• لوستر
  • جوهرات نوبل

آتلیه ماه و خورشید

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آذر-۱۳۹۷ ۰۱:۰۳ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
آتلیه ماه و خورشید
گروه تخصصی عکس و فیلم عروس. با گروه مجرب آقا و خانم

تلفن:
۰۲۶۳۲۷۴۵۷۰۶ 
موبایل :
09120495962
آدرس:
کرج. سه راه گوهردشت جنب ایستگاه درختی ، ساختمان امیر طبقه 3

[تصویر: آتلیه ماه و خورشید]

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۲۰-تير-۱۳۹۴, ۰۹:۲۲ صبح
ارسال: #2
آتلیه ماه و خورشید
آدرس : سه راه گوهردشت

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط Najva.M ، hesam.R
۲۰-تير-۱۳۹۴, ۰۸:۲۴ عصر
ارسال: #3
RE: آتلیه ماه و خورشید
سلام دوستای نوعروسم
من کارای اینجا رو رفتم دیدم،بهتون پیشنهاد میکنم حتما برید ببینید.
من خیلییییی حساسم،کرج و تهران و زیر و رو کردم.خخخخخTounge
یه جا عکسش خوب بود،یه جا فیلمش،یه جا هیچکدومBig Grin
ولی اینجا هم از فیلمش خوشم اومد هم از عکساش،قیمتاش واقعا مناسب بود.
بگین از طرف نو عروس اومدیم تخفیف بگیریدWink

Winkعروس 3 شهرییییوررررر
آرایشگاه:مریم رهنما،محشره،محشر
آتلیه:ماه و خورشید کرج،واقعا عالی و حرفه ای
لباس عروس:امیر اکرم،عروس آس،همه عاشق لباسم شدن
من دلم عروسی میخوااااد باز.....
نقل قول
 سپاس شده توسط arOOse naz ، hesam.R
  • آرته
۲۲-تير-۱۳۹۴, ۱۱:۵۴ صبح
ارسال: #4
دوستان آدرس دقیش و براتون میذارم،از رو کارتش:
سه راه گوهردشت،ابتدای کمربندی،دست چپ،ساختمان امیر،طبقه سوم،آتلیه ماه و خورشید

Winkعروس 3 شهرییییوررررر
نقل قول
 سپاس شده توسط hesam.R
۲۳-تير-۱۳۹۴, ۰۲:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-تير-۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ عصر توسط Najva.M.)
ارسال: #5
من پیشنهاد دادم مدیر محترم هم تاپیک و زدن،تشکر میکنم.Heart
خداروشکر که شما هم رفتی این آتلیه و راضی بودی،وتایید کردی حرفای بنده روSmiling
دوستای نوعروسم از تجربه کسانی که همه جا رو میگردن استفاده کنید و خودتون و خسته نکنیدWink
عروس ناز شما عروسیتون چه تاریخیه؟واسه چه تاریخی قرارداد بستی؟
دوستان من رفتم نمونه کارای جدیدشون اومده بود،فیلم و عکس هر دوعالی،قیمتها هم عالی.فقط دکوراشون هنوز نرسیده بود،چون دکورای قبل و جمع کرده بودن و دو سری دکور با دوسبک جدید،یکی وایت روم و دیگری هم طلایی سفارش داده بودن.
واقعا هممون توی شرایطی هستیم که دلمون میخواد بهترین کار و با حداقل هزینه ممکن بدست بیاریم،اینجا دقیقا این احساس و به آدم میدهLub
آقای فرهنگ خودشون مدیریت و عکاسی این آتلیه رو به عهده دارن.
ولی عکاس خانوم هم دارن که کاراش و به من نشون دادن توی لپ تاپ،چون خام بود هنوز،من با اینکه خام بود کلی خوشم اومد و ذوق کردمSmiling

Winkعروس 3 شهرییییوررررر
نقل قول
 سپاس شده توسط arOOse naz ، hesam.R
۲۵-تير-۱۳۹۴, ۰۷:۴۴ عصر
ارسال: #6
سلام دوستای خوشگلم چه خوب کاری کردین برای ماه و خورشید تاپیک زدین من عروسیم شهریور هستش واقعا کل آتلیه های کرج رو گشتم ولی کار آتلیه ماه و خورشید اصلا قابل قیاس نیست با آتلیه های دیگه. خود آقای فرهنگ هم که فکر کنم نیاز به تعریف نباشه باید ببینین ایشون رو تا خیالتون جمع بشه . هم تو کارشون استاد هستن و اخلاقشون بینظیر هستش . وارد دفترشون که میشی فقط آرامش وجود داره با دیزاین زیبایی که کردن. متاسفانه صحفه اینستاگرامشون رو بستند . فکر کنم پر بیننده ترین آتلیه رو داشتن تو کرج .
عکاس خانمشون هم عالیه کارشون و فقط تو تهران کار میکنن و تو کرج با ایشون همکاری دارند برای کسایی که موذب هستن فوق العاده هستش
منو قیمتاشون از 2/800 شروع میشه به بالا. ولی اخلاقشون اینجوریه که همه جوره راه میاد با مشتریاش اگه دستشون بسته باشه...
هر جا رفتین سر زدین اینجا رو از دست ندین به نظرم.پشیمون نمیشین . شمارشونم میزارم براتون
09128630020 و 32702890
نقل قول
۳۰-تير-۱۳۹۴, ۰۷:۳۰ صبح
ارسال: #7
بچه ها دوست من تقریبا 6 ساله پیش عروسیش بود و اتلیه اش ماه و خورشید بود اون موقع برای کلیپ اسپرت رفتن کویر و من عکس و فیلماشو دیدم عالی و محشر بود

تالار :100%
لباس عروس:100%
کارت عروسی100%
لباس داماد 0%
جهیزیه :90 %
آرایشگاه:؟
15/12/94 بله برونم
24/12/94 نامزدی
95/02/02 عقد محضری
96/02/18عروسی
نقل قول
 سپاس شده توسط hesam.R
۱-مرداد-۱۳۹۴, ۰۵:۳۲ عصر
ارسال: #8
دوستای گلم من با اجازه ای که از آتلیه ماه و خورشید گرفتم قیمت تمام شده مراسم عروسیم رو میذارم
فیلمبرداری 2 دوربین فول اچ دی همراه کرین باغ + آلبوم 40 در 80 که 12 برگ هست همراه با اشانتیون ها که یه عکس 100 در 70 سر مجلسی یک آلبوم کوچک & 2عدد عکس برای خانواده ها & یک آلبوم کوچک + یک آلبوم آکاردئونی + یک کیف سامسونت آلبوم + قاب دی وی دی چرمی
با کلی چونه برامون 3400 در اومد البته تو منوشون 3800 بود که برام تخفیف دادن تشکر فراوان دارم ازشون
اینم بگم مثل اینکه میخوان تخفیف بزارن برای کسایی که از نو عروس میان واسه قرارداد. ولی واقعا نمونه عکساشون رو فقط تو بهترین آتلیه های تهران میتونین ببینین خیلی راضی هستم از انتخابم

خدایا همه عاشقا رو برسون به هم مثل من و مهران
نقل قول
 سپاس شده توسط hesam.R
۲-مرداد-۱۳۹۴, ۰۱:۱۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مرداد-۱۳۹۴ ۰۱:۱۲ صبح توسط Najva.M.)
ارسال: #9
بچه ها اگه کسی میخواد نمونه عکساشون و ببینه خصوصی بزنه براش بفرستم،واقعا که من کاراش و خیلی دوست دارم،دعاکنید عکس و فیلمای منم مثل کاراشون محشر بشهNew1

راستیییییی دکوراشونم اومدهLub

Winkعروس 3 شهرییییوررررر
نقل قول
 سپاس شده توسط hesam.R
۴-مرداد-۱۳۹۴, ۱۱:۴۱ صبح
ارسال: #10
سلام دوستان.ما هم جمعه رفتیم پیش آقای فرهنگ . واقع انسان باسواد با شخصیت و منصفی بودن . خیلی پسندیدیم خصوصا همسرم . عکاس حرفه ای که دارن خانمه و این 1 امتیازه . فقط اینکه اکیپشون آقا هستن . خانواده هامون یه مقدار مذهبی هستن همسرم میگه اگه اکیپ پشت صحنه رو ببینن شاید خیلی خوب نباشه پیششون. بهش پیشنهاد دادم فیلم پشت صحنه رو جدا بزنن و تو کلیپ نباشه . پشت صحنه رو خیلی دوست دارم چون یادگای برای خودمون میمونه تمام لحظات اون روز .
امه بچه ها اگه کلیپ پشت صحنه هم نداشته باشم خودم یه مقدار معذبم البته نمیدونم زیاد مطمئن نیستما شایدم نباشم
میگم نکنه پیش نامزدم خجالت بکشم .
بنظرتون چیکار کنم ؟ نظر شما چیه؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام