• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

آتلیه فتو سایه

۳۱-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۵۳ صبح
ارسال: #31
RE: آتلیه فتو سایه
من از همتون زودترم که
22 شهریور
جدی میگییییییی ؟ 9 ؟؟؟؟
پس چرا به من گفت 11 ؟ Sad((((
من میترسم وقت کم بیارم. آرایشگامم اینطوری نیس که خیلی زود حاظر کنه
نقل قول
 سپاس شده توسط lady_6016
۳۱-تير-۱۳۹۲, ۰۷:۳۰ عصر
ارسال: #32
خوب دیگه تو زودتر برو بیا واسه ما تعریف کن..11 هم خوبه اگه سالنتون دور نباشه..ببین مثلا میگن 9 که 10 آماده باشی دیگه..خود آقای خسروی هم میگه عروس هم سر ساعت آماده باشه داماد تو آرایشگاه گیر میکنه Big Grinروز عروسی حساب کتاب نداره که..اما هر چی زودتر بهتر عکسا زیادترو خوشملتررررررWink

بده دستاتو به دستم...تا باهم کلبه بسازیم...کلبه ای پر از من و تو...از من و تو ما بسازیم...
نقل قول
 سپاس شده توسط bahaar
۵-مرداد-۱۳۹۲, ۰۳:۱۴ عصر
ارسال: #33
آره دوستم. من ساعت 9 صبح آماده بودم همسرم 10 رسید آرایشگاه. ما چون فیلمبرداری از تو خونمون شروع میشد و باغمون هم اختصاصی بود و از ساعت 4 به بعد عمومی میشد زمان کمی داشتیم. سعی کنید خوب برنامه ریزی کنید تا به همه چی برسید
نقل قول
 سپاس شده توسط bahareh-al ، bahaar
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۸-مرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۲۵ عصر
ارسال: #34
بچه ها بالاخره ما امروز رفتیم قرارداد بستیم با همین استودیو خیلی از انتخابم راضی هستم جون اتفاقا یکی از عروسها اومده بود البومش رو تحویل بگیره کلی از تیم عکاسی و فیلمبرداریشون راضی بود و البومش رو بمن هم نشون داد خیلی عالی شده بود کاش مال من هم به این خوبی بشه
پکیج من یا کمی تغییرات این شد : فیلمبرداری دو دوربینه full hd , عکاسی باغ و اتلیه و عقد و البوم دیجیتال 20 برگ 40در60 وکرین و پروجکشن دوتا عکس 50در70 و حدود 70 تا گیفت که روی هم شد 4600000 تومان
انشالله همه شما هم از انتخابتون راضی باشید
نقل قول
 سپاس شده توسط bahareh-al ، L naz
۹-مرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۰۹ عصر
ارسال: #35
توی چه رنج قیمتیه ؟! آدرسشم میشه لطفاً بذارید؟! ممنون
نقل قول
۹-مرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ عصر
ارسال: #36
سپیده جون سه تا پکیج داره 2350 - 3500- 6000 شماره تماس میدم تماس بگیر ادرس میدن بهتون 09123350834 اقای خسروی
نقل قول
 سپاس شده توسط پروانه 91 ، وانا
۱۴-مرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-مرداد-۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ عصر توسط mahi19.)
ارسال: #37
(۳۰-تير-۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ عصر)bahareh-al نوشته است:  من عروسیم 11 مهره..چون خودم خودمو درست میکنم به من گفتن اگه میتونی 9.30 آماده باش...فک کنم زوده یه کم ولی حالا قطعیش چند روز قبل مراسم مشخص میشه..شما کی هستی بهار جون؟

دوستم مدرک گریم داری؟Smilingاز چ مارکی برای وسایل استفاده میکنید؟موهاتو شینیون میکنی ببخشیدا فضولیم گل کرد اخه خیلی دوس دارم خودم خودمو درس کنم دیدم شما گفتی
گفتم بپرسم ببنیم شدنیه ایاHeart

راستی بچها من دوستم میخادبیاد تهران واسه عکس فقط .عروسی ندارن
اینجا قیمتاش ب هزینه ای ک گف میخورد من قراره چنجا بش معرفی کنم خودش وقت نداره بگرده من دیدم اینجا کلی تاپیک هس گفتم براش میابم
اینجا پز هاش خوبه؟اخه فقط ژست براش مهمه چون فقط البوم داره تا 2 هم میتونه بده واسه عکسو البوم

اردیبهشت 93 اسمه منم تو اون لیست هس من میدونمHeart

من ی دیوونم وقتشه عاقل شم
تو تهه خوبی حق بده عاشق شم
عمرمو گشتم
تاکه تو پیدا شی
هیچی نمیفهمم فقط میخام باشی
نقل قول
۱۴-مرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ عصر
ارسال: #38
(۱۴-مرداد-۱۳۹۲ ۰۹:۲۹ عصر)mahi19 نوشته است:  
(۳۰-تير-۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ عصر)bahareh-al نوشته است:  من عروسیم 11 مهره..چون خودم خودمو درست میکنم به من گفتن اگه میتونی 9.30 آماده باش...فک کنم زوده یه کم ولی حالا قطعیش چند روز قبل مراسم مشخص میشه..شما کی هستی بهار جون؟

دوستم مدرک گریم داری؟Smilingاز چ مارکی برای وسایل استفاده میکنید؟موهاتو شینیون میکنی ببخشیدا فضولیم گل کرد اخه خیلی دوس دارم خودم خودمو درس کنم دیدم شما گفتی
گفتم بپرسم ببنیم شدنیه ایاHeart

راستی بچها من دوستم میخادبیاد تهران واسه عکس فقط .عروسی ندارن
اینجا قیمتاش ب هزینه ای ک گف میخورد من قراره چنجا بش معرفی کنم خودش وقت نداره بگرده من دیدم اینجا کلی تاپیک هس گفتم براش میابم
اینجا پز هاش خوبه؟اخه فقط ژست براش مهمه چون فقط البوم داره تا 2 هم میتونه بده واسه عکسو البوم

اره عزیزم حتما به اینجا سر بزن اگه مراسم نداشته باشن فکر کنم ورودی عکاسی نمیگیره در ضمن برا ی کسانیکه خیلی ژست براشون مهمه خود اقای خسروی گفت از ژورنال استفاده میکنه تا مشتری به انتخاب خودش پز بگیره خلاصه خیلی باهاتون راه میان تا راضی باشید
نقل قول
 سپاس شده توسط mahi19
۱۴-مرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ عصر
ارسال: #39
آره عزیزم هم مدرک گریم عروس و هم مدرک گریم سینمایی دارم..تو لوازم میکاپ برند مک و دبورا استفاده میکنم.و تو وسایل گریم از مارک کریولان استفاده میکنم..موهامم میخوام شینیون کنم که یکی از دوستای شینیون کارم قراره زحمتشو بکشهEmbarrased..خیلی خوبه اگه بتونی خودت درست کنی خیالت راحتتره حتما هم شدنیه باز اگه سوالی داشتی یا توضیح بیشتری میخوای تو خصوصی بپرس حتما کمکت میکنمWink...
در مورد ژست عکسا باید بگم اینجا عالیه ژستای مسخره و سخت نمیدن..یه جورایی متفاوته..اینو تو لحظات اول که تازه چند برگ از آلبومو دیدی کاملا متوجه میشی تو این رنج قیمت بهترین گزینه فتوسایه ست به نظر من.به دوستت بگو حتما بره و از نزدیک کارارو ببینه Wink

بده دستاتو به دستم...تا باهم کلبه بسازیم...کلبه ای پر از من و تو...از من و تو ما بسازیم...
نقل قول
 سپاس شده توسط mahi19 ، وانا ، L naz
۱۴-مرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ عصر
ارسال: #40
من نمونه کارای زیادی از فتو سایه دیدم،1جورایی ژستاش رویایی هستن،اگه به ژستای عکساش توجه کنید میبینید که خیلی به مدللباس عروس و سن عروس ودوماد توجه داره و کاملا منتاسب با این ها عکس میگیره،از این نظر واقعا عالیه

زندگی ایده آل منست ...
☻♥☻
\█/.\█/
.||. .||.
نقل قول
 سپاس شده توسط bahareh-al ، pikard ، mahi19
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام