• جوهرات نوبل
  • لوستر

آتلیه فتو سایه

۲۸-تير-۱۳۹۲, ۰۴:۲۶ عصر
ارسال: #21
RE: آتلیه فتو سایه
هوورااااا مام امروز با فوتوسایه قرارداد بستیییمHehe! از انتخابم خیلی خیلی راضیم Angelما هم منوی 2 رو انتخاب کردیم با یه کم تغییر..قرار شد عکسای اسپرتمونم بعد از مراسم بگیریم که وقت بیشتره..امروزم یکی از عروساشونو دیدم تو آتلیه سه هفته پیش عروسیش بود از کانادا اومده بود واسه مراسمش و میخواست برگرده عکساشو زودتر تحویل داده بودن..خیلی آلبومش قشنگ شده بود خودشم خیلی راضی بود.Smiling

بده دستاتو به دستم...تا باهم کلبه بسازیم...کلبه ای پر از من و تو...از من و تو ما بسازیم...
نقل قول
 سپاس شده توسط پروانه 91
۲۹-تير-۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ صبح
ارسال: #22
سلام بهاره جون
منم همونی هستم که شما رو توی آتلیه فتوسایه دیدم ایشالا مبارکتون باشه! از کارهاشون واقعا خوشم اومد احتمالا برم قرارداد ببندم مرسی از شما و همه کسایی که آتلیه های خوب رو معرفی میکنند و وقت دیگرون رو توی آتلیه هایی که ارزش تو رفتن هم نداره هدر نمیدن
نقل قول
 سپاس شده توسط bahareh-al ، L naz
۲۹-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ صبح
ارسال: #23
سلام گلم..مرسی عزیزم..ایشالله که قرارداد میبندی اگه بستی بیا خبرمون کنWink

بده دستاتو به دستم...تا باهم کلبه بسازیم...کلبه ای پر از من و تو...از من و تو ما بسازیم...
نقل قول
 سپاس شده توسط lady_6016
  • آرته
۲۹-تير-۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ عصر
ارسال: #24
سلام، من تازه این تاپیک رو دیدم.
25 اردیبهشت عروسیم بود و کار عکاسی و فیلم برداری رو آقای خسروی انجام دادن.
با اینکه روز عروسی مشکلی پیش اومد که وقت کافی نداشتیم، اما در نهایت نتیجه خیلی خوب بود.
آقای خسروی خیلی با حوصله هستن و همه جوره با ما راه اومدن، ازشون خیلی ممنونم.
من و همسرم خیلی تو آلبوم دیجیتال وسواس بخرج دادیم ولی آقای خسروی با صبوری خواسته های ما رو اجرا کردن.
برای آقای خسروی و همسر نازنین شون آرزوی بهترین ها رو دارم.Smiling

هفته پیش آلبوم رو نهایی کردیم و چند روز دیگه تحویل می گیریم، تست فیلم رو هم گرفتیم اونم خیلی خوبه دوسش دارم!!!Big Grin
کسایی که اینجا رو انتخاب کردن، انتخاب خوبی داشتن، خیالشون راحت باشه.Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط bahareh-al ، lady_6016
۲۹-تير-۱۳۹۲, ۰۳:۰۴ عصر
ارسال: #25
بچه ها من احتمالا دوشنبه میرم واسه انتخاب عکس. هرکی دوست داره بیاد عکسامو ببینه. کادرم هم خانوم بود
نقل قول
 سپاس شده توسط lady_6016
۳۰-تير-۱۳۹۲, ۰۷:۲۸ صبح
ارسال: #26
بلاخره قرارداد بستم بهاره جون
خداکنه عکسامون خوب شه

خدايا شکرتHeart
نقل قول
۳۰-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ صبح
ارسال: #27
مبارکههههه عزیزم..حتما خوب میشههههههههههههههههAngel..عروسیت کی هست؟مثل اینکه تو هر روز فقط یک عروس میگیرن که به نظر من این یکی دیگه از حسناشهBlush..

نقل قول
 سپاس شده توسط lady_6016
۳۰-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۳۷ صبح
ارسال: #28
بهاره جون شما عروسیت کیه ؟
کسی میدونه زمان بندیشون چطوریه ؟
من فقط یه کم نگران زمان بندیم
نقل قول
۳۰-تير-۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ عصر
ارسال: #29
من عروسیم 11 مهره..چون خودم خودمو درست میکنم به من گفتن اگه میتونی 9.30 آماده باش...فک کنم زوده یه کم ولی حالا قطعیش چند روز قبل مراسم مشخص میشه..شما کی هستی بهار جون؟

نقل قول
 سپاس شده توسط bahaar
۳۱-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ صبح
ارسال: #30
عروسی من 2 آبانه، آره گفته فقط 1 عروس میگیرم چون دوست دارم عکسامونو خود آقای خسروی بگیره

خدايا شکرتHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط bahareh-al
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام