• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

آتلیه فیلم و عکس پرهیب ( عسل راسخی )

۲۱-تير-۱۳۹۵, ۱۱:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-مرداد-۱۳۹۵ ۰۲:۴۹ عصر توسط admin3.)
ارسال: #1
آتلیه فیلم و عکس پرهیب ( عسل راسخی )
تلفن:
09122283028
آدرس:
نیاوران

[تصویر: آتلیه فیلم و عکس پرهیب ( عسل راسخی )]

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۵, ۰۳:۰۱ عصر
ارسال: #2
RE: آتلیه فیلم و عکس پرهیب ( عسل راسخی )
سلام آیا شما فیلمبرداری برای جشن تولد هم انجام میدهید؟؟؟
نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۵, ۰۴:۰۵ عصر
ارسال: #3
سلام بله تماس بگیرید
نقل قول
  • گروه ژ
۸-شهريور-۱۳۹۵, ۰۵:۰۱ عصر
ارسال: #4
من زمانی که درگیر لیست کردن آتلیه ، آرایشگاه و ... بودم که برم نمونه کارهاشون رو ببینم تا اینکه نوه عموم زنگ زد و دعوت کرد رفتیم خونشون .. وقتی آلبوم عکس عروسیش رو نشون داد دهنم باز موند واقعا عکس های فوق العاده گرفته بود من و همسرم تصمیم گرفتیم آتلیه پرهیب رزرو کنیم ... فردای همون روز برای شهریور هم رزرو کردیم بهتون توصیه میکنم آتلیه ای انتخاب کنید که کارشون را از نه از روی نمونه کار بلکه از آلبوم های عروس واقعی که تحویل مشتری دادند پسندیده باشید . دقیقا برای آرایشگاه هم من عروس واقعی از خانم حسینی ( آرایشگاه گیوا سعادت آباد ) دیدم تا رزو کردم و گل فروشی هم رفتیم زعیم چون تمام گل های از آشنایی تا عروسیمون رو از اونجا خریدیم برای آرایشگاه داماد نیوفیس هم گفتن امکان دیدن داماد زنده نیست ولی از شانس خوبمون اون روز دو تا داماد داشتن ما وقتی داشتیم میرفتیم بیرون یک داماد آماده شده جلوی در آرایشگاه دیدیم که واقعا خوب بود و گریمش خیلی طبیعی و عالی بود برای تشریفات هم ماژه رو انتخاب کردیم اونم بخاطر این بود که کل فامیل های همسرم عروسیهاشون را با این تشریفات میگیرند و 100% راضی بودندHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط sahar.aseman
۱۰-شهريور-۱۳۹۵, ۰۸:۵۲ صبح
ارسال: #5
من و همسرم به خاطر علاقه زیادی که به فیلم و عکس داشتیم و دوست داشتیم بهترین و خاص ترین رو داشته باشیم بعد از کلی گشتن دنباله یه کار خوب با ایده های جدید با عسل جون قرارداد بستیم.سبک کارهاشون واقعا متفاوته.آلبوم هاشون یه آب و رنگ دیگه ای داره.
در کل خوب که نه عاااااالیههههههههههههههههههBlush
قابل توصیف نیست اصلا
باید نمونه کارهاشون رو ببینینSmiling
نقل قول
۱۲-شهريور-۱۳۹۵, ۱۱:۳۵ صبح
ارسال: #6
(۱۰-شهريور-۱۳۹۵ ۰۸:۵۲ صبح)Y_A_Si نوشته است:  من و همسرم به خاطر علاقه زیادی که به فیلم و عکس داشتیم و دوست داشتیم بهترین و خاص ترین رو داشته باشیم بعد از کلی گشتن دنباله یه کار خوب با ایده های جدید با عسل جون قرارداد بستیم.سبک کارهاشون واقعا متفاوته.آلبوم هاشون یه آب و رنگ دیگه ای داره.
قابل توصیف نیست اصلا

یاسی جون میشه قیمت پکیج ها رو بفرمائید؟
ممنون
نقل قول
۱۳-شهريور-۱۳۹۵, ۰۳:۲۳ عصر
ارسال: #7
(۱۲-شهريور-۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ صبح)tina68 نوشته است:  
(۱۰-شهريور-۱۳۹۵ ۰۸:۵۲ صبح)Y_A_Si نوشته است:  من و همسرم به خاطر علاقه زیادی که به فیلم و عکس داشتیم و دوست داشتیم بهترین و خاص ترین رو داشته باشیم بعد از کلی گشتن دنباله یه کار خوب با ایده های جدید با عسل جون قرارداد بستیم.سبک کارهاشون واقعا متفاوته.آلبوم هاشون یه آب و رنگ دیگه ای داره.
قابل توصیف نیست اصلا

یاسی جون میشه قیمت پکیج ها رو بفرمائید؟
ممنون

قیمت پکیجشون تقریبا از 10 تومن شروع میشه.که با دو دوربینه و آلبوم و عکاسی و شاسی.
هر مورد اضافی دیگه بخوای جداس.البته هزینه ها بالاست ولی آتلیه خوب زیر 6-7 میلیون نیست.اون یگه بستگی به خودتون داره که چه چیزی راضیتون کنهEmbarrased
نقل قول
 سپاس شده توسط tina68
۱۰-مهر-۱۳۹۵, ۰۹:۳۹ صبح
ارسال: #8
ممنونم عسل جون بابت همه چی
کار حرفه ای خودت و تیم فوق العاده ات
ممنونیم ازت به خاطر یادگاری هایی که بهمون دادیHeartNew1Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط الهه 69
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۶:۰۶ عصر
ارسال: #9
'lili.abdekarimi dateline='' نوشته است:  من زمانی که درگیر لیست کردن آتلیه ، آرایشگاه و ... بودم که برم نمونه کارهاشون رو ببینم تا اینکه نوه عموم زنگ زد و دعوت کرد رفتیم عخونشون .. وقتی آلبوم عکس عروسیش رو نشون داد دهنم باز موند واقعا عکس های فوق العاده گرفته بود من و همسرم تصمیم گرفتیم آتلیه پرهیب رزرو کنیم ... فردای همون روز برای شهریور هم رزرو کردیم بهتون توصیه میکنم آتلیه ای انتخاب کنید که کارشون را از نه از روی نمونه کار بلکه از آلبوم های عروس واقعی که تحویل مشتری دادند پسندیده باشید . دقیقا برای آرایشگاه هم من عروس واقعی از خانم حسینی ( آرایشگاه گیوا سعادت آباد ) دیدم تا رزو کردم و گل فروشی هم رفتیم زعیم چون تمام گل های از آشنایی تا عروسیمون رو از اونجا خریدیم برای آرایشگاه داماد نیوفیس هم گفتن امکان دیدن داماد زنده نیست ولی از شانس خوبمون اون روز دو تا داماد داشتن ما وقتی داشتیم میرفتیم بیرون یک داماد آماده شده جلوی در آرایشگاه دیدیم که واقعا خوب بود و گریمش خیلی طبیعی و عالی بود برای تشریفات هم ماژه رو انتخاب کردیم اونم بخاطر این بود که کل فامیل های همسرم عروسیهاشون را با این تشریفات میگیرند و 100% راضی بودندHeart

عزیزم چه توضیح خوب و کاملی دادی مرسی تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۷-خرداد-۱۳۹۷, ۰۱:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-خرداد-۱۳۹۷ ۰۱:۵۹ عصر توسط Mina*nima.)
ارسال: #10
پرهیب اتلیه ی خوبی بنظر میرسه
چرا تاپیکش انقدر خلوته؟؟؟؟؟؟

کسی میدونه واسه فرمالیته فقط یه کلیپ و عکاسی و البوم چقد میشه؟؟؟ 

پرهیب اتلیه ی خوبی بنظر میرسه
چرا تاپیکش انقدر خلوته؟؟؟؟؟؟

کسی میدونه واسه فرمالیته فقط یه کلیپ و عکاسی و البوم چقد میشه؟؟؟ 

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام