• باغ vp
  • تقی زاده

آتلیه عکس و فیلم پریسا ایرانی

۱۵-خرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۰۶ عصر
ارسال: #21
RE: آتلیه عکس و فیلم پریسا ایرانی
بچه ها من کار اینجا رو دیدم خیلی کارشون قشنگه , نمونه کار های بروزی هم دارن و خیلی گروه پر انرژی هستن من خودم اینجا رو جز انتخابام قرار دادم تا انشالله بقیه کارام درست بشه و برم برای قرارداد
نقل قول
۱۵-خرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۳۷ عصر
ارسال: #22
(۱۵-خرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۰۶ عصر)'shiv_A' نوشته است:  بچه ها من کار اینجا رو دیدم خیلی کارشون قشنگه , نمونه کار های بروزی هم دارن و خیلی گروه پر انرژی هستن من خودم اینجا رو جز انتخابام قرار دادم تا انشالله بقیه کارام درست بشه و برم برای قرارداد

من هم دوست دارم برم نمونه کاراشونو ببینم ولی هنوز که فرصت نکردم توی ماه رمضون یکم سخته 

نقل قول
۱۸-خرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۵۸ عصر
ارسال: #23
بچه ها از هزینه هاشون خبر دارید ؟؟ 
​کاراشون قشنگه پیجشونم دارید که نمونه کار بیشتر داشته باشن ؟؟
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۹-خرداد-۱۳۹۷, ۰۲:۳۹ صبح
ارسال: #24
سلام دوست عزیز
ما بلوارکاوه هستیم وقیمت هامون بستگى به انتخاب هاى شما داره تنوع پکیج هاى ما زیاد هستش که ترجیحا تلفنى میتونم راهنماییتون کنم و البته که حضورا خیلى حرفه اى تر هستش براى تکمیل اطلاعاتتون....
نقل قول
 سپاس شده توسط samane.aziz
۱۹-خرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-خرداد-۱۳۹۷ ۱۰:۳۱ عصر توسط Zohrech.)
ارسال: #25
خب بچه ها منو خواهر شوهرم رفتیم این آتلیه رو نمونه کاراشونو دیدم خیلی کاراشون قشنگه و نمونه کارم زیاد داشتن اصلا این چیزایی که میبینید نیست و چقدر اخلاقشون خوبه هم خانم ایرانی عزیز و هم همسرشون اقای کیان 
ما قراردادمونو بستیم و مبلغی هم برای بیعانه دادیم که حالا شاید یکم پکیج انتخابیمونو کم و زیاد کنیم 
نقل قول
 سپاس شده توسط marco.b
۲۰-خرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۳۵ عصر
ارسال: #26
(۱۹-خرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۵۷ عصر)'Zohrech' نوشته است:  خب بچه ها منو خواهر شوهرم رفتیم این آتلیه رو نمونه کاراشونو دیدم خیلی کاراشون قشنگه و نمونه کارم زیاد داشتن اصلا این چیزایی که میبینید نیست و چقدر اخلاقشون خوبه هم خانم ایرانی عزیز و هم همسرشون اقای کیان 
ما قراردادمونو بستیم و مبلغی هم برای بیعانه دادیم که حالا شاید یکم پکیج انتخابیمونو کم و زیاد کنیم 

مبارکت باشه عزیزم چه پکیجی برداشتید ؟؟ چیزی هم به پکیج اضافه کردید؟؟؟
با کجاها کار میکنن؟؟؟ عکاس و فیلمبردارشون خود خانم ایرانی و اقای کیان هستن که نامبردید؟؟؟

نقل قول
 سپاس شده توسط marco.b
۲۱-خرداد-۱۳۹۷, ۰۷:۵۹ صبح
ارسال: #27
میشه ادرس دقیق و بگید

نقل قول
۲۱-خرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-خرداد-۱۳۹۷ ۱۰:۱۰ عصر توسط hamideee.)
ارسال: #28
(۲۱-خرداد-۱۳۹۷ ۰۷:۵۹ صبح)'ناهید علی' نوشته است:  میشه ادرس دقیق و بگید

[size=16px]استودیو پریسا ایرانی [تصویر: آتلیه عکس و فیلم پریسا ایرانی]

[size=11px]آتلیه عکس و فیلم پریسا ایرانی سلام دوست عزیز
ما بلوارکاوه هستیم وقیمت هامون بستگى به انتخاب هاى شما داره تنوع پکیج هاى ما زیاد هستش که ترجیحا تلفنى میتونم راهنماییتون کنم و البته که حضورا خیلى حرفه اى تر هستش براى تکمیل اطلاعاتتون....

عروس آینده ... Blush
نقل قول
 سپاس شده توسط marco.b
۲۲-خرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۲۱ عصر
ارسال: #29
کارشون خیلی خوبه ما رفتیم نمونه کاراشونو دیدیم اما چون ارایشگاه زن دادشم سمت شرق بود نتونست با اینجا قرارداد ببنده
اما همش میگفت که دلم با اینجا بود
خیلی نمونه کارای زیاد و قشنگی دارن همه سبکی هم کار میکنن و اکثرا زئاله این زوج عالین و خیلی باهاشون احساس راحتی میکنید
پیشنهاد میدم که حتما برید و نمونه کاراشونو ببنید و مطمئنم که قرارداد میبندید

مراسم عقدم تموم شده
از خدا ممنونم که تو رو بهم داده عشقم "م"
نقل قول
 سپاس شده توسط marco.b
۲۴-خرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۰۴ عصر
ارسال: #30
بچه ها برای تولد هم میان ؟؟؟ یعنی پکیج نگیریم و فقط فیلمبرداری سر مجلس و کرین و هلی شات بخوام ؟؟؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام