• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

آتلیه عکس و فیلم تخصصی شادمان اصفهان

۲-مرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-شهريور-۱۳۹۵ ۰۳:۵۶ عصر توسط SHADMAN STUDIO.)
ارسال: #1
Exclamation آتلیه عکس و فیلم تخصصی شادمان اصفهان
سلام
عکس و فیلم تخصصی اصفهان
ضمن روز بخیر به ساکنین نصف جهان
سادگی سبک کار ماست.

برای مشاهده نمونه ها از نزدیک سری به آدرس گروه ما بزنید:

آدرس کانال تلگرام:
SHADMANSTUDIOCHANNEL@

آدرس اینستاگرام:
SHADMAN_STUDIO@
https://www.instagram.com/shadman_studio

آدرس :
اصفهان - خیابان شیخ صدوق شمالی - خیابان شیخ مفید

ایمیل :
SHADMANEDITCO@GMAIL.COM

شماره تماس دفتر :
95023061 031

شماره همراه :
3061 397 0901

* این آتلیه به منظور حفظ کیفیت تضمین شده به عروس و داماد های عزیز در یک روز فقط 2 مراسم بصورت کامل پذیرش میکند.
لذا تنها عقد قرارداد به منزله قطعی بودن تاریخ مراسم شما می باشد

نقل قول
 سپاس شده توسط M.TABESH ، B and I ، tayebeh.m
۷-مرداد-۱۳۹۴, ۰۸:۵۶ صبح
ارسال: #2
RE: آتلیه عکس و فیلم تخصصی شادمان اصفهان
نمونه کارشون رو من توی ارایشگاه دیدم خوشم اومد
نقل قول
 سپاس شده توسط SHADMAN STUDIO
۷-مرداد-۱۳۹۴, ۰۲:۲۴ عصر
ارسال: #3
(۷-مرداد-۱۳۹۴ ۰۸:۵۶ صبح)alma22zzf نوشته است:  نمونه کارشون رو من توی ارایشگاه دیدم خوشم اومد

ممنون
زیبایی از نگاه شماست...
نقل قول
۷-مرداد-۱۳۹۴, ۱۰:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-مرداد-۱۳۹۴ ۱۰:۴۴ عصر توسط M.TABESH.)
ارسال: #4
Perfect Atelier
New1
نقل قول
۷-مرداد-۱۳۹۴, ۱۰:۴۹ عصر
ارسال: #5
به نظرم خیلی خوبه دو مراسم به نظر من اصلش که باید یک مراسم باشه ولی حالا دو تا هم خوبه،شما یه لطفی کنید لیستی از قیمت هاتون هم قرار بدین.

کسی که تفکرش باتو متفاوت است،دشمنت نیست !
انسان دیگری است با دیدگاهی دیگر
فقط همین.

نقل قول
۸-مرداد-۱۳۹۴, ۱۲:۱۳ صبح
ارسال: #6
عایا فایل عکسها هم داده میشه؟من نیازی به آلبوم و این چیزا ندارم برام مهمه که عکسها رو بصورت دیجیتال بگیرم

You are my Man
You are may Half
نقل قول
۸-مرداد-۱۳۹۴, ۱۲:۲۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-مرداد-۱۳۹۴ ۰۸:۲۱ صبح توسط SHADMAN STUDIO.)
ارسال: #7
(۷-مرداد-۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ عصر)M.TABESH نوشته است:  Perfect Atelier
New1

نظر لطف شماست دوست عزیز...Rolleyes

(۸-مرداد-۱۳۹۴ ۱۲:۱۳ صبح)negin1991 نوشته است:  آایا فایل عکسها هم داده میشه؟من نیازی به آلبوم و این چیزا ندارم برام مهمه که عکسها رو بصورت دیجیتال بگیرم

ممنون از وقتی که گذاشتید
شرمنده که این خواسته شما قابله اجرا نیست*
اما در صورت تهیه آلبوم امکانش هست چرا
که چاپ آلبوم تبلیغی از نظر کیفی و طراحی در میان دوستان و نزدیکان شما است چاپ عکس خود جلوه ایی دیگر در نمایش دارد و هنر عکاسی با چاپ معنا و ثبت میگردد و ماندگاری و نگهداری آن بی خطر تا اینکه فایل دیجیتال که خود هر لحظه در خطر پاک شدن و از بین رفتن تمام خاطرات بهترین روز زندگی شما هست
و شما در صورت تصمیم و مراجعه به موسسه در مورد هزینه پرداخت اطمینان به شما خواهم داد که نهایت همکاری و
رضایت شما حاصل گرددRolleyes

(۷-مرداد-۱۳۹۴ ۱۰:۴۹ عصر)negine90 نوشته است:  به نظرم خیلی خوبه دو مراسم به نظر من اصلش که باید یک مراسم باشه ولی حالا دو تا هم خوبه،شما یه لطفی کنید لیستی از قیمت هاتون هم قرار بدین.

ممنون از وقتی که گذاشتید...
دوست عزیز به علت درخواست و گلایه زوج های جوان از امکان انجام ندادن 2 مراسم در روزهای فقط شلوغ و عید های شیعیان طی برنامه ریزی های انجام گرفته در طی 4 ماه از مردادماه سال 94 به این امر ملزم شدیم
و در مورد قسمت دوم پرسشتان:

منت گذاشته و افتخار حضورتان را در موسسه شامل حال ما کنید
چرا که برای اعلام قیمت حضور شما در موسسه و دیدن نمونه کارهای گروه ما باعث دلگرمی همکاران ما شده و در نهایت
اطمینان خواهم داد رضایت شما حاصل میگردد.
می توانید یک بار با حضورتان حسن نیت ما را با مشاوره با گروه ما برای انجام مراسم شما خاص تر از آتلیه های دیگر از نزدیک احساس کنید...و قیمت منصفانه را در کنار کیفیت خاص یکجا با هم داشته باشیدRolleyes
نقل قول
 سپاس شده توسط khorshid khanum ، negin1991
۸-مرداد-۱۳۹۴, ۰۸:۲۵ عصر
ارسال: #8
سلام
من اول از همه اومدم سراغ آتلیه ها ببینم که سبک کارا چه جوریه .
واقعا خیلی حرفه ایی و شیکه
از سبک عکاسیشون و هنری که دارن خیلی خوشم اومد .نمونه هاشون تو اینستا رو هم دیدم . تکراری و کلیشه ایی نبود . من میپسندم .
نقل قول
۸-مرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-مرداد-۱۳۹۴ ۱۱:۳۵ عصر توسط SHADMAN STUDIO.)
ارسال: #9
(۸-مرداد-۱۳۹۴ ۰۸:۲۵ عصر)فدک نوشته است:  سلام
من اول از همه اومدم سراغ آتلیه ها ببینم که سبک کارا چه جوریه .
واقعا خیلی حرفه ایی و شیکه
از سبک عکاسیشون و هنری که دارن خیلی خوشم اومد .نمونه هاشون تو اینستا رو هم دیدم . تکراری و کلیشه ایی نبود . من میپسندم .

سلام
ممنون از وقتی که گذاشتید و نظر لطف شماست و زیبایی از نگاه شماست...
و در آینده باعث افتخار است که گروه ما انتخاب شما باشد چرا که کیفیت و قیمت منصفانه را در کنا هم یکجا تجربه کرده اید
زیرا هدف گروه ما ثبت عکاسی هنری و نور پردازی در عکاسی است نه صرفا فقط عکسی با منظره ایی جالب...Rolleyes
نقل قول
۱۰-مرداد-۱۳۹۴, ۰۶:۳۴ عصر
ارسال: #10
سلام
من تهران هستم اما نمونه کارهاتون رو دیدم .خیلی خوب و حرفه ایی هستند.
مخصوصا یه نمونه دیدم تو اینستاگرام که یه عروس زیر یه درخت نشسته بود خیییییییییییییییللللللیییییییی اونو دوست داشتم .واقعا نمای قشنگی داشت .دوست دارم برای مراسم خودم هم همیچین عکس هایی داشته باشم .
پیدا کردن یه اتلیه خوب با ایده های جدید واقعا کاره سختیه و به نظرم عکاسی هم یه هنر خاصیه که استعداد و خلاقیت بالا میخواد.تبریک میگم بهتون.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام