• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

آتلیه لاوین

۲-دي-۱۳۹۱, ۰۸:۱۰ صبح
ارسال: #21
RE: آتلیه لاوین
کسی در مورد این اتلیه اطلاعاتی نداره؟؟؟
نقل قول
۶-دي-۱۳۹۱, ۰۴:۳۹ عصر
ارسال: #22
دوستان عزیزم کسی نیست؟؟؟؟؟
نقل قول
۸-بهمن-۱۳۹۱, ۱۱:۴۸ عصر
ارسال: #23
سلام
امشب بعد از چند ماه رفت و آمد بالاخره آلبوم و فیلم رو از آقای K1 تحویل گرفتم. فکر کنم حالا وقت مناسبیه واسه ارزیابی کار ایشون. اول از همه باید بگم که آقای K1 خیلی مشتری مدار هستند و در همه حال رفتار مناسبی دارند. دوم اینکه به راحتی مییشه سر خیلی مسائل مالی و کاری با ایشون کنار اومد. از نظر فنی به روز هستند و همیشه یه ایده های نویی تو سرشون هست (به قولی he has always sth in mind) ولی از قدیم گفتن هر چی پول بدی آش میخوری. مسلما یه کار 3 میلیونی با یه کار 10 میلیونی یه فرقایی داره. با این حال آقای K1 روی همه کارها وسواس به خرج می دهند و وقت می ذارند . برخلاف خیلی از جاها عکس هایی که به عنوان نمونه روز اول به ما نشان دادند با عکس های خودمون خیلی فرق نمی کرد .در هرصورت من نسبت به پولی که دادم از کارم خیلی راضی هستم. راستی همکارای این آتلیه هم همشون خیلی خوش اخلاق هستند.در ضمن آقای K1 دائماً طراحی داخلی آتلیه رو عوض می کنند.
البته یه پیشنهاد می دم که خودم نتونستم انجام بدم اگه بتونید از تورهای شمال یا کویر یا کیش ایشان برای عکاسی اسپرت استفاده کنید عکسهای فوق العاده ای خواهید داشت.
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۴:۲۱ عصر
ارسال: #24
کاشکی بچه ها میومدن و نتیجه کاراشونو میگفتن.....
در هرحال منم با این استدیو قرارداد بستم.امیدوارم کارم مثل نمونشون خاص بشه

عاشششششششششق پسلممConfused
نقل قول
۱۸-تير-۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ عصر
ارسال: #25
لطفا تا اطلاع ثانوی این آتلیه نرین....

عاشششششششششق پسلممConfused
نقل قول
 سپاس شده توسط noor
۱۹-تير-۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ صبح
ارسال: #26
بجه هامیشه شماره موبایل بدین بهم ممنون
نقل قول
۱۹-تير-۱۳۹۲, ۰۷:۱۸ صبح
ارسال: #27
(۱۸-تير-۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ عصر)ثنا جون نوشته است:  لطفا تا اطلاع ثانوی این آتلیه نرین....

چرا عزیزم ؟ از کارشون راضی نبودی ؟

گاهي خودخواه نباشيم ! لااقل فقط گاهي !!!! Dodgy
نقل قول
۸-مرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ عصر
ارسال: #28
ثنا جون چی شده؟کارشون خوب نبود؟زود بیا بگو تروخدا
نقل قول
۱۱-مرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ عصر
ارسال: #29
(۱۸-تير-۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ عصر)ثنا جون نوشته است:  لطفا تا اطلاع ثانوی این آتلیه نرین....

چی شد؟اینا تبلیغیای خودشون بودن؟حقیقت نداشت ترکوندناشون!!!؟

رسیدن به آرزووهام نزدیکه ِ اتفاقای خوووب تو راهن::خدایاشکرت
نقل قول
۱۶-مرداد-۱۳۹۲, ۰۸:۰۳ صبح
ارسال: #30
بچه ها عروسی من 24 آبان پارسال بود. اون روز بارون و تگرگ می اومد. از صبحش داشتم غصه می خورم که عکس و فیلمم داغون شد رفت پی کارش. ولی آقا کیوان و اکیپشون ترکوندن. من راضیم خیلی هم راضیم. به نظر من عکس و فیلم خیلی خیلی مهمه. همه چیز تموم میشه میره پی کارش ولی عکس و فیلم همیشگیه. من هر وقت عکسامو می بینم لذت میبرم و مثه این خود شیفته ها هی عکسامو با کلیپو نگاه می کنم Tongue
من از فیلم و عکس و لباس و آرایشگاهم خیلی راضی بودم ولی برعکس از خدماتیم و موزیکم راضی نبودم.
روز عروسی هم آقا کیوان از جون و دل مایه میذاره. امیدوارم الانم همین طور باشه و کیفیت کارش رو پایین نیاره.
بچه ها یه توصیه خیلی مهم دارم و اینکه هرچی حرص دارین قبل از عروسی بخورید و از صبح روز عروسی که بیدار شدین از خواب خوشحال باشید و سعی کنید که بهتون خوش بگذاره چون تا آخر عمر که هر وقت به روز عروسیتون فکر میکنید یا عکس و فیلمتونو می بینید، همون حس روز عروسی میاد سراغتون.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام