• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

آتلیه لاوین

۲۱-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۵۷ عصر
ارسال: #1
آتلیه لاوین
کسی تجربه ای از این آتلیه داره؟
اسم جدیدش استودیو کیوان شده و آدرسش میدون هرویه
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ صبح
ارسال: #2

RE: آتلیه لاوین
والا من زیاد نمیدونم اما در این حد فقط میدونم:
خواهرشوهرم 3،4سال پیش برای عروسیش رفته اینجا
من آلبومشو یه بار دیدم اونم گذرا
کارش بد نبود
عکس سرمجلسیشونم که زدن تو اتاقشون به نظرم قشنگ بود
کلا آتلیه سطح پایینی نیست به نظرم
چون کارشو دقیق ندیدم بیشتر ازین نمیتونم بگم
نقل قول
 سپاس شده توسط moje majid
۲۲-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ عصر
ارسال: #3
بچه ها اکثر آتلیه ها نحوه پرداخت بیشترش وقت تحویل کاره.نه؟
که اون هم میشه دو ماه بعد فوقش...آره؟
من دوستم یادمه دقیقا نزدیک یکسال بعد شدSmile

مهمه این سوالم.ج بدین خواهشا

نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۴-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ صبح
ارسال: #4
ممنون نرگس جون. اگر لطف کنی و از خواهر همسرت دقیقشو بپرسی خیلی خوب میشه. از کار راضی بودن ؟ کار فیلمش هم مثل عکسش خوبه؟ من تعریفشو تو نی نی سایت دیدم اما اینجا بچه ها چیزی در موردش نگفتن. چون خیلی وقتم محدوده میخواستم بدونم کسی اینجا هست که کار این آتلیه رو دیده باشه؟

........................

تا جایی که من میدونم فقط 20% هزینه میمونه واسه زمان تحویل کار! شما از کجا شنیدی؟!!!!!
نقل قول
۱-شهريور-۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ عصر
ارسال: #5
چرا هیچکس جواب نمیده؟
یعنی کسی نیست که اینجا رو بشناسه Crying
نقل قول
۱-شهريور-۱۳۹۱, ۰۳:۲۹ عصر
ارسال: #6

ببخشید عزیزم
آره خودش که راضی بود
اما خب این چیزا سلیقه ایه
فیلمشو بعد این همه سال نرفته هنوز بگیره
انگار راضی نبوده از فیلمش
نقل قول
۱-شهريور-۱۳۹۱, ۰۴:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۱ ۰۴:۱۲ عصر توسط marmar.)
ارسال: #7
منظورتون همون لاوین توی ساختمون شراره ثابت ه؟من که اصلا خوشم نیومد تازه زمانی که من رفتم لیت آتلیه فرزاد رو روی میزش با کمال پررویی گذاشته بود و وقتی بهش گفتم لیتهاتون اینان گفت آره تازه این یک کار خیلی سادمونه.
نقل قول
۴-مهر-۱۳۹۱, ۱۱:۵۷ عصر
ارسال: #8

بچه ها من میخوام با افتخار آتلیه ام رو بهتون معرفی کنم: استودیو کیوان
ما بالاخره بعد از دیدن کار آتلیه های مختلف، استودیو کیوان (لاوین سابق) رو انتخاب کردیم و الان که حدود 2 هفته از عروسیمون گذشته به جرات میتونم بگم که کیوان بهترین انتخاب روزعروسیمون بود و به خاطر اعتمادمون به گروه کیوان بینهایت راضی و خرسندیم.

به نظر من کار عکس و فیلم کیوان هر دو حرفه ای و مدرنن در حد بهترین آتلیه های تهران. شب عروسی تموم مهمونای ما از دیدن عکس سرمجلس و پروجکشنمون انگشت به دهن مونده بودن.

قبل از عروسی چیزی نگفتم اما الان که کار کیوان رو دیدم مطمئنم که هنرش خیلی بیشتر از اونه که بخواد از کار فرزاد استفاده کنه. حتی به نظر من عکسای کیوان از فرزاد زیباترن و دید ظریف و ایده هایی که کیوان تو عکساش داره فرزاد نداره (چون من قبلا نمونه کار فرزاد رو هم دیدم).

بیشتر از این چیزی نمیگم خودتون باید برید و ببینید فقط خواستم تجربه شیرینم رو با شما در میون بذارم، شاید اینجا کسی استفاده کنه و منو دعا کنه Smile

نقل قول
 سپاس شده توسط narcissus88
۵-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ صبح
ارسال: #9

ممنون از اطلاعت
اگه کمى با جزئیات بیشتر توضیح بدى بهتره
نقل قول
۱۰-مهر-۱۳۹۱, ۰۸:۳۷ عصر
ارسال: #10
من رفتم کاراشو دیدم کار عکسش خیلی خوب نیست ولی فیلمش خوبه ولی عکساش قدیمی زیاد جالب نیست کلا
نقل قول
 سپاس شده توسط narcissus88
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام