• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

آتلیه لاوین

۱۲-مهر-۱۳۹۱, ۰۳:۱۱ عصر
ارسال: #11
RE: آتلیه لاوین
سلام به همگی
بچه ها راستش من خیلی دنبال آتلیه خوب واسه عروسیم گشتم. زمانی که رفتم آتلیه کیوان و کاراشو دیدم همون موقع قرارداد بستم و الان خیلی خوشحالم که اینکارو کردم. واقعاً کارش بینظیره هم توی عکاسی فوق العاده است و هم توی بخش فیلم. راستش کاراش خیلی متفاوته با بقیه. کارای روتین و معمولی نمیکنه. اینم بگم عکسای اسپورتم هم فوق العاده شد انقدر که نمیتونستیم واسه سر مراسممون یکیو انتخاب کنیم چون همش عالی بود. در ضمن کیوان خودش هم خیلی باحاله و هم عاشق کارشه وقتی عکس میگیره واقعاً محو کارش میشه و خیلی هم به روزه
خلاصه به همه پیشنهاد میکنم قبل از هرجای دیگه کار کیوان رو ببینید چون من خیلی وسواس دارم و سخت گیرم و مطمئنم این بهترین انتخابم بوده
نقل قول
۱۲-مهر-۱۳۹۱, ۰۵:۵۸ عصر
ارسال: #12
سلام،ما یکم عروسیمون بود،کیوان ترکوند،عکس سرمجلسی که اومد همه مات مونده بودن،امروزم رفتیم عکسامونو دیدیم،ترکونده بود،خوبی عکسا اینه که هیچ دوعروسی پز شبیه هم ندادن.منحصر به فرده.باهاش و تیمشم خیلی احساس راحتی کردیم.
اینم یه شعر از همسرم حافظ عظیمی برای کیوان عزیز:
اشک هایت را به عکاس سپردم
نگران نباش
دنیا اتفاقی ست
که در این قاب دو نفره
بر عکس می افتد
نقل قول
۱۵-مهر-۱۳۹۱, ۱۰:۰۹ صبح
ارسال: #13
راستی بچه ها اینو یادم رفت بگم که کیوان واقعاً سر مجلسمون ترکوند. وقتی پروجکشن ما پخش شد همه مهمونا مات مونده بودن واقعاً فوق العاده بود. یه بحش از رقص های عروسی هم تو پروجکشن بود که همه تعجب کرده بودن. درضمن مراسم بصورت لایو از مانیتور پخش میشد و مهمونایی که دورتر از پیست رقص بودن هم راحت میدیدند. درضمن عکسای سرمجلسی رو که آوردن همه محو عکسا بودن کیفیتش عالی بود و خیلی هم خوب انتخاب شده بودن. لیت عکسمون هم که به مهمونا دادیم خیلی خاص بود ترکیبی بود از عکسای اسپورت و عروسی و عکس تکی عروس. راستش چون عروسیم همین چند روز پیش بود خیلی هیجان زده ام. میخوام همتون این تجربه رو داشته باشین چون تنها چیزی که از اون همه هزینه و استرس و .... میمونه همین عکس و فیلمه و چیزی که واقعاً توی مراسم به چشم میاد و به یاد همه میمونه و یادگاری میشه همین عکس و لیت هایی که به مهمونا میدین. راستی اینم بگم که تیم عکاسی و فیلمبرداری خیلی مهمه چون باید باهاشون راحت باشین و این مورد توی آتلیه کیوان عالی بود. بچه های گروه عکس و فیلم خیلی حرفه ای و در عین حال خوش اخلاق و باحال بودن. کاش همتون بعد از عروسی تجربه و احساس منو داشته باشین.
راستی آدرس آتلیه کیوان میدان هروی ابتدای خیابان وفامنش طبقه سوم ساختمان ارگ تجارت. بچه ها اگه سوالی داشتید خوشحال میشم که بتونم کمک کنم
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۵-مهر-۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ صبح
ارسال: #14
دوست جونیا لطفا شما از قیمتشم بگید که بشه راحت تر تصمیم گرفت ممنوم.

تا می آیم دستم را از دستت جدا کنم صبر می آید....
چقدر این عطسه های پاییزی را دوست دارمSmiling
نقل قول
۲۲-مهر-۱۳۹۱, ۰۸:۱۲ عصر
ارسال: #15
من تعریف این آتلیه رو خیلی شنیدم. ولی اینطور که با خوندن کامنت ها متوجه شدم کارشون خانم نیست، درسته؟
نقل قول
۲۲-مهر-۱۳۹۱, ۰۸:۳۷ عصر
ارسال: #16
لطفا از قیمتهاش بگید؟

21 اسفند بهترين روز زندگيم خدايا تو هر چه باشكوه تر شدن اين روز ياريم كن.
نقل قول
۲۸-مهر-۱۳۹۱, ۰۶:۰۳ عصر
ارسال: #17
به نظر من عکس کیوان خیلی منحصر به فرده سبک خاص خودشو داره و با بقیه متفاوته. من وقتی کار کیوان رو دیدم دیگه کار هیچ آتلیه ای به دلم نشست.

کار کیوان اصلا با شراره ثابت قابل مقایسه نیست سطحش بالاتره و مشخصه که باید قیمت بالاتری ارائه بده، اگر شما سبک شراره ثابت رو میپسندید به نظر من هم ارزش نداره که قیمت بالاتری رو متحمل بشید!!
قیمت کیوان نسبت به کاری که ارائه میده مناسبه
همسر کیوان هم به عنوان عکاس خانم عضو گروهه

باز هم میگم من همه جا رو گشتم تا در نهایت به استودیو K1 رسیدم و الان خیلی راضیم. شما هم باید برید و ببینید
این هم شمارش:

09122169048
نقل قول
۶-آبان-۱۳۹۱, ۰۶:۵۷ عصر
ارسال: #18
سلام سونیا جون
از قیمتاش پرسیده بودی خواستم بگم اصلاً ارزون نیست ولی به نسبت کاری که میکنه از خیلی ها هم ارزونتره. من قراردادم باهاش 3 میلیون شد ولی با عکس اسپرت و دو تا آلبوم دیجیتال یکی اسپرت و یکی عروسی. راستی عکس اسپرتو اگه بخوای هم آتلیه میگیره و هم بیرون تو فضاهای باز. عکاس خانم هم داره که خانمش هستش و کارش هم عالیه.اگه هم مشکل داشته باشید باهاتون راه میاد و تخفیف هم میده ولی انصافاً کارش بینظیره.دیدم بعضیها نوشته بودن کار فیلم خوبه و یا عکس خوبه باید بگم هردوش عالیه.کار فیلمبرداریشو محمد انجام میده که واقعاً تو سلیقه بی همتاست و کار عکسشم که حرف نداره.دوست جونم بازم اگه سوالی داشتی ازم بپرس اگه بتونم کمک میکنم
نقل قول
۷-آبان-۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ عصر
ارسال: #19
(۴-مهر-۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ عصر)nazanin20 نوشته است:  

بچه ها من میخوام با افتخار آتلیه ام رو بهتون معرفی کنم: استودیو کیوان
ما بالاخره بعد از دیدن کار آتلیه های مختلف، استودیو کیوان (لاوین سابق) رو انتخاب کردیم و الان که حدود 2 هفته از عروسیمون گذشته به جرات میتونم بگم که کیوان بهترین انتخاب روزعروسیمون بود و به خاطر اعتمادمون به گروه کیوان بینهایت راضی و خرسندیم.

به نظر من کار عکس و فیلم کیوان هر دو حرفه ای و مدرنن در حد بهترین آتلیه های تهران. شب عروسی تموم مهمونای ما از دیدن عکس سرمجلس و پروجکشنمون انگشت به دهن مونده بودن.

قبل از عروسی چیزی نگفتم اما الان که کار کیوان رو دیدم مطمئنم که هنرش خیلی بیشتر از اونه که بخواد از کار فرزاد استفاده کنه. حتی به نظر من عکسای کیوان از فرزاد زیباترن و دید ظریف و ایده هایی که کیوان تو عکساش داره فرزاد نداره (چون من قبلا نمونه کار فرزاد رو هم دیدم).

بیشتر از این چیزی نمیگم خودتون باید برید و ببینید فقط خواستم تجربه شیرینم رو با شما در میون بذارم، شاید اینجا کسی استفاده کنه و منو دعا کنه Smile

من هم متوجه تفاوت سبک کاری لاوین و فرزاد شدم منتها برام به شدت جای سوال بود که چرا لیت فرزاد روی میزشون بود و بعنوان کار خودشون معرفی کردن،حتی اون روز من می خواستم این موضوع رو تلفنی به اطلاع آقای فرزاد برسونم ولی با خودم فکر کردم که شاید این دو استودیو با هم همکاری داشته باشند و لزومی به این کار از جانب من نباشه.اما درهر صورت به نظر نمی رسه که دروغ گفتن خیلی کار جالبی باشه.من کارم نه با لاوین بود و نه با فرزاد و قصدم تنها این بود که چیزی رو که دیده بودم رو بازگو کنم.
نقل قول
۲۹-آذر-۱۳۹۱, ۰۵:۵۹ عصر
ارسال: #20
منم با اقای کیوان تازه قرارداد بستم3.5 امیدوارم کارم خوب بشه:-(نسبت به پولی که دادم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام