• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

آتلیه عروس هفت

۲-آبان-۱۳۹۶, ۰۱:۰۶ صبح
ارسال: #431
RE: آتلیه عروس هفت
(۲۴-مرداد-۱۳۹۶ ۰۶:۵۲ عصر)N_aNn نوشته است:  
(۱۴-آذر-۱۳۹۳ ۰۳:۳۲ عصر)sahbaj نوشته است:  من برا عروسیم به توصیه ژیلا به 7 رفتم....البومم رو هفته پیش گرفتم ...واقعا عالی بود..واقعا ها...یعنی باورم نمیشد اینجوری باشه...خصوصا هم که یه عده میاومدن و ابراز نارضایتی میکردن و منم به شک میافتادم و میترسیدم که مبادا مال منم بد بشه...DodgyConfused

من برا عروسیم میتونم بگم اتلیه های مشخص تبریز رو رفتم دیدم ...اگه تاپیک قبلی اتلیه ها مونده بود تمام توضیحات و توصیفاتم از اتلیه هایی رو که میرفتم رو میتونستید بخونید.

تنها نکته منفی ایی که به میتونم راجع بهشون بگم بدقولی و بی برنامگیشون هست که در جای خود اذیت کننده هست ولی نتیجه از نظر من عالیه....

من خودم از روتوش بیش از اندازه و غیرعادی مخالفم ...تو بعضی از اتلیه هام هم میشد دید که حتی خط دور چشم یا خط لب عروس رو محو نکرده!!!!!!!!!!! ولی تو عکسای من اینجوری نیستن..البته تعریف از خودم نباشه من پوستم خیلی صافه و هیچ جای جوش و ناهمواری نداره...صورت شوهرمم همینطوره...فقط یه جوش رو چونه م داشتم که در استرس دراورده بودم...روتوش عکسامون خیلی طبیعیه ..

فیگورامونم در مقایسه با فیگورهایی که من تو البوم اتلیه های مثل ژیک و خورشید و رام رام و مدا و رامین و یشیل و ...فرق فوکولهWink

ضمنا قیمت کاری رو که ما تحویل گرفتیم اگه با قیمت سایر اتلیه ها مقایسه کنم حدود 300 تومن دست کم ارزونتر حساب کردن برا ما.

مثلا اتلیه بامداد برا ژورنال مهمان هزینه میگیره ولی برا ما اشانتیون دادن ...

این روزا کمی سرم شلوغه ، فرصت کنم چندتا از فیگورامو میذارم...

بعدشم به نظر من هرکی عقل داره و چشم داره....سلیقه های هیشکی با بقیه یکی نیست..چیزی رو که من دوست دارم شاید یکی دیگه دوست نداره...مثلا من از فیگورهایی که داماد دستشو میذاره زیر چونه عروس و عروس سرشو بالا میگیره و چشاشم میبنده بدم میاد...ولی به نظر یه عده شاید این یه فیگور ماورایی به حساب بیاد...AngelAngel

من الان با این توضیحاتم نه به کسی میگم که اول و اخر اتلیه های تبریز اتلیه ی 7 هست ! و نه بدشونو میگم....
گناه هیشکی رو به پای یکی دیگه نمینویسن.... شمایی که اتلیه انتخاب میکنید به حساب حرف یه نفر دو نفر فرطی نرین اونجا که بعدشم خوشتون نیامدنی بیاین اتلیه رو بکوبین و با خاک یکیش کنید!

فعلا این بود انشای من در مورد اتلیه 7Wink

عزیزم شما کل هزینتون چن دراومد ژورنالتون چه سایزی بود؟سرمجلسی داشتید؟هزینش چند بود؟

(۴-دي-۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ صبح)پرنسس تبریز نوشته است:  سلا به همه
من قبلا یه چیزایی در مورد هفت نوشته بودم، الان با دیدن نظرات دوستان لازمه که :
عروسی من هم با هفت بود و این روزا در حال تحویل کارام هستم،خیلی بیشتر از اون چیزی که انتظار داشتم به دلم نشست
الان پشیمونم که ای کاش آلبوم بزرگتر ورداشته بودم یا مثلا برای کلیپ بیشتر هزینه میکردم
اونایی که در مورد روتوش نوشتن باید بهشون بگم که روتوش من نه بتونه کاری شده نه جراحی و نه جوشام دست نخورده مونده
تا جایی که من یادمه برای تایید عکسا (بعد از روتوش و طراحی صدام کردن برای تایید اگه روتوش ایراد داشت خب چرا تایید کردید بهتر بود میگفتید تا با سلیقه شما کار بشه
فیلممو انقد دوس دارم که روزی چند بار میبینم، همه فامیل خوششون اومد، قراره برای عروسی دختر خاله م هم هفت باشه که برای اونا یک سری ایده جدید دادن
من بعید میدونم کسی از کار هفت ناراضی باشه مگه اینکه مشکلی خاصیپیش بیاد یا اینکه از سبک کارشون خوشتون نیاد که اون یه مسئله دیگه ست....
.

عزیزم واسه شما کلا چن دراومد چیا بودن؟

(۱۷-مرداد-۱۳۹۵ ۱۱:۲۷ صبح)Marzi 65 نوشته است:  بچه ها آتلیه ما هم هفت بود،با اینکه من دو ساعت دیرتر از زمانی که آقای حنفی بهمون گفته بودن از آرایشگاه در اومدم البته نه بخاطره اینکه آرایشگاه دیر آمادم کرد چون داماد کار داشت دیر اومد دنبالمMadBig Grin ولی با این حال کلیپ آماده شدنمون رو رسوندن به تالار،همه گروهشون تلاش کردن که زود فیلم و عکسامونو بگیرن،از کلیپ که فوق‌العاده راضیم عکسامو هنوز ندیدم ولی مطمئن هستم که عالی میشن،از خانم برنجی و انصاری و آقای حنفی واقعا ممنونم اخلاقشون هم فوق‌العاده هستش و خیلی چشم پاک هستن آقای حنفی،تازه ما با اینکه دیر کرده بودیم یه ساعت قبل تالار کارمون تموم شد که رفتیم خونه ناهار خوردیمBig Grin

گلم واسه شما کلا چن دراومد؟کلیپ اسپورتم داشتید؟سرمجلسی چی؟سایز ژورنالتون چنده؟

عزیزم برا من،کلیپ آماده شدن،فیلمبرداری،ژورنال 35 در 70،و سر مجلسی 70 در 100 همگی با هم سه تومن دراومد،البته کرین و فیلمبرداری دو دوربینه هم داشتم.کلا سه تومن شد.

تاریخ عقد:93/10/26
تاریخ عروسی:95/05/01
تالار:صدرا سالن یاسمن
آتلیه:هفت
آرایشگاه:سالن کجا
مزون:طاووس (مزون خواهر شوهرم)
گل فروشی:فلورا
کارت عروسی :صبا کارت
خدایا شکرت همه چی به خوبی و خوشی برگزار شد، شکرت خدا
نقل قول
۱۵-آذر-۱۳۹۶, ۱۰:۴۳ صبح
ارسال: #432
عزیزان کارکنان این آتلیه خانم هستن یا آقا؟
نقل قول
۱۵-آذر-۱۳۹۶, ۰۲:۲۶ عصر
ارسال: #433
(۱۵-آذر-۱۳۹۶ ۱۰:۴۳ صبح)'Asheg' نوشته است:  عزیزان کارکنان این آتلیه خانم هستن یا آقا؟

آقای حنفی خودشون صاحب آتلیه هستن و عکاسی هم میکنن ولی اگه کسی کادر  آقا نخواست خانم هم دارن

عروسی : 95/02/15
برا خوشبختی هم دعا کنیمتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۵:۵۵ عصر
ارسال: #434
دوستان میشه بپرسم شماها که با آتلیه هفت بود عکساتون،فایل عکساتونو بهتون دادن یا نه؟آخه به من ندادن،حتی هزینه اضافی هم خواستم بدم ولی قبول نکردن و گفتن ما فایل عکسارو نمیدیم تصویر: /images/smilies/new/new3.gif

تاریخ عقد:93/10/26
تاریخ عروسی:95/05/01
تالار:صدرا سالن یاسمن
آتلیه:هفت
آرایشگاه:سالن کجا
مزون:طاووس (مزون خواهر شوهرم)
گل فروشی:فلورا
کارت عروسی :صبا کارت
خدایا شکرت همه چی به خوبی و خوشی برگزار شد، شکرت خدا
نقل قول
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۵:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ عصر توسط hanihe khanoom.)
ارسال: #435
(۲۸-بهمن-۱۳۹۷ ۰۵:۵۵ عصر)'Marzi 65' نوشته است:  دوستان میشه بپرسم شماها که با آتلیه هفت بود عکساتون،فایل عکساتونو بهتون دادن یا نه؟آخه به من ندادن،حتی هزینه اضافی هم خواستم بدم ولی قبول نکردن و گفتن ما فایل عکسارو نمیدیم تصویر: /images/smilies/new/new3.gif

سلاممممم بچه ها من آتلیه م هفت بود واقعا محشرههه.ژورنال و فیلمم 20 .
برخورد آقای حنفی و خانم حنفی و کادر خیلی خوب بود .
من دیر کردم اما تونستن کارامو راه بندازن و کلیپ سرمجلسی رو به موقع بدن که عالی شده بود 
درضمن تحویل فیلم هاشون هم کاملا به موقعستصویر: /images/smilies/new/wink.pngتصویر: /images/smilies/new/wink.png
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام