• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

آتلیه فتو سایه

۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۴:۲۳ عصر
ارسال: #211
RE: آتلیه فتو سایه
(۱-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۹:۵۱ صبح)'homamz' نوشته است:   روز اول به ما یه سری آلبوم معمولی و یه سری کلیپ فوق العاده نشون دادن. من به خاطر کلیپا قرارداد بستم. ولی آخر سر یه آلبوم معمولی و کلیپایی تحویل گرفتم که هیچ شباهتی به کلیپای نمونه شون نداشت. در جواب گفتن که مونتاژکار عوض شده در حالی که قبلیه توی اتاق بغلی نشسته بود! من فیلمامو که دیدم چنان توی ذوقم خورد که حد و حساب نداشت. به هر حال گفتن که درستشون میکنن. ما هم دو تا آهنگ دیگه دادیم که به جای دو تا آهنگی که خیلی بد بود بذارن. اونا هم آهنگا رو عوض کردن و بدون تغییر دیگه ای و تلویحا گفتن همینه دیگه. منم دیگه حرفی نزدم .من راضی نبودم و پیشنهادشون نمیکنم. به هر حال اگه قرار داد با هر جا میبندین قبل از تسویه کامل کارو ببینین و تغییرارو بدین که بعدها دستتون بسته نباشه

خانم مجرد زاده ممنونم از نظراتتون خواستم یک توضیحی بدم که هر لوکیشنی عکس و فیلم خاص خودش رو داره شما باغ سئول رفتید و اصرار داشتید که فقط عکسهای رئال میخوایید در صورتیکه از اول به شما توضیح داده بودیم که تو این باغ عکسهای هنری بیشتر گرفته میشه ولی بعلت اینکه چند عدد ساقدوش داشتید و نمیخواستید ورودی برای ساقدوش بدید این باغ رو انتخاب کردید پس نباید انتظار عکس مورد پسند داشته باشید و مراسموتون هم توی خونه بود که تعداد مهمون زیاد ی توی یک اتاق که سقف کوتاهی داره بودن و کلا یک فیلمبردار خواسته بودید و  از همه بدتر اینکه تعدادی از مهمانها توی حیات بودند و میز شام هم اونجا بود اسانسورهم قابل استفاده نبئد و فیلمبردار مجبور بود وسط رقص کلی پله رو چندین بار بالا پایین بره تا کارش رو کامل انجام بده 
کرین نداشتید موی کم نداشتید بنابراین نباید انتظار داشته باشید تا نمونه کاری که قبلا دیدید که هم سالن بزرگتری داشته هم کرین  و مونتاز کار قدرت مانور زیاد در اهنگ و مونتاژ داره رو بشه روی فیلم شما پیاده کرد هر کسی  خروجی کارش مظابق با با شرایط خودش شکل میگیره  
من برای شما بهتر فیلمبردار رو گداشتم در ضمن یک فیلمبردار هم اشانتیون به مجلس شما اومد و چیزی براتون کم گداشته نشده  لطفا عادلانه قضاوت کنید 

نقل قول
۱۲-تير-۱۳۹۶, ۰۳:۰۷ عصر
ارسال: #212
دوستای نوعروسی من اتلیه فتوسایه رو انتخاب کردم .مراسمم انجام شده و حالا ک عکس و فیلما رو میبینم هر بار کلی ذوق میکنم ک انقد عالی شدن وپر از حس خوبن .اینارو مدیون زحمتای اقای خسروی هستیم .ک خیلی بیستر از پولی ک ما دادیم برامون دلسوزانه زحمت کشیدن.هم روز عروسی و هم فرمالیته خاطره های فوق العاده ای رو برامون ثبت کردن.
پیشنهاد میکنم اگه دنبال اتلیه با قیمت مناسب و کار فوق العاده میگردین حتما حتما ی سر بهشون بزنین.
نقل قول
۲۱-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۵۳ عصر
ارسال: #213
(۱۲-تير-۱۳۹۶ ۰۳:۰۷ عصر)royabz2 نوشته است:  دوستای نوعروسی من اتلیه فتوسایه رو انتخاب کردم .مراسمم انجام شده و حالا ک عکس و فیلما رو میبینم هر بار کلی ذوق میکنم ک انقد عالی شدن وپر از حس خوبن .اینارو مدیون زحمتای اقای خسروی هستیم .ک خیلی بیستر از پولی ک ما دادیم برامون دلسوزانه زحمت کشیدن.هم روز عروسی و هم فرمالیته خاطره های فوق العاده ای رو برامون ثبت کردن.
پیشنهاد میکنم اگه دنبال اتلیه با قیمت مناسب و کار فوق العاده میگردین حتما حتما ی سر بهشون بزنین.

عزیزم میشه از قیمت هاشون بگی

نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۲:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-تير-۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ صبح توسط مریم.الف.)
ارسال: #214
دوستان سلام
کسایی با این اتلیه کار عکاسی و فیلمبرداری انجام دادن ممنون میشم راهنمایی کنن و نطراتشونو بگن
مرسیییییی
تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
۲۰-شهريور-۱۳۹۷, ۱۰:۱۶ صبح
ارسال: #215
(۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۲:۱۰ عصر)'مریم.الف' نوشته است:  دوستان سلام
کسایی با این اتلیه کار عکاسی و فیلمبرداری انجام دادن ممنون میشم راهنمایی کنن و نطراتشونو بگن
مرسیییییی
تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

دوستان کسی با این آتلیه کار عکاسی و فیلمبرداری ش نبوده؟؟؟تصویر: images/smilies/undecided.gifتصویر: images/smilies/huh.gif

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام