• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

آتلیه فتو سایه

۱۷-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-تير-۱۳۹۲ ۰۹:۲۴ صبح توسط bahareh-al.)
ارسال: #11
RE: آتلیه فتو سایه
منم دیروز با همسرم رفتیم برای دیدن نمونه کار؛میتونم بگم با تک تک حرفهای نیلوفر جون موافقم؛منم از دیدن عکسها و فیلمها لذت بردم ما هم آتلیه های زیادی رفتیم و اینجا اولین جایی بود که خیلی به دلم نشست؛اما همسرم یه مقدار با هزینه مشکل داره؛کلا 3 تا منو دارن 2200 و 3500 و5500 که منوی اول یک دوربینه است و به درد کار ما نمیخورد؛منوی 2 شامل فیلمبرداری 2 دوربینه و یه آلبوم 15 برگ 40 در 60؛30 تا عکس مراسم؛2 تا شاسی و 50 تا لیته؛منوی 3 هم کاملتره منوی2با کیفیت فیلمبرداری فول اچ دی؛ما منوی 2 رو چند تا چیز رو تغییر دادیم و یا اضافه کردیم مثل فیلمبرداری فول اچ دی؛کرین و ورودی باغ که با 3500 جمع میشه و میشه 4400 ؛تازه یه سری عکسهای اسپرتم یا باید جداگونه چاپ کنیم که 13 در 18 میشه 15 تومن دونه ای یا باید یه آلبوم جدا واسه اسپرت بگیریم که رو منو نبود؛اینام به 4400 اضافه میشه؛رقمش از اون چیزی که واسه آتلیه گذاشته بودیم میزنه بالا؛ما تا 3 تومن میتونیم هزینه کنیم؛خیلی دوست دارم با اینجا قرار داد ببندم اما خرجهای دیگم هست؛ببینیم چی میشه اما کارشون و اخلاقشون بینهایت عالیه؛

بده دستاتو به دستم...تا باهم کلبه بسازیم...کلبه ای پر از من و تو...از من و تو ما بسازیم...
نقل قول
 سپاس شده توسط آرزو جون ، lady_6016 ، L naz ، Narsis65
۱۸-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۴۸ عصر
ارسال: #12
مریم جون همینطور که بهاره عزیز گفت منو هاش به اینصورت هستش البته فکر کنم این قیمت ها مناسب باشه چون خیلی از جاها که کارشون هم به کیفیت اینجا نیست تازه اگه 5 میلیون بدی البوم دیجیتا ل نداره
بهاره جون انشالله کارات جور بشه وقرارداد ببیندی خبرش رو به ما هم بده
نقل قول
 سپاس شده توسط bahareh-al
۲۲-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ صبح
ارسال: #13
بچه ها آلبوم 40*60 که میگن طول و عرض آلبوم در حالت بسته است یا باز ؟؟؟
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۲-تير-۱۳۹۲, ۰۶:۰۵ عصر
ارسال: #14
عزیزم در حالت بازه یعنی هر صفحش میشه 30 در 40
نقل قول
 سپاس شده توسط bahaar
۲۵-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ صبح
ارسال: #15
بچه ها کسی جدیدا نرفته اینجا؟
نقل قول
۲۵-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-تير-۱۳۹۲ ۱۱:۰۰ صبح توسط bahaar.)
ارسال: #16
بچه ها من یکشنبه بعد از ظهر قرارداد بستم اینجاNew2
با یه پکیج من درآوردی Big Grin که کلا شد 4250
شامل فیلمبرداری دو دوربین fullHD ، آلبوم 50*70 ، 15 صفحه و 30 تا عکس عقد و مراسم 13*18 و یه آلبوم جیبی.
یه شاسی 100*70 و دو تا شاسی 30*40 و 60 تا لیت هم هدیه اش شد. هزینه ایاب ذهاب فیلمبردارها هم با خودشونه
تازه قراره کل فایل عکسهامون رو هم بدن بهمون
آقای خسروی خیلییییی با حوصله و پر انرژی هستند . من کاراشون رو خیلی دوس داشتم. خیلی هم با آدم راه میان
ایشالا که عکس و فیلمم عااااااااالی شهAngelAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط happily_diba ، L naz
۲۵-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۴۸ عصر
ارسال: #17
مبارک باشه بهار جون عکس و فیلمت حتما عالی میشهWinkفکر کنم منوی 2 رو انتخاب کردی با یه کم تغییر..دعا کنین مام قرارداد ببندیمSmiling

بده دستاتو به دستم...تا باهم کلبه بسازیم...کلبه ای پر از من و تو...از من و تو ما بسازیم...
نقل قول
 سپاس شده توسط bahaar
۲۶-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ صبح
ارسال: #18
مبارک باشه بهار خانم انشالله خیلی خوب میشه من دوتا از دوستام کاراشون رو گرفتن خیلی راضی بودن مخصوصا از عکسها چون خیلی تنوع داشت و معلوم بود کار کلیشه ای انجام نشده من هم احتمالا برای جمعه قرارداد میبندم چون کارهای فتو گالری رودیدم اونم خیلی کلاسیک بود ولی نمیدونم چرا از برخوردشون زیاد انرزی مثبت نگرفتم احساس کردم کار کلیشه ای تحویل میدن کار اخوان رو هم رفتم دیدم قیمتهاش برام یکم بالا بود ولی به جرات میگم کار فتو سایه هیچی کم نداشت و کار اتلیهاش خیلی هم قوی تر انجام شده بود در صورتیکه بیشتر کارهای اخوان تو.ی لوکیشن بود و حرف اصلی رو لوکیشن میزد نه هنر عکاسی
نقل قول
 سپاس شده توسط bahaar ، happily_diba
۲۶-تير-۱۳۹۲, ۰۶:۴۶ صبح
ارسال: #19
مرسی بهار جونمNew1
برو با آقای خسروی صحبت کن خیلی باهات راه میاد. ما قرار شد 40 درصد قرارداد رو قبل عروسی تصویه کنیم تو دو نوبت . 60 درصدش رو هم بعدش اونم تو دو نوبت
ایشالا که توام فیلم و عکسات عااالی شه هر جا که بریNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط happily_diba ، bahareh-al ، L naz
۲۶-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-تير-۱۳۹۲ ۱۰:۵۶ صبح توسط leila_r.)
ارسال: #20
خب دوستان.میبینم این چند وقتی که من درگیر عروسیم بودم حسابی این پیج طرفدار پیدا کرده. من عروسیم 14 تیر بود و از کار عکاسیم راضی بودم. البته کادر من خانوم بود و مطمئنا به پای کارای خود آقای خسروی نمیرسه. اگه سوالی داشتین من در خدمتم

خوشحالم همه ی چیزایی که اینجا گفتم تبلیغ نبود و خودتون از نزدیک دیدید
نقل قول
 سپاس شده توسط happily_diba ، bahareh-al
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام