• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

آتلیه لاوین

۳-شهريور-۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ عصر
ارسال: #31
RE: آتلیه لاوین
سلام
دوستای گلم منم تعریف کیوانو از دوستان زیاد شنیدم
1کی از دوستامم پارسال با کیوان بود عروسیش براش ترکوند
ارایشگاهشم مریم گلی بود تو تهرانپارس
زمانی که من رفتم کارای کیوانو بپرسم و امار ارایشگاه خوب ازش پرسیدم هم باز یکی از ارایشگاههایی که خلی تعریفششو میکرد مریم گلی بود
حالا باید سرچ کنم ک انجمنی داره مریم گلی اینجا یا نه
ولی با کارای کیوان خیلیحال کردم
بخصوص رفتار خودش
عالی بود
من که قراردادمو بستم باهاش
نقل قول
۱۰-شهريور-۱۳۹۲, ۰۱:۳۷ عصر
ارسال: #32
(۳-شهريور-۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ عصر)sonia_s نوشته است:  سلام
دوستای گلم منم تعریف کیوانو از دوستان زیاد شنیدم
1کی از دوستامم پارسال با کیوان بود عروسیش براش ترکوند
ارایشگاهشم مریم گلی بود تو تهرانپارس
زمانی که من رفتم کارای کیوانو بپرسم و امار ارایشگاه خوب ازش پرسیدم هم باز یکی از ارایشگاههایی که خلی تعریفششو میکرد مریم گلی بود
حالا باید سرچ کنم ک انجمنی داره مریم گلی اینجا یا نه
ولی با کارای کیوان خیلیحال کردم
بخصوص رفتار خودش
عالی بود
من که قراردادمو بستم باهاش

عزیزم عروسیت کی؟؟
نقل قول
۱۳-شهريور-۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ صبح
ارسال: #33
(۱۶-مرداد-۱۳۹۲ ۰۸:۰۳ صبح)hanieh0o0 نوشته است:  بچه ها عروسی من 24 آبان پارسال بود. اون روز بارون و تگرگ می اومد. از صبحش داشتم غصه می خورم که عکس و فیلمم داغون شد رفت پی کارش. ولی آقا کیوان و اکیپشون ترکوندن. من راضیم خیلی هم راضیم. به نظر من عکس و فیلم خیلی خیلی مهمه. همه چیز تموم میشه میره پی کارش ولی عکس و فیلم همیشگیه. من هر وقت عکسامو می بینم لذت میبرم و مثه این خود شیفته ها هی عکسامو با کلیپو نگاه می کنم Tongue
من از فیلم و عکس و لباس و آرایشگاهم خیلی راضی بودم ولی برعکس از خدماتیم و موزیکم راضی نبودم.
روز عروسی هم آقا کیوان از جون و دل مایه میذاره. امیدوارم الانم همین طور باشه و کیفیت کارش رو پایین نیاره.
بچه ها یه توصیه خیلی مهم دارم و اینکه هرچی حرص دارین قبل از عروسی بخورید و از صبح روز عروسی که بیدار شدین از خواب خوشحال باشید و سعی کنید که بهتون خوش بگذاره چون تا آخر عمر که هر وقت به روز عروسیتون فکر میکنید یا عکس و فیلمتونو می بینید، همون حس روز عروسی میاد سراغتون.

هانیه جون میشه بگی خدمات و موزیکتون با کی بود؟ البته میدونم اینجا جاش نیست چون مربوط به آتلیه ست ولی اگر میشه پ خ بده بگو بهم آخه من بین چندتا خدماتی موندم میخوام ببینم اینکه شما میگی کدومه؟؟

26 اسفند 92 بهترین روز زندگیم شدHeart
خدایا بابت اون روز و هر روز ممنونم ازت
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۷-شهريور-۱۳۹۲, ۰۵:۳۴ عصر
ارسال: #34
من چند روز پیش عکسامو تحویل گرفتم.اصلا خوب نشده.بی انصافیه بگم خوب نشده,اما اصلا اونجوری که از خودش تعریف میکنه جالب نیست.آخه عکاس خانمش خیلی آماتوره!پوزاش خیلیییییییییییی تکراریه.اصلا نم اونقد که میگه "رئال رئال"کاراش رئال نیست!معمولیه!اما عکسایی که خودش(نیک سیرت) میگیره به نظر حرفه ای میاد....
خب ما چه گناهی داریم که همسریمون حساسسه و میگه فقط زن!!!!!!!!!Sad
ناراحتمممممممممممممCrying

عاشششششششششق پسلممConfused
نقل قول
۲-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۱:۴۱ عصر
ارسال: #35
بچه‌ها سلام، کسی جدیدا کار این آتلیه‌رو دیده؟؟؟ چه‌جوریه؟؟؟
نقل قول
۳-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ صبح
ارسال: #36
چه‌قدر اینجا سوت‌و‌کوره Sad
نقل قول
۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ عصر
ارسال: #37
(۶-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ عصر)golaroos نوشته است:  من چند سال پیش کارشو دیدم ب نسبت اون زمان عالی بود برا عروسیمم رفتم کارشو دیدم اما فقط کار خودش خوب بود . خب بگن عکاس خانم نداریم بهتره نا بگن داریم و عکسای مردمو خراب کنن. البته خود کیوان ب من گفت اینا کارای خودمه اگر عکاس خانم میخای کار خانوممو ببین. در هر حال من کار خودشو خیلی پسندیدم اما اخلاقشو نه. این روزا همه پولکین اما دیگه انقدرا نشون ندن بهتره . تو ذوق میزنه. اون کسی هم ک چند سال پیش رفته بود پیشش از این اخلاقش ناراضی بود و گفت سر پول دبه کرد تازه اشناشون بوده.

مرسی عزیزم از راهنماییت، منم رفتم پیشش کارش خوب بود، به من گفت عکاس سر مجلس خانومم میاد فقط، چون من خودم باید بیام آتلیه لیت و شاسیارو آماده کنم، با ما راه اومد یه کم سر قیمت اما آلبوماش خیلی گرونه، خدا کنه دبه نکنه سر پول Sad
نقل قول
۱۶-دي-۱۳۹۵, ۰۱:۵۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-دي-۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ صبح توسط پری کوچولو.)
ارسال: #38
سلام دوستای خوبم
لطفا کسی که اخیرا با این آتلیه کار کرده یا اینکه کاراش تحویل گرفته تجربیاتش برام بگه خیلی برام مهمه

واقعا چرا این تاپیک اینقدر خلوته آخهHuhHuh

من امروز رفتم کاراشون و دیدم بنظرم خیلی کاراش متفاوت بود ، نه خیلی رئال نه خیلی فان ونه خیلی کلاسیک
یه کار مرتب و متفاوت بودو با کیفیت بنظر اومد
اخلاق خود آقای کیوان هم که خارج از بحث مالی خوب بود
بحث مالیشون هم مشکلی نداشت فقط شاید برای من خیلی.ارزون نبود
اما من واقعا انتظار داشتم تاپیکش ترکونده باشه خیلی برام عجیبه که این همه خلوتی

من واقعا از این انجمن خیلی کمک گرفتم بخاطر اینکه راه دور بودم و برام مهمه که چرا تجربه ایی تو این 2سال تو ناپیک نیست
لطفا اگر عروس ایشون بودین حتما نظراتتون و بزارین
برای تصمیم من خیلی مهمه

ممنونم

بالاخره بعد از يك سال جنگ خانواده ها
.
روز عيد فطر
.
در حضور خدا و خانوادهامون
.
زن و. ش و ه ر رسمي شديم
نقل قول
۳-تير-۱۳۹۷, ۰۱:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-تير-۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ عصر توسط 71644-نوعروس.)
ارسال: #39
من عروسیم مرداد 95 بود با اینکه کار عکاسیم رو کیوان کرد که البته اسم آتلیه اش شده استودیو کیوان، از عکس و فیلمم راضیم ولی واقعا از عکاسم و تیمش ناراضی بودم، کیوان روز معارفه خیلی خوب و حرفه ای و خوش اخلاق پرزنت می کنه کارش رو و خیلی هم ادعای عکاسی بدون روتوش داره که اصلاً اینطوری نیست، اگه از کارش خوشتون اومده یادتون باشه که حتماً همه چی رو از اول باهاش طی کنین، مواردی که اعصاب منو سرش خورد کرد، ورودی باغ واسه ساقدوشام بود، کرایه حمل تیمش بود که چند بار گرفت و یه سریاشونم با دوستای همسرم اومدن سالن، تعداد عکسایی که سرعقد باید چاپ بشه و نحوه تسویه پول بود که سر همه اش اعصاب خورد کن ظاهر شد، روز عروسی هم اصلاً خوش اخلاق نبود، یه هیات 6-7 نفره هم باهاش بودن که غیر از یکی دوتاشون بقیه شون داشتن کارآموزی میکردن انگار!
برای آلبوم هم حتی نوع جلد و جعبه شو باید باهاش از اول طی کنین والا بعدا هی آپشن های گرونتر رو میکنه براتون!
اگه متنی که بعضی وقتا توی آلبوم مینویسن مهمه براتون کاملاً دقت کنین به دیکته جملات انگلیسی ای که میذاره و کلاً متنش! چون زمان من که انگار تو تیمش یه نفرم انگلیسی نمیفهمید که اون متنی که زده پر از غلط دیکته ای و نوشتاری هستش و بی ربط به موضوع عکس، اینکه صرفاً توی جمله love و life و wedding باشه و تایپوگرافیش به عکست بخوره دليلي نمیشه که تو هر صفحه با هر متن پرت و پلايي بذارنش.
خلاصه که نمیدونم قدیما بهتر بوده گویا ولی من اصلاً ازش راضی نبودم، به نسبت قیمتی که میگیره و اعصابی که ازت خورد میکنه واقعاً توصیه اش نمی کنم هر چند که هر کی عکسامو الان که دوسال هم گذشته می بینه میگه خوبه!

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام