• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

آتلیه فتو سایه

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح
ارسال: #1
آتلیه فتو سایه
موبایل : 09123350834
آدرس : فلکه دوم صادقیه - آیت الله کاشانی

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۲۰-خرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-خرداد-۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ عصر توسط leila_r.)
ارسال: #2
آتلیه فتو سایه
سلام دوستان. من اومدم تا سیر جستجومو واسه آتلیه اینجا بنویسم تا اگه بتونم راهنماییتون کرده باشم. اول از همه بگم سلیقه ی من کلاسیکه و عکسای اروپایی در حد آتلیه اسداللهی و فریبا اکبرپور رو میپسندم. اما محدودیت مالی شدید داشتم. جاهایی که من رفتم
میترا رحمانی
باراد
زئوس
برنز
آگرین
آرته
آرتیمیس
شمن
ساتگین
فتوگالری
اسداللهی
فتوسایه
من خیلی رو عکسام حساس بودم خصوصا به خاطر مشکلی که سر عقدم پیش اومد. اول از همه رفتم میترا رحمانی که به گفته ی خودش قبلا عکاس مود بوده. عکساش عالی بود اما کلیپاش و فیلم عروسیش حرفی واسه گفتن نداشت. قیمتاشم خیلی بالا بود در حد 5-6 تومن
بعد رفتم باراد. اول آلبوم رو میزشو دیدم و فقط 30 درصد از عکساشو پسندیدم اما از عکسای جدیدشون خیلی خوشم اومد.فیلمش هم عالی بود. اما گفتن این کار خود آقای آریاست و خانوم نمیتونه اینطوری فیلم یا عکس بگیره. از اونجایی که من محدودیت دارم و دنبال عکاس خانوم هستم باراد کنسل شد.
آتلیه زئوس و برنز رو زیاد نپسندیدم. واسه کسایی خوبه که دنبال دکورهای زیاد هستن.
بعد آتلیه آگرین رفتم. بد نبود. در حد متوسط رو به بالا بود کادرشم خانوم بود. نازنین جون خیلی به کارش حساس بود اما من اونطور که باید نپسندیدم. فیلم هاشونم خوب بود.
بعد رفتم آرته کار متوسط و برخورد سرد و اینکه کادر خانومو قبول نداشتن.
بعد رفتم آرتیمیس که اونجا هم اکثر کادرش خانوم بود. کار عکساشون خیلی خوب بود اما فیلمشون نه چندان. قیمتاشونم بالا بود.
بعد رفتم شمن. شروین و مهرناز عزیز که فوق العاده مهربون و گرم و صمیمی بودن. عکسها و کلیپاشون خوب بود اما عالی نبود. سعیشون واسه رضایت مشتری واقعا تحسین برانگیز بود.
بعد رفتم ساتگین که فوق العاده بووود اما قیمتاش به بودجه من نمیخورد. فتو گالری و برگ ها هم همینطور.
خیلی اتفاقی تبلیغ فتو سایه رو تو نوعروس دیدم و راستش فکر میکردم قراره یه سری کار معمولی ببینم اما به جرات میتونم بگم در حد کارای مود و ساتگین و اسداللهی بود. عالیییییی بود عالییییی. آقای خسروی و همسرشون مارال عزیز که با صبر و حوصله ی بی نظیر بینهایت به من کمک کردن و بهم انرژی دادن. وقتی کاراشونو دیدم انتظار قیمتای فضایی داشتم اما باورتون نمیشه منویی که من برداشتم شامل عکاسی باغ و آتلیه و مراسم و فیلمبرداری یک دوربین اچ دی و آلبوم ده برگ 30 در 60 و دو تا شاسی و 40 تا گیفت و عکاسی اسپرت 2 تومن شد!!!! اینوبگم کسایی که سبک اروپایی بدون دکورهای اضافی و نورپردازی حرفه ای میخوان حتما یه سر به اینجا بزنن. (دوستان من اشتباها دو دوربین نوشته بودم که اصلاح کردم)
این شمارشونه. اگه دوست داشتین بگید معرفمون رستمی یه. 09123350834- جاشون هم آریا شهر، کاشانیه
نقل قول
 سپاس شده توسط نینا ، pikard ، moje majid ، maral83 ، Mehrii ، آرزو جون ، .shadi. ، maryamss ، mahi19 ، A.E.A ، وانا ، کاملیا ، sara h ، L naz ، elaheh_109 ، علوس ، Narsis65 ، ناناز عروس
۲۱-خرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۲۲ عصر
ارسال: #3
RE: آتلیه فتو سایه
لیلا جان خیلی ممنون از توضیحات کاملت New1
شما تاریخ عروسیتون کی هست؟

همه از مجید میترسن مجید از من
(خودش گفته اینو بنویس تو امضات 3 (12))
نقل قول
 سپاس شده توسط leila_r
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۱-خرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-خرداد-۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ عصر توسط leila_r.)
ارسال: #4
عزیزم من تاریخ عروسیم 14 تیر ماههNew1
نقل قول
۲۳-خرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ عصر
ارسال: #5
آدرس دقیق دوستان دارید که بدید؟کجای کاشانیه؟
نقل قول
۲۴-خرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ عصر
ارسال: #6
عزیزم پلاکشونو یادم نیست. زنگ بزنی دقیق بهت میگن
نقل قول
۵-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ صبح
ارسال: #7
عروس خانوم دیگه ای با این آتلیه کار نکرده، نظرشو بگه؟
نقل قول
۱۵-تير-۱۳۹۲, ۰۸:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-تير-۱۳۹۲ ۰۸:۱۱ عصر توسط n.faghihzade.)
ارسال: #8
(۲۰-خرداد-۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ عصر)leila_r نوشته است:  سلام دوستان. من اومدم تا سیر جستجومو واسه آتلیه اینجا بنویسم تا اگه بتونم راهنماییتون کرده باشم. اول از همه بگم سلیقه ی من کلاسیکه و عکسای اروپایی در حد آتلیه اسداللهی و فریبا اکبرپور رو میپسندم. اما محدودیت مالی شدید داشتم. جاهایی که من رفتم
میترا رحمانی
باراد
زئوس
برنز
آگرین
آرته
آرتیمیس
شمن
ساتگین
فتوگالری
اسداللهی
فتوسایه
من خیلی رو عکسام حساس بودم خصوصا به خاطر مشکلی که سر عقدم پیش اومد. اول از همه رفتم میترا رحمانی که به گفته ی خودش قبلا عکاس مود بوده. عکساش عالی بود اما کلیپاش و فیلم عروسیش حرفی واسه گفتن نداشت. قیمتاشم خیلی بالا بود در حد 5-6 تومن
بعد رفتم باراد. اول آلبوم رو میزشو دیدم و فقط 30 درصد از عکساشو پسندیدم اما از عکسای جدیدشون خیلی خوشم اومد.فیلمش هم عالی بود. اما گفتن این کار خود آقای آریاست و خانوم نمیتونه اینطوری فیلم یا عکس بگیره. از اونجایی که من محدودیت دارم و دنبال عکاس خانوم هستم باراد کنسل شد.
آتلیه زئوس و برنز رو زیاد نپسندیدم. واسه کسایی خوبه که دنبال دکورهای زیاد هستن.
بعد آتلیه آگرین رفتم. بد نبود. در حد متوسط رو به بالا بود کادرشم خانوم بود. نازنین جون خیلی به کارش حساس بود اما من اونطور که باید نپسندیدم. فیلم هاشونم خوب بود.
بعد رفتم آرته کار متوسط و برخورد سرد و اینکه کادر خانومو قبول نداشتن.
بعد رفتم آرتیمیس که اونجا هم اکثر کادرش خانوم بود. کار عکساشون خیلی خوب بود اما فیلمشون نه چندان. قیمتاشونم بالا بود.
بعد رفتم شمن. شروین و مهرناز عزیز که فوق العاده مهربون و گرم و صمیمی بودن. عکسها و کلیپاشون خوب بود اما عالی نبود. سعیشون واسه رضایت مشتری واقعا تحسین برانگیز بود.
بعد رفتم ساتگین که فوق العاده بووود اما قیمتاش به بودجه من نمیخورد. فتو گالری و برگ ها هم همینطور.
خیلی اتفاقی تبلیغ فتو سایه رو تو نوعروس دیدم و راستش فکر میکردم قراره یه سری کار معمولی ببینم اما به جرات میتونم بگم در حد کارای مود و ساتگین و اسداللهی بود. عالیییییی بود عالییییی. آقای خسروی و همسرشون مارال عزیز که با صبر و حوصله ی بی نظیر بینهایت به من کمک کردن و بهم انرژی دادن. وقتی کاراشونو دیدم انتظار قیمتای فضایی داشتم اما باورتون نمیشه منویی که من برداشتم شامل عکاسی باغ و آتلیه و مراسم و فیلمبرداری یک دوربین اچ دی و آلبوم ده برگ 30 در 60 و دو تا شاسی و 40 تا گیفت و عکاسی اسپرت 2 تومن شد!!!! اینوبگم کسایی که سبک اروپایی بدون دکورهای اضافی و نورپردازی حرفه ای میخوان حتما یه سر به اینجا بزنن. (دوستان من اشتباها دو دوربین نوشته بودم که اصلاح کردم)
این شمارشونه. اگه دوست داشتین بگید معرفمون رستمی یه. 09123350834- جاشون هم آریا شهر، کاشانیه

فتوگالری که رفتید کاراش فوق العاده بود یا قیمتش بالا بود؟
نقل قول
۱۷-تير-۱۳۹۲, ۰۲:۰۴ عصر
ارسال: #9
دوستان من دیروز رفتم نمونه کار این اتلیه رو دیدم واقعا عالی بود و از همه مهمتر شخصیت و صداقت آقای خسروی بود که خیلی نظر ما رو جلب کرد چند تا از کارهای مشتری ها رو که اجازه داشتن نشون بدن بما نشون دادن باورتون نمیشه از نمونه کارهاشون که آلبوم کرده بودن قشنگ تر بود من حدود 15 تا اتلیه معروف رو که توی این پیج همه ازشون خوب گفته بودن رو رفتم کارشون رو دیدم هیچ کدوم معلوم نبود نمونه کاری رو که نشون میدن ایا واقعا برای مشتری هم اینجوری کار میکنن یا فقط اسم در کردن مثلا دختر خاله من با برگها قرارداد بسته بود و حدود 7 میلیون هم پول داده بود ولی اصلا از کارش راضی نبود و میگفت نمونه کارخودشون خیلی بهتر بود و عکسها ش رو بمن نشون داد واقعا متاسف شدم ولی دیروز اقای خسروی کارهای مشتری رو که بمن نشون داد خیلی اعتمادم جلب شد در ضمن کار ایشون کاملا کلاسیک هستش و در کاراتلیه هم نور پردازی هائی استفاده کرده بودن که من هیج جا ندیده بود با این حال قیمت پکیجهاش خیلی مناسب بو د ما احتمالا تا یک هفته دیگه میریم قرار داد میبندیم باید کار فتو گالری و اخوان رو هم برم ببینم تا تصمیم بگیرم
نقل قول
 سپاس شده توسط آرزو جون ، L naz
۱۷-تير-۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ عصر
ارسال: #10
عزیزم قیمتاش چجوری بود؟

عروسی 27/12/93
تالار:الماس الوند ...عالی فوق العاده هرچی بگم کم گفتم
آرایشگاه:لی لی سعادت آباد....عالی بود
آتلیه:ژاو....عالی
مزون:توماجیان...واقعا عالی بود همه خوششون اومده بود
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام