• آرایشگاه گیوا
  • آتلیه ملکه زیبا

آتلیه لیلیوم

(جزئیات)

سعادت آباد ، میدان فرهنگ ، 24 متری
منطقه: غرب تهران
موبایل: 09122214283

آتلیه عروسعکاسی اسپرت

آتلیه لیلیوم (عروس لیلیوم غرب تهران)

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۲:۱۵ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
آتلیه لیلیوم (عروس لیلیوم غرب تهران)
موبایل :
09122214283
وب سایت:
http://www.liliyom-studio.com
اینستاگرام:
liliyom-studio

فیلمبرداری با دوربین های مارک 3 (FULL HD)
عکاسی با دوربین های 36 میلیون پیکسلی
دارای آتلیه مجهز به دکورهای جدید اروپایی

کیفیت حق شماست

[تصویر:  آتلیه لیلیوم (عروس لیلیوم غرب تهران)]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط مدیریت اتلیه لیلیوم
۱۴-آذر-۱۳۹۴, ۱۰:۴۲ صبح
ارسال: #2
آتلیه لیلیوم
سلام به همه دوستای عزیزم. من خیلی وقت بود دنبال یه آتلیه خوب میگشتم. تا هم کارش خوب باشه و هم دوربینش خوب باشه.و خیلی جاها رفتم و نمونه کار دیدم.آتلیه لیلیوم از دوربین های خوبی استفاده میکنه.و قیمت مناسبی هم داره.هفته پیش با اینجا قرارداد بستم.و خیلی خوشحالم.اگر کیفیت فیلم برداری و دوربین خوب براتون مهمه اینجا یه سر بزنید.
http://liliyom-studio.com
EmbarrasedEmbarrasedEmbarrasedEmbarrased

Smiling
نقل قول
 سپاس شده توسط مدیریت اتلیه لیلیوم ، nazi.molayi
۷-دي-۱۳۹۴, ۰۴:۱۵ عصر
ارسال: #3
RE: آتلیه لیلیوم
سلام
من برای نامزدیم این آتلیه رفتم، کیفیت دوربیناشون Full HD هست ، فضای آتلیه شون قشنگه و دکوراشون تکراری نیست ، بنظرم کاراشون ارزش دیدن داره ، من واقعا آلبومم و خلاقیت عکساشو دوست دارم خیلی منعطف ، منصف و خوش برخوردن و اگر خودتون پیگیر باشید کارو زود تحویل میدن ، من واقعا راضی بودم از کارشون و آلبومم از نظر همه تا الان بی نقص بوده و رنج قیمتیشونم به نسبت کارشون واقعا مناسبه و رقمای نجومی بابت اسم و رسم نمیگیرن، پیشنهاد میدم اگر آتلیه خیلی معروف نمیخواید ولی میخواید کارتون خوب باشه به این آتلیه سر بزنید و کاراشونو ببینید Smile
نقل قول
 سپاس شده توسط elma.m ، mehrnoosh.goli ، مدیریت اتلیه لیلیوم ، آشق ، nazi.molayi
  • بیکیوت مدیس ماساژ
  • بیکیوت مدیس اپیلاسیون
۶-اسفند-۱۳۹۴, ۱۰:۲۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-اسفند-۱۳۹۴ ۱۰:۵۶ صبح توسط مزدا.)
ارسال: #4
(۷-دي-۱۳۹۴ ۰۴:۱۵ عصر)kimili نوشته است:  سلام
من برای نامزدیم این آتلیه رفتم، کیفیت دوربیناشون Full HD هست ، فضای آتلیه شون قشنگه و دکوراشون تکراری نیست ، بنظرم کاراشون ارزش دیدن داره ، من واقعا آلبومم و خلاقیت عکساشو دوست دارم خیلی منعطف ، منصف و خوش برخوردن و اگر خودتون پیگیر باشید کارو زود تحویل میدن ، من واقعا راضی بودم از کارشون و آلبومم از نظر همه تا الان بی نقص بوده و رنج قیمتیشونم به نسبت کارشون واقعا مناسبه و رقمای نجومی بابت اسم و رسم نمیگیرن، پیشنهاد میدم اگر آتلیه خیلی معروف نمیخواید ولی میخواید کارتون خوب باشه به این آتلیه سر بزنید و کاراشونو ببینید Smile

سلام عزیزم میشه یکی دو نمونه ا ز کاراتو تو خصوصی برام بفرستی

سلام ببخشید برای سال آینده افزایش قیمت دارین؟
نقل قول
 سپاس شده توسط SIMIN.FZ ، مدیریت اتلیه لیلیوم
۱۵-فروردين-۱۳۹۵, ۰۲:۳۹ عصر
ارسال: #5
سلام و تشکر فراوان ازهمه بچه های اتلیه لیلیوم که در بهترین روز زندگیمان کنارمان بودند..من که از کیفیت کارشان راضی هستم ...دقیقا همان طور که در نمونه کارهایشان دیده بودیم و با همان کیفیت .....امیدوارم سال خوبی داشته باشید...همین طور تشکر ویژه از رویای طلایی به خاطر معرفی آتلیه لیلیومWink
نقل قول
 سپاس شده توسط مدیریت اتلیه لیلیوم ، gol pari joon
۱۵-فروردين-۱۳۹۵, ۰۴:۵۶ عصر
ارسال: #6
سلام دوستان عزیز
آتلیه لیلیوم بی نظیره
به هر کسی فیلم و عکس عروسیمو نشون دادم نتونست ایرادی توش پیدا کنه
کیفیت عکسام عالیه
من که خیلی از کارشون راضیم
علی رغم حساسیت خیلی زیادی که رو فیلم و عکسم داشتم و تقریبا نصف آتلیه های تهران و سر زده بودم دیگه خسته و کلافه شده بودم ولی خدا رو شکر بهترین شو پیدا کردم

سال خوبی داشته باشید....
نقل قول
 سپاس شده توسط مدیریت اتلیه لیلیوم ، gol pari joon ، nazi.molayi
۱۹-فروردين-۱۳۹۵, ۰۱:۳۸ عصر
ارسال: #7
منم باهاشون تماس گرفتم یک سری اطلاعات گرفتم سر حوصله همشو جواب دادن ممنونم
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۵, ۰۵:۴۴ عصر
ارسال: #8
سلام بچه ها. مراسم نامزدی من نزدیک. یکی از دوستانم این سایت رو معرفی کرده بهم گفته میتونم انتخاب های خوبی داشته باشم. میشه بهم بگین قیمت های اینجا چه جوری و پکیج نامزدیش چنده؟برای آتلیه نمیخوام خیلی روتوش کنه که قیافه ام مصنوعی بشه
ممنون میشم اگه راهنماییم کنیدSmiling
نقل قول
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۱:۴۰ صبح
ارسال: #9
(۱۵-فروردين-۱۳۹۵ ۰۲:۳۹ عصر)SIMIN.FZ نوشته است:  سلام و تشکر فراوان ازهمه بچه های اتلیه لیلیوم که در بهترین روز زندگیمان کنارمان بودند..من که از کیفیت کارشان راضی هستم ...دقیقا همان طور که در نمونه کارهایشان دیده بودیم و با همان کیفیت .....امیدوارم سال خوبی داشته باشید...همین طور تشکر ویژه از رویای طلایی به خاطر معرفی آتلیه لیلیومWink

دوست خوبم میشه پایه قیمتشون بگید؟
نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۵, ۰۴:۳۰ عصر
ارسال: #10
تا چند وقت قبل فرصت داریم که قرارداد بنویسیم آخه من هنوز تاریخم مشخص نیست
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام