیلی محجبه اومدن تا کارای مارو ندیدن آقاهه گفت تخفیف بده تا برات مشتری بیارم که خانومم هم بهش گفت این کاره خوبه که مشتری میاره نه تخفیف که انگار بهشونم برخورده رفتن تو نوعروس یه چیز دیگه نوشتنIdeaIdea
خلاصه من که تو جریان نبودم که بدونم چی شده این حرف اون آقا کچله بود که اسمش یادم نیستSleepy اون دختره هم زنشه البته خود اون مرده به شوهر منم یه تیکه انداخت که شوهرمم خوب جوابشو داد ولی به من برخورد MadDodgyزیادی زود صمیمی شدMad خوشم نیومد البته این نظر منه امیدوارم هر کی با اینجاس بهترین کارو داشته باشهNew1New1New1

روز عروسیمون خیلی زود گذشت...

سه سال گذشت از زیباترین آغاز ما
«««««««»»»»»»»
عقد آتلیه آلیس باغ فرمانیه. مزون گندم.آرایشگاه مانلی
عروسی آتلیه آرته باغ آیت. مزون گندم. آرایشگاه مانلی
Angel
مادرِ یه فرشته ام
نقل قول
 سپاس شده توسط بهاردخت ، dordoone ، kona 92
۲۸-آذر-۱۳۹۱, ۰۹:۱۰ صبح
ارسال: #16
(۲۷-آذر-۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ عصر)asalii نوشته است:  بچه ها اینجا بخوایم مثلا ٥،٦ تا عکس همینجوری اسپورت بریم بندازیم چند درمیاد؟!

بستگی به سایز انتخابی عکسات داره
ورودی هم نداره

نقل قول
 سپاس شده توسط zahra_bannooo
۲۸-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ عصر
ارسال: #17
رفتم کاراشو دیدم! نمیدونم چرا اصلا خوشم نیومد Sad . خیلی ژستاش مصنوعی بود. البته اسپرتاش خیلی قشنگ بود اما من اصلا عکس اسپرت قرار نیست بندازم فعلا! گذاشتم برای بعد از عروسی،سر فرصت و با بودجه ی بهتر!!!! Big Grin
اما از عکسای عروسیش زیاد خوشم نیمد... بوسه هاش که خیلی مصنوعی بود... یعنی کلن من دوس دارم عروس و دوماد تابلو نباشه که دارن فیللم بازی میکنن و حرکاتشون کاملا طبیعی باشه....
نقل قول
۲۹-آذر-۱۳۹۱, ۰۹:۴۷ صبح
ارسال: #18
منم کار اسپرتش رو دوست داشتم
کار عروسش نمیدونم به نظرمن جالب نبود
ژستای اسپرتش خوبه ایده های فیلماش هم بد نیست ولی به هرحال سلیقه است دیگه

نقل قول
 سپاس شده توسط zalira
۳-دي-۱۳۹۱, ۰۷:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-دي-۱۳۹۱ ۰۷:۵۳ عصر توسط zalira.)
ارسال: #19
(۲۸-آذر-۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ عصر)Alfi نوشته است:  khoob bache jaan tabiee boos kon ke tabiee beshe digeBig Grin Tongue
inke daste axas nist

آخه اونوقت رژلبم پاک میشه!!!!!Big GrinWink
منظورم این بود که از یه زاویه ای فیلم نگرفته بود که معلوم نیاشه لباشون به هم نچسبیده! یه جوری فیلم گرفته بود که کاملا اعلام میکرد اینا لباشون فقط نزدیک همه! :-D
نقل قول
۶-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۵۶ عصر
ارسال: #20
(۶-دي-۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ صبح)paris نوشته است:  بچه ها کار میکس و روتوش اینجا رو خانم انجام میده یا آقا؟!
من برام مهمه خانم باشه!
ولی اکثر جاهایی که خانم کار روتوش میکس انجام میده رو دوست ندارم!
کار میکس و روتوشش خوبه؟
تو اتلیه دکور داره یا باید بریم یه جای دیگه واسه عکسا؟

اگه خانم میخوای باشه باید حتماً بگی که خانم باشه من خودمم خانم خواستمTongue
تو آتلیه دکور داره همه چی من که پسندیدم
اما چون اولین بارمه میخوام اینجا عکس بندازم تجربه شو ندارم ببینم کارشون چه جوریه ولی نمونه کاراش که عالی بودLub
بازم سلیقه ایه برو ببین اصلا کاراشو میپسندی؟Confused

خدایا شکرت منم عروس شدمNew1دلم برای شب عروسیم تنگ شده

پیش به سوس قانون جذب خرید خونه 2خوابه...
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام