• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

آتلیه عکس و فیلم پریسا ایرانی

۳-خرداد-۱۳۹۷, ۰۷:۰۸ عصر
ارسال: #11
RE: آتلیه عکس و فیلم پریسا ایرانی
(۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ عصر)'soosan.k' نوشته است:  سلام ادرس اتلیتون کجاس کدوم سمت تهرانید !! قیمت پکیج هاتون چقدره

بلوار کاوه اند عزیزم خیابان مدیریت قیمتاشون رو دقیق یادم نیست از 4-5 ت شروع میشد 

نقل قول
 سپاس شده توسط aftabgardoon
۳-خرداد-۱۳۹۷, ۰۷:۳۵ عصر
ارسال: #12
من رفتم کارای اینجا رو دیدم کاراشون خیلی قشنگه ولی مشخصه که نمیتونن اونارو بزارن تو تاپیکشون 
قیمتاشونم خوب بود و ارزشش رو داشت که ادم هزینه نه یه تخفیفم برای ماه رمضان داشتن که تخفیف خوبی بود میتونید استفاده کنید 
ما هنوز داریم نمونه کار میبینیم 

عروسیم عقب افتاد ≧﹏≦
نقل قول
۵-خرداد-۱۳۹۷, ۰۱:۴۹ صبح
ارسال: #13
با سلام به شما دوست عزیز
آدرس آتلیه بلوار کاوه هستیم ..شما لطفا با شماره هاى ما براى تایین وقت و قیمت پکیج ها تماس بگیرین در خدمتتون هستیم.
در حال حاضر به خاطر ماه رمضان تخفیف هاى خوبى براى عروس و دامادهامون داریم.
نقل قول
 سپاس شده توسط aftabgardoon ، nastaran1992
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۷-خرداد-۱۳۹۷, ۰۷:۱۲ عصر
ارسال: #14
من هم نمونه کاراتونو دیدم خیلی دوست داشتم کی میتونم بیام برای دیدن نمونه کاراتون ؟؟؟ 
واقعیتش نمونه کاراتون رو توی مراسم دوستم دیدم و خیلی هم تعریف اخلاقتونو از دوستم شنیدم که خیلی باهاتون راحت بودن و گفت اصلا هیچ استرسی برای کاراش نداشته و از خروجی کارشونم راضی بودن خداییشم که کارشون خیلی قشنگ بود هم عکس هم کلیپ اسپرتشون
نقل قول
۸-خرداد-۱۳۹۷, ۰۷:۰۷ عصر
ارسال: #15
(۷-خرداد-۱۳۹۷ ۰۷:۱۲ عصر)'aftabgardoon' نوشته است:  من هم نمونه کاراتونو دیدم خیلی دوست داشتم کی میتونم بیام برای دیدن نمونه کاراتون ؟؟؟ 
واقعیتش نمونه کاراتون رو توی مراسم دوستم دیدم و خیلی هم تعریف اخلاقتونو از دوستم شنیدم که خیلی باهاتون راحت بودن و گفت اصلا هیچ استرسی برای کاراش نداشته و از خروجی کارشونم راضی بودن خداییشم که کارشون خیلی قشنگ بود هم عکس هم کلیپ اسپرتشون

عزیزم نوشتن که الان بخاطر ماه رمضان تخفیف دارن اگه میتونی که حتما برو که اگه دوست داشتی و خواستی قرارداد ببندی تخفیف هم بتونی بگیری

عروس آینده ... Blush
نقل قول
۸-خرداد-۱۳۹۷, ۰۷:۳۲ عصر
ارسال: #16
(۸-خرداد-۱۳۹۷ ۰۷:۰۷ عصر)'hamideee' نوشته است:  
(۷-خرداد-۱۳۹۷ ۰۷:۱۲ عصر)'aftabgardoon' نوشته است:  من هم نمونه کاراتونو دیدم خیلی دوست داشتم کی میتونم بیام برای دیدن نمونه کاراتون ؟؟؟ 

عزیزم نوشتن که الان بخاطر ماه رمضان تخفیف دارن اگه میتونی که حتما برو که اگه دوست داشتی و خواستی قرارداد ببندی تخفیف هم بتونی بگیری

بله عزیزم فقط چون ماه رمضانه منو همسرم خیلی کارمون بیشتره و تا میخوایم بریم جایی خیلی دیر میشه 

نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۷, ۰۶:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-خرداد-۱۳۹۷ ۰۶:۰۳ عصر توسط baharan.m.)
ارسال: #17
بچه ها اینجا رو من میشناسم سابقه کارشون خیلی زیاده و خیلی هم توی کارشون حرفه ایی هستن هم خانم ایرانی هم همسرشون
نمونه کار زیاد داشتن روزی که ما رفتیم پیششون دو تا عروس اومده بودن برای انتخاب عکساشون و چقدر ذوق داشتن برای کاراشون یعنی میگفتن ما نمیتونیم هیچ عکسی رو حذف کنیم
و همشونو میخوایم و به البومشون عکس اضافه کردن کلی هم تعریفشونو پیش ما کردن که اگه اینجا باشید بهترین روز رو بدون کوپکترین خستگی براتون میسازن و ... کلی انرژی مثبت داشتن که همسرم میگفت وااای یعنی میشه ما هم بعد از وراسممشون همینجوری راضی باشیم البته ما هنوز قراردادمونو فیکس نکردیم و داریم هنوز کار میبینیم
نقل قول
 سپاس شده توسط nastaran1992
۱۱-خرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۰۲ عصر
ارسال: #18
(۹-خرداد-۱۳۹۷ ۰۶:۰۰ عصر)'baharan.m' نوشته است:  بچه ها اینجا رو من میشناسم سابقه کارشون خیلی زیاده و خیلی هم توی کارشون حرفه ایی هستن هم خانم ایرانی هم همسرشون
نمونه کار زیاد داشتن روزی که ما رفتیم پیششون دو تا عروس اومده بودن برای انتخاب عکساشون و چقدر ذوق داشتن برای کاراشون یعنی میگفتن ما نمیتونیم هیچ عکسی رو حذف کنیم
و همشونو میخوایم و به البومشون عکس اضافه کردن کلی هم تعریفشونو پیش ما کردن که اگه اینجا باشید بهترین روز رو بدون کوپکترین خستگی براتون میسازن و ... کلی انرژی مثبت داشتن که همسرم میگفت وااای یعنی میشه ما هم بعد از وراسممشون همینجوری راضی باشیم البته ما هنوز قراردادمونو فیکس نکردیم و داریم هنوز کار میبینیم

من دوست دارم نمونه کاراشونو ببینم و توی این هفته شاید برم اگه همسرم وقت کنه البته نظرات کمه ولی مثبته نمونه کارایی هم که گذاشتن خوبه حالا برم از نزدیک هم ببینم و ببینم که چجوریه 

نقل قول
۱۳-خرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۳۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-خرداد-۱۳۹۷ ۱۰:۳۷ صبح توسط فرشته نامی.)
ارسال: #19

تصویر: ./uploads/201806/post_109769_1528009548_ee96fc36ec862b4281812dab9cce8083.attach

تصویر: ./uploads/201806/post_109769_1528009639_76f9c8649b2ef5bd9eb3d1ee48eb4d30.attach
نقل قول
 سپاس شده توسط nastaran1992
۱۴-خرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۲۰ صبح
ارسال: #20
(۱۱-خرداد-۱۳۹۷ ۰۸:۰۲ عصر)'Zohrech' نوشته است:  
(۹-خرداد-۱۳۹۷ ۰۶:۰۰ عصر)'baharan.m' نوشته است:  بچه ها اینجا رو من میشناسم سابقه کارشون خیلی زیاده و خیلی هم توی کارشون حرفه ایی هستن هم خانم ایرانی هم همسرشون

من دوست دارم نمونه کاراشونو ببینم و توی این هفته شاید برم اگه همسرم وقت کنه البته نظرات کمه ولی مثبته نمونه کارایی هم که گذاشتن خوبه حالا برم از نزدیک هم ببینم و ببینم که چجوریه 

عزیزم  این هفته که مشخص نیست باشن یا نه ولی حتما از این فرصت تخفیفاشون استفاده کن چون کارشون واقعا خوبه اگه بری پیششون مطمئنم که باهاشون قرارداد میبندی 

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام