• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

آتلیه علی وثوق + غرب تهران +

۲۹-فروردين-۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-اسفند-۱۳۹۹ ۰۵:۱۱ عصر توسط admin2.)
ارسال: #11
RE: RE: استودیو علی وثوق( 30 درصد تخفیف )
آره همونا . میده عزیزم یه زنگ بزن بپرس . قراردادتونو یه نگا بنداز

نقل قول
۲۹-فروردين-۱۳۹۱, ۰۱:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-اسفند-۱۳۹۹ ۰۵:۱۰ عصر توسط admin2.)
ارسال: #12
بزار منم شب میرم خونه مادرشوهرم اینا یه چک کنم ضایع نشیم Smile آره بگو بهش چون خیلی شیکن اونا

شاید فک کرده نمیخاین Smile
چون خودش گف
مگه من حافظم ضعیف شده باشه

نقل قول
۲۹-فروردين-۱۳۹۱, ۰۱:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-اسفند-۱۳۹۹ ۰۵:۲۲ عصر توسط admin2.)
ارسال: #13
RE: استودیو علی وثوق( 30 درصد تخفیف )
من آرایشگام کرجه. هرمینه. چون با پولی که من واسه آرایشگاه گذاشتم کنار غرب تهران جایی رو پیدا نکردم. خونه بابام اینا کرجه البته و سالن آتلیه تهران Smile

نقل قول
۲۹-فروردين-۱۳۹۱, ۰۲:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-اسفند-۱۳۹۹ ۰۵:۲۲ عصر توسط admin2.)
ارسال: #14
فک کنم اونجا که عروس از آرایشگاه میاد بیرون رو باید صحنه سازی کنیم یه جایی تو تهران فیلمشو بگیریم که عکاس نیاد کرج.
تالارم آره، احمدآباده میدونی کجاس؟
آرایشگاه 600 واسه عروسی میگیره بدون رنگ. من باید حنا بندون و پایختیم برم آرایشگاه اونام هزینشون جداس.

از هرمینه کجا عکس دیدی؟ میخام ببینم منممممم
مرضیه جووووووون

نقل قول
۲۹-فروردين-۱۳۹۱, ۰۳:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-اسفند-۱۳۹۹ ۰۵:۲۲ عصر توسط admin2.)
ارسال: #15
آره همون احمد آباد مستوفی.
مرسی عزیزم :*

نقل قول
۳۰-فروردين-۱۳۹۱, ۰۱:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-اسفند-۱۳۹۹ ۰۵:۲۱ عصر توسط admin2.)
ارسال: #16
بچه ها یعنی شیده عکس اسپرتش هست تو پکش؟ هزینه اش چقدره؟

نقل قول
۳۰-فروردين-۱۳۹۱, ۰۳:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-اسفند-۱۳۹۹ ۰۵:۲۱ عصر توسط admin2.)
ارسال: #17
آره عزیزم هست. هزینه اش هموناس که تو پست های قبل مرضیه جون گفته

نقل قول
۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۳۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-اسفند-۱۳۹۹ ۰۵:۱۰ عصر توسط admin2.)
ارسال: #18
بچه ها من میخوام بدونم یه فیلمبرداری 2دوربینه +دیجیتال عروسی با شیده حدودا چقدر میشه ؟ بعد شوشو رو ببرم اونجا

نقل قول
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-اسفند-۱۳۹۹ ۰۲:۳۵ عصر توسط admin2.)
ارسال: #19
RE: استودیو علی وثوق
مرضیه جون این یعنی چی؟ درست متوجه نشدم!
"فقط سر ماشین همراه یکم ناراحت شدیم ازشون چون آخر شب گیر دادن که باید هرکدومو ببریم در خونه هاشون ولی به نظر ما باید میبردیم دم آتلیه! "

نقل قول
۱۲-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-اسفند-۱۳۹۹ ۰۷:۱۸ صبح توسط admin2.)
ارسال: #20

RE: استودیو علی وثوق
از دوستانی که آتلیه شون اینجا بوده کسی آرایشگاهش لی لی نبوده؟
توی همون سعادت آباد

مهم نيست كه در زندگی چه داری، مهم اينست كه چه كسی را داری Heart
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام