• هیژا
  • مهناز

آتلیه فریما + امکان بازدید از نمونه کارها در ایام تعطیل با تعیین وقت +

۲۱-فروردين-۱۳۹۷, ۰۲:۴۹ عصر
ارسال: #71
RE: آتلیه فریما + امکان بازدید از نمونه کارها در ایام تعطیل با تعیین وقت +
منطقه پاسدران برای اتلیه و گل فروشی و ارایشگاه خیلی خوبه چون زیاد شلوغ نیس و به اتوبانا نزدیکه تو ترافیک نمیمونی
مثلا ارایشگاه جردن کلی باید تو ترافیک باشی
در هر صورت باید نزدیک به هم باشن اهایی که میخایم بریم
منم تعریف فریما رو خیلی شنیدم میخام برم کاراشو ببینم خیلی هم از مدیریتش تعریف میکنن
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۷, ۱۰:۱۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-فروردين-۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ صبح توسط fatemeh.faridi12.)
ارسال: #72
(۱۴-بهمن-۱۳۹۶ ۰۶:۴۴ عصر)'zahrahadyan' نوشته است:  سلام
باغ هاشون کجاس؟
عمارت چطور
برای من لوکیشن خیلی مهمه
​قیمتهاشون چطوریه؟

عزیزم ما که سوال کردیم دروغ نگم بیشتر از 100 تا باغ و عمارت و لوکیشن داشتن، انواع عمارت های مختلف و مدل به مدل با قیمتهای مختلف، چند لوکیشن تو طبیعتم داشتن که ادم اصلا فکر نمیکرد اینجا ایران باشه!!!!! هرچند لوکیشن خارج از کشورم داشتن، اینایی که تو طبیعت بودن برای عکس اسپرت یا فرمالیته خیلی خوبن

(۱۷-خرداد-۱۳۹۴ ۰۴:۱۵ عصر)'صدر' نوشته است:  فقط حیف که اینستا ندارن

اینستا دارن سرچ کنی آتلیه فریما میاد یا farimaatelier

(۲۳-خرداد-۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ عصر)'chaynet' نوشته است:  بعضی از دوستان هی میگن اینستا اینستا اینستا
برادر و خواهر گرامی
بنظرتون شما راضی هستین که عکس و فیلم عروسی شما رو در اینستا قرار بدن؟
آیا اینکه یک آتلیه باشرافت و صداقت و رعایت امانتداری عکسهاو... رو منتشر نمیکنه یک ضعفه؟
چون بعضی از به اصطلاح آتلیه دار عکسهایشان را در اینستا و بقیه فضای مجازی منتشر میکنند دلیل بر خوبی کار و ... نمیشود.
لطفا کمی تعقل و

به نظر منم تا حدی درسته این مسئله..........هرکسی رضایت نمیده عکسشو تو اینترنت استفاده کنن ولی خب ما خودمون همش از عکس های خودمون تو تلگرام و اینستا و اینور اونور استفاده می کنیم!!!
ما برای عکس اسپرتم که رفته بودیم خود اقای صالحی به ما گفت اجازه میدید عکسهاتون رو تو اینستا و سایت بذاریم؟؟؟
که ما گفتیم نه
گفتن باشه هیچ اشکالی نداره ما فقط عکس کسایی رو میذاریم که از ته دلشون اجازه دادن
برای همین به نظرم نمیشه از ایسنتا هم تصمیم گیری کرد چون فقط یه تعدادی اجازه میدن از ععکسشون استفاده بشه ، یا همش از مدل استفاده می کنن برای همین نمیشه از روی اینستا مستقیما قضاوت کرد چون کار واقعی اونجارو نشون نمیده

نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۷, ۰۲:۲۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-فروردين-۱۳۹۷ ۰۲:۳۰ عصر توسط آتلیه فریما.)
ارسال: #73
(۲۷-فروردين-۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ صبح)'fatemeh.faridi12' نوشته است:  
(۱۴-بهمن-۱۳۹۶ ۰۶:۴۴ عصر)'zahrahadyan' نوشته است:  سلام
باغ هاشون کجاس؟
عمارت چطور
برای من لوکیشن خیلی مهمه
​قیمتهاشون چطوریه؟

عزیزم ما که سوال کردیم دروغ نگم بیشتر از 100 تا باغ و عمارت و لوکیشن داشتن، انواع عمارت های مختلف و مدل به مدل با قیمتهای مختلف، چند لوکیشن تو طبیعتم داشتن که ادم اصلا فکر نمیکرد اینجا ایران باشه!!!!! هرچند لوکیشن خارج از کشورم داشتن، اینایی که تو طبیعت بودن برای عکس اسپرت یا فرمالیته خیلی خوبن

(۱۷-خرداد-۱۳۹۴ ۰۴:۱۵ عصر)'صدر' نوشته است:  فقط حیف که اینستا ندارن

اینستا دارن سرچ کنی آتلیه فریما میاد یا farimaatelier

(۲۳-خرداد-۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ عصر)'chaynet' نوشته است:  بعضی از دوستان هی میگن اینستا اینستا اینستا
برادر و خواهر گرامی
بنظرتون شما راضی هستین که عکس و فیلم عروسی شما رو در اینستا قرار بدن؟
آیا اینکه یک آتلیه باشرافت و صداقت و رعایت امانتداری عکسهاو... رو منتشر نمیکنه یک ضعفه؟
چون بعضی از به اصطلاح آتلیه دار عکسهایشان را در اینستا و بقیه فضای مجازی منتشر میکنند دلیل بر خوبی کار و ... نمیشود.
لطفا کمی تعقل و

به نظر منم تا حدی درسته این مسئله..........هرکسی رضایت نمیده عکسشو تو اینترنت استفاده کنن ولی خب ما خودمون همش از عکس های خودمون تو تلگرام و اینستا و اینور اونور استفاده می کنیم!!!
ما برای عکس اسپرتم که رفته بودیم خود اقای صالحی به ما گفت اجازه میدید عکسهاتون رو تو اینستا و سایت بذاریم؟؟؟
که ما گفتیم نه
گفتن باشه هیچ اشکالی نداره ما فقط عکس کسایی رو میذاریم که از ته دلشون اجازه دادن
برای همین به نظرم نمیشه از ایسنتا هم تصمیم گیری کرد چون فقط یه تعدادی اجازه میدن از ععکسشون استفاده بشه ، یا همش از مدل استفاده می کنن برای همین نمیشه از روی اینستا مستقیما قضاوت کرد چون کار واقعی اونجارو نشون نمیده

عرض سلام و ادب به همه ی دوستانی که نسبت به آتلیه فریما لطف داشتند
آتلیه فریما مجهز به لوکیشن ها عمارت ها و باغ های متعدد و متنوع هستش نمونه ی خیلی کوچکی از آن را می توانید در اینستا و سایت ما ملاحظه کنید وبرای مشاهده ی نمونه کار بیشتر حضورا در شعبه پاسداران در خدمت شما عزیزان هستیم
ادرس اینستای ما هم @farimaatelier هستش ولینکش در همین سایت هم موجود هست
و با توجه به این موضوع که آتلیه فریما عضو اتحادیه عکاسان می باشد و فقط عکس هایی بکار برده شدن که صاحب عکس رضایت کامل دادن، در سایت و ایسنتا محدودیت های بسیار داریم و امکان به نمایش گذاشتن نمونه کارهای بیشتر و متنوع تر میسر نیست
با سپاس فراوان

(۱۰-بهمن-۱۳۹۶ ۰۶:۱۵ عصر)'S.vahidyi' نوشته است:  
(۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ عصر)'بهاره راد' نوشته است:  فلکه دوم تهرانپارس-خیابان فرجام بین عادل و زرین پلاک 67 واحد 12

سلام به همه ی عروس خانم های عزیز با ارزوی سعادت و خوشبختی برای شما. من برای مراسمم با یکی از بستگان همسرم ارایشگاه ها و آتلیه های زیادی رفتیم. حساسیتها بسیار بالا بود دوست نداشتم که یک عکس و فیلم تکراری داشته باشم برای همین کار اکثر آتلیه هارو دوست نداشتم چون شبیه به کارهایی بود که توی مراسم اکثر نزدیکانم دیده بودم. اما فریما نگاه و کاری متفاوت داشت طراحی آلبومشان مونتاژ فیلمهایشان همگی واقعا متفاوت بود متفاوت و زیبا همچنین در بحث رفتاری بسیار بسیار رفتار عالی ای داشتند من و همسرم استرس بسیار بالایی داشتیم اما فریما با تجربه و تخصصی که داشتند برنامه ی مارا عالی پیش بردند و به همسرم برای انجام یکسری امور مراسم کمک بسیاری کردند.

همراهان عزیز ادرس شعبه پاسداران:  پاسداران، بوستان پنجم، خ پایدار فرد(امیر ابراهیمی)، پلاک هفت، واحد هفت

نقل قول
  • پیانو
۹-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۲:۰۷ عصر
ارسال: #74
از سیر تا پیاز فریما رو من بگم دوستان:
از اول برخورد خیلی خوب و پرسنل خیلی خوش برخورد
توقع نداشتیم همچین جایی وهمچین شکلی باشه اول فکر کردیم اشتباه اومدیم
ولی یه کم معطل شدیم تا کارمون رو را بندازن
حوصلمون سر رفت
البته اینم بگم بعدش اقای صالحی کلی معذرت خواهی کرد ازمون
نمونه کاراشون هم خیلی متنوع و زیاد بود که انقد دیدیم دیگه خسته شدیم
بعضیاشون رو من زیاد دوست نداشتم ولی بعضیاشون و واقعا خوشمون اومد
نقل قول
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۲:۳۲ عصر
ارسال: #75
اصلا قیمتشون پایین نیست. شاید بخاطر اینکه جز اتلیه های برند هستن
ولی کیفیت کارشون خیلی بیش از انتظاره اون قیمتیه که می گیرن و راضی کننده س
نمونه کارای دفترشون هم خیلی بیشتر و بهتر از ایسنتاشونه
سایتشون هم خیلی قشنگ تر از ایسنتاشونه خیلی ایسنتای قوی ای ندارن

نقل قول
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۱:۰۷ صبح
ارسال: #76
Thumbs Down RE: آتلیه فریما + امکان بازدید از نمونه کارها در ایام تعطیل با تعیین وقت +
دوستان من سال 96 عقدم بود و خیلی هول هولکی با این اتلیه قرارداد بستیم چون نزدیک محضر بود اولش دوتا محل عکاسی بمون نشون دادن و گفتن تو هر دوتا لوکیشن عکاسی میکنیم برای شما ولی روز عقدم گفتن نه فقط یه لوکیشن البومی که به من نشون دادن با البومی که بعدا برام طراحی کردن زمین تا اسمون فرق میکرد در حد این بود که یه ادم تازه کار بشینه فتوشاپ کنه با طراحی خیلی ساده و بچه گانه وقتی هم اعتراض کردم اون کسی که کار منو انجام میداد در حد نیم ساعت فقط برای من وقت گذاشت و کلی غرررررررررررررر زد و بازم نصف کارایی که گفته بودم انجام نداد چون بلد نبود من برای یه البوم 15 برگی 1و700 پول ادم در صورتی که اگر یه اتلیه خیلی خیلی معمولی تر رفته بودم کار دلنشین تری تحویل میگرفتم و اینک بگم گول خوش برخوردی و وعده هایی که قبل قرارداد بستن میدن رو نخورید چون بعد قرارداد همه چی عوض میشه و فقط میخوان از سر بازتون کنن
تصویر: /images/smilies/new/new3.gif
نقل قول
۱۹-خرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۴۱ صبح
ارسال: #77
سلام عروس خانم ها
بچه ها من عروسیم اسفند بود تو همین سایت نو عروس چندتا اتلیه پیدا کردم ودر نهایت رفتم فریما حالا میخام نظراتم بگم:
اول ا زهمه پرسنل بسار عالی و انتقاد پذیری دارن دقیقا همون چیزی تحویل دادن که من انتظار داشتم ولی یه ذره قیمتشون بالاس اونم مدیرشون اقای صالحی خدایی با ما راه اومد
دوما تیم بسیار حرفه ای داشتن توی تمام مراحل کنار مابودن و نظره ما رو پرسیدن لوکیشن هاشون واسه عکاسی فرمالیته من عالی بود خخخخ و خیلی بهمون خوش گزشت فکر کنم بخاطره همونم بود عکس و فیلممون عالی شد
دوستان عزیز حتما به مجموعه شون سر بزنید واسه همه سلیقه ها نمونه کار دارن.تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۷, ۰۲:۱۷ عصر
ارسال: #78
سلام من خیلی گشتم برای یه اتلیه خوب و فریمارو اخر انتخاب کردم بسیار عالی و کادر دقیقی دارند و قیمتاشونم خیلی مناسبه
نقل قول
۱۱-آذر-۱۳۹۷, ۰۲:۴۵ صبح
ارسال: #79
کسی از هزینه های اینجا خبر داره؟

نقل قول
۱۹-دي-۱۳۹۷, ۰۲:۰۱ عصر
ارسال: #80
سلام دوستان خوبین؟
من  اسفندسال 95 رفتم برای شهریور 96 که عروسیم بود با این آتلیه قرارداد بستم. اون موقع دفترشون تو گلبرگ تهرانپارس بود. مدیرشون آقای صالحی با کلی زبون بازی و نوکرم چاکرم مارو کشوند اونجا و با کلی قول و وعده قیمت های فضایی شون رو توجیه کرد. من از اول گفتمم مراسمم جداست گفتن باشه ما کادر خانم حرفه ای داریم. گفتم تولدم با عروسیم تو یک روزه گفتن برات برنامه های ویژه داریم و اتاق فکر داریم و ... خلاصه ما قرارداد بستیم. تو چندتا چک قبل از مراسم کل پول رو از ما گرفتن و رفتارشون تا قبل مراسم عالی و خوب بود. روز مراسم 2 تا خانم  و یه آقا که یکی از خانم ها همسر آقا بودن اومدن باغ و ما هم رفتیم. از بی برنامگی هاشون نگم براتون اصلا! من میدیدم که از آتلیه های دیگه توی باغ دنبال لنز بودن و اونا بهشون نمیدادن ... من میدیدم بقیه آتلیه های مستقر در باغ کلی ابزار دارن با عروسا حرف میزم میدیم کمتر از من پرداخت کردن اما واسه من یه دوربین کوچیک پیزوری مثل عکاسی آورده بودن! کلی اول منو تو باغ تو آفتاب نگه داشتن که همه عروس های باغ داخل عمارت بودن و وقتی خوب آرایشم داغون شد و پوستم برق افتاد تاره بردن تو سالن. شهریور هم هوا گرم بود تا همون ظهر آرایشم بی حال شده بود از اخلاق خانم "توسکی" همسر آقای فیلمبردار که نگم براتون انگار بدهکارش بودم و کلی باهام بدرفتاری میکرد و هی میگفت وااای چرا اینجوری ژست میگیری تو!!! اه .... خلاصه اصلاً حوصله نداشت ما بهشون گفته بودیم ساعت 5 اتاق عقد داریم اما با بی برنامگی هاشون ما رو تا ساعت 6 تو باغ نگه داشتن و کل هزینه های اتاق عقدمون پرید!! خلاصه با کلی اعصاب خوردی رسیدیم سالن عروسی و رفتیم 15 دقیقه تو اتاق عقد. خانم آقای فیلمبردار رفت آخر اتاق وایستاد و گفت شروع کنید و فامیل ها اومدن هدایاشون رو دادن وقتی همه اتاق رو ترک کردن به من گفت من که همه رو از پشت سر گرفتم کسی به دوربین نگاه نمیکرد آخه!!!!!تصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/huh.gif گفتم خوب چرا نگفتین؟؟ جوابای الکی میداد... خلاصه رفتیم تو سالن.. همسرشون تمام ابزاری که ما براش پول اضافه تر داده بودیم را با خودش برد تو مردونه(در حالیکه اولش به ما گفتن مرد و زن نداره و تمام نیرو هامون آموزش دیدن که از ابزار استفاده کنن) ابزاری مثل دوربین رونین را که از ما بخاطرش کلی پول گرفتن که فیلم 360 درجه چرخشی میگیره رو آقا با خودش برد بعداً متوجه شدیم فقط آقا بلد بوده ارش استفاده کنه!!!  در حالیکه ما پول اون دوربین رو بای فیلم چرخشی از رقص مون داده بودیم! تصویر: /images/smilies/new/crying.pngموقع رقص عروس و داماد من کلی استرس داشتم رقصی که قبلاً براش کلی هزینه کردیم و کلاس رفتیم اشتباه نرقصم، از آهنگ جا نمونم، هول نشم و لباسم به پام گیر نکنه زمین بخورم خلاصه تا آهنگ رو گذاشتن خانم فیلمبردار بدو اومد سراغم که من کجا وایستمتصویر: images/smilies/confused.gifتصویر: images/smilies/huh.gif حالا آهنگ من داره میره و من باید رقص رو شروع کنم خودم استرس دارم و اینم هی میپرسه من کجا وایستم؟؟؟!!! خلاصه من گفتم من از کجا بدونم و رفتم سراغ رقصم!تصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png الانم یادم میاد دارم گریه میکنم و براتون مینویسم پشت سر ما وایستاد و اصلاً تکون نخورد  و یه فیلمی گرفت که نگو به لعنت خدا نمی ارزه از یه زاویه و از دور تصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png خدا لعنتش کنه الهی پولم حلالشون نباشه چون 12 تومان ازم پول گرفته بودن من حتی نذاشتم با موبایل از رقصمکسی فیلم بگیره  که اگر گرفته بود بدرد بخور تر از فیلم فریما میشد!!  موقع برگشتن به خونه ما خواستیم فیلم بردار بیاد و لحظه خداحافظی از پدر و مادرمون رو فیلم بگیره !... چشمتون روز بد نبینه همین خانم چنان با مادرم و مادر شوهرم بد رفتاری کرده بود که ما خسته ایم و چقدر طول میدین ( در حالیکه پول اضافه دریافت کردن بابت اومدنشون)تصویر: /images/smilies/new/crying.pngخلاصه 8 ماه طول کشید میکس اولیه فیلم رو بدن گفتن جابجا شدیم و رفتیم پاسداران و اینا!!  وقتی فیلم رو گرفتیم دیدیم همون فیلم مادر هست 1 آهنگ غمگین گذاتشته اولش و 1 غمگین هم گذاتشته آخرش و میکس هم بجز یکی دو صحنه نداره!!! وقتی گفتم این چه میکسی هستش گفتن فیلم های الان مثل قدیم نیست میکس بشن!! تصویر: images/smilies/confused.gifتصویر: images/smilies/huh.gif گفتم خوب اینکه همون فیلم مادره!!  وقتی به خودشونه و به همون رییس زبون بازشون زنگ زدیم گفتن نامه بزنید و کنبی بگین!!!! اینجوری رسیدگی نمیکنیم!!ازون موقع تا الان که دی 97 هست سراغ فیلمم نر فتم چون فیلمم اصلاً بدرد نمیخوره و تو همون آتلیه مونده برای خودشونتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png فقط حسرتش رو دلم مونده و این همه پولی که خرج کردم و کلی گریه وقتی یاد آتلیه میفتم خدا ازت نگذره آقای صالحی زبون باز! خلاصه دوستان این تجربه من از فریما بود که هنوزم نفرینشون میکنم! بعد از گرفتن پول رفتارشون کلاً عوض شد و اصلاً تحویل نمیگرفتن! حتی رو نمیدن شکایت کنی و نیروهاشون رو خیلی قبول دارن! واسه تولدمم هیج کار نکردن به شوهرم گفتن 3 میلیون دیگه بده واسه تولد خانومت انیمیشن درست کنیم که همسرم گفت زیاده بعدش گفتن پس 1 تومان بدین چون اتاق فکر ما وقت گذاشته برای شما و انیمیشن انتخاب کرده براتونتصویر: images/smilies/confused.gifتصویر: images/smilies/huh.gif گفتیم خوب  انیمیشن نساختین که پول چی بدیم ما؟؟؟!! زیر بار نمیرفتن و پول میخواستن که ما ندادیم!!... عکس هایی که تحویل دادن هم بد نیست کیفیت عکس بقیه دوستام بیشتره خلاصه که من در کل از هیچ کار فریما راضی نیستم و به هیچ کس هم توصیه اش نمیکنمتصویر: /images/smilies/new/crying.png

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام