• باغ vp
  • تشریفات پلک

آتلیه عکس و فیلم تخصصی شادمان اصفهان

۱۰-مرداد-۱۳۹۴, ۰۷:۴۱ عصر
ارسال: #11
RE: آتلیه عکس و فیلم تخصصی شادمان اصفهان
(۱۰-مرداد-۱۳۹۴ ۰۶:۳۴ عصر)ترنم و علی نوشته است:  سلام
من تهران هستم اما نمونه کارهاتون رو دیدم .خیلی خوب و حرفه ایی هستند.
مخصوصا یه نمونه دیدم تو اینستاگرام که یه عروس زیر یه درخت نشسته بود خیییییییییییییییللللللیییییییی اونو دوست داشتم .واقعا نمای قشنگی داشت .دوست دارم برای مراسم خودم هم همیچین عکس هایی داشته باشم .
پیدا کردن یه اتلیه خوب با ایده های جدید واقعا کاره سختیه و به نظرم عکاسی هم یه هنر خاصیه که استعداد و خلاقیت بالا میخواد.تبریک میگم بهتون.

نگاه شما زیباست
در صورت تمایل خوشحال میشویم
و افتخاری است برای گروه ما که در شهر شما انجام وظیفه کنیم...Rolleyes
نقل قول
۱۳-مرداد-۱۳۹۴, ۱۱:۵۲ عصر
ارسال: #12
(۸-مرداد-۱۳۹۴ ۰۹:۲۴ عصر)SHADMAN STUDIO نوشته است:  
(۸-مرداد-۱۳۹۴ ۰۸:۲۵ عصر)فدک نوشته است:  سلام
من اول از همه اومدم سراغ آتلیه ها ببینم که سبک کارا چه جوریه .
واقعا خیلی حرفه ایی و شیکه
از سبک عکاسیشون و هنری که دارن خیلی خوشم اومد .نمونه هاشون تو اینستا رو هم دیدم . تکراری و کلیشه ایی نبود . من میپسندم .

سلام
ممنون از وقتی که گذاشتید و نظر لطف شماست و زیبایی از نگاه شماست...
و در آینده باعث افتخار است که گروه ما انتخاب شما باشد چرا که کیفیت و قیمت منصفانه را در کنا هم یکجا تجربه کرده اید
زیرا هدف گروه ما ثبت عکاسی هنری و نور پردازی در عکاسی است نه صرفا فقط عکسی با منظره ایی جالب...Rolleyes

خیلی ممنونم
میتونم بپرسم که نمونه هایی از فیلم ها یا کلیپ اسپرت هایی که دارین رو چه جوری میتونم ببینم ؟
نقل قول
 سپاس شده توسط SHADMAN STUDIO
۱۴-مرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۵۵ صبح
ارسال: #13
با مراجعه به دفتر آتلیه و از طریق تلگرام در خدمت هستیم
نمونه هایی کوتاه در اینستا قابل مشاهده هست
نقل قول
  • گروه ژ
  • خرید اقساطی
۱۷-مرداد-۱۳۹۴, ۰۱:۳۵ عصر
ارسال: #14
سلام. میخواستم بدون شما که توی سایت خودتون قسمت آموزش گذاشتید واقعا آموزش هم میدهید؟
نقل قول
۱۷-مرداد-۱۳۹۴, ۰۳:۳۷ عصر
ارسال: #15
(۱۷-مرداد-۱۳۹۴ ۰۱:۳۵ عصر)ali eghtesad نوشته است:  سلام. میخواستم بدون شما که توی سایت خودتون قسمت آموزش گذاشتید واقعا آموزش هم میدهید؟

باتشکر از شما
به دلیل فشار کاری موجود زمانی برای این امر خالی نیست
و دوستان زیادی همانند شما متقاضی آموزش هستند
http://www.shadmanstudio.com
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۴, ۰۴:۴۵ صبح
ارسال: #16
سلام دوستان گل نوعروسی
من برای کارهای عروسیم واقعا نیاز به راهنمایی دارم . اولین الویت هم برام آتلیه است .
یک بار نمونه عکس های دوستم رو دیدم که کارش رو با شادمان برداشته بود واقعا عالی بود . عکس هایی هم که تو اینستا دارن واقعا فوق العاده است . ژست های طبیعی و نور پردازی عالی داره .
میخواستم بپرسم که کسی ازاطلاع داره که چندتا پکیج دارن؟
شامل چیا میشه؟
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۱۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مرداد-۱۳۹۴ ۰۹:۲۶ صبح توسط SHADMAN STUDIO.)
ارسال: #17
یاد آوری نکته مهم:
به تمام عروس های اینده در مورد اتنخاب آتلیه مورد نظرشون:
در مراجعه به آتلیه مورد نظر خواستار مدل نمونه کار از یک عروس و داماد مدل شوید با تعداد صفحات و برگ های بالا آنچه که قرار است برای شما انجام شود
و اینکه صرفا برای ویزیت جشن شما .
با نشان دادن نمونه کارهای گلچین شده شما را گمراه نکنند :
به عنوان مثال نمایش عکس هایی از عروس های ایرانی برده شده در آنتالیا با فضا های زیبا ویا کشورهای مجاور (جایی که قرار نیست از شما عکاسی شود) و یا عکس های مدل های تک عروس که بدون داماد به صورت گلچین شده و تاپ گذاشته شده(چهره های متفاوت). . . و از یک مدل عروس وداماد نیست

و واقعیت این است که کاری متفاوت و با قیمت منصفانه در ایران انجام شود و دقیقا پکیج آلبوم عکس های شما همانی باشد که واقعا از یک مدل عروس و داماد به شما نشان داده شده نه عکس های گلچین شده و تاپRolleyes
نقل قول
۲۳-مرداد-۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ عصر
ارسال: #18
خیلی ممنون از توضیحاتتون .
میشه در مورد کلیپ اسپرتتی که تهیه میکنید یه کم توضیح بدید که کجاها برای عکاسی و فیلم برداری میرید ؟
نقل قول
۲۴-مرداد-۱۳۹۴, ۰۳:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-مرداد-۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ عصر توسط SHADMAN STUDIO.)
ارسال: #19
(۲۳-مرداد-۱۳۹۴ ۱۱:۱۴ عصر)محبوبه و رامین نوشته است:  سلاااام
من هم خیلی تعریف اتلیه شادمان رو شنیدم و تو بین دوستانم بودن کسایی که اینجا رفته بودن برای کار عروسیشون .واقعا شیک و عالی هست .
حالا نوبت خودم رسیده...
چطوری میتونم بیام نمونه ببینم .گرچه مواردی که تو اینستا هست هم واقعا عالیه ولی خب همونطور که خودتون گفتید دوست دارم نمونه یع عروس داماد رو ببینم .

با سلام و تشکر از دقت و زمانی که برای دیدن کارهای ما گذاشتید
خوشحال میشویم
در ساعات کاری دفتر بین 9صبح تا 9 شب به صورت یکسره پذیرا شما دو زوج جوان و با دقت باشیمRolleyes

(۲۳-مرداد-۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ عصر)فدک نوشته است:  خیلی ممنون از توضیحاتتون .
میشه در مورد کلیپ اسپرتتی که تهیه میکنید یه کم توضیح بدید که کجاها برای عکاسی و فیلم برداری میرید ؟

سلام وتشکر
از شما که گروه ما راقابل دانستید
کار کلیپ گروه ما از نظر تکنیک و استاندارد های کیفیت به سینما نزدیک بوده و از بچه های تحصیل کرده در این رشته استفاده شده و محیط های استفاده شده برای هر عروس و دامادی طی مشاوره ایی با زوج درخواست کننده و بودجه مورد نظرشان منصفانه بهترین محیط نزدیک به روحیات درخواست کننده انتخاب و کلیپ مربوطه بعد از تامل بسیاری استارت خورده و لوکیشن مورد نظر بنا بر اشخاص درخواست کننده و دید گروه ما متنوع بوده و به صورت SECRET است
Rolleyes
نقل قول
۲۹-مرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۲۱ عصر
ارسال: #20
سلام دوستان .
من دارم دنبال یه جای مناسب برای مراسم عقدم میگردم که بتونه مراسم ما رو به خوبی پوشش بده .سبک عکاس و فیلمبرداریش هم جدید و به روزباشه . از لحاظ قیمت هم مناسب باشه .
اینجا چند تا پکیج دارن؟ قیمت هاشون در چه حدودی هستش؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام