• تشریفات پلک
  • باغ vp

آتلیه فیلم و عکس طهران

(جزئیات)

اصفهان -نظر میانی - مجتمع تجاری پارلمان (روبروی کوچه کلیسا وانک) -طبقه دوم-واحد A10
تلفن: 03136292197
موبایل: 09131005376

آتلیه عروسعکاسی اسپرت

آتلیه طهران اصفهان

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۹:۲۲ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
آتلیه طهران اصفهان
---
مشتری بهتر قضاوت میکند ...

درباره آتلیه فیلم و عکس طهران
تاسیس آتلیه فیلم و عکس طهران در سال 1390 به سابقه خانوادگی این موسسه از سال 1367 بازمیگردد. (استودیو رایانه تصویر "1367" , موسسه هنری رویای هنر "1378")
این گروه با سرمشق قرار دادن 27 سال تجربه موفق توانسته سطح بالایی از کیفیت را مبتنی بر سلیقه مشتریان فراهم آورد.
- عضو رسمی اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران اصفهان
- لوکیشن های اختصاصی جهت عکاسی و تصویربرداری خارج از آتلیه
- استفاده از حرفه ای ترین تجهیزات عکاسی از جمله انواع لنزهای عکاسی حرفه ای جهت عکاسی در سبک های مختلف
- استفاده از مجهزترین سیستم نورپردازی حرفه ای جهت عکاسی خارج از آتلیه (مشابه داخل آتلیه)
- عکاسی High Dynamic Range با پیشرفته ترین تجهیزات
- عکاسی به سبک فتوژورنالیسم, کلاسیک, رئال, سورئال و ...
- تصویربرداری سینمایی و تدوین فیلم با امکان اجرای ایده (اسپرت و مراسم) با کیفیت های Full HD-2K-4K
- انجام کلیه مراحل انجام کار با مشورت و نظر عروس و داماد
- مشاوره و راهنمایی در زمینه انجام کار مطابق با سلیقه شما از قبل تا پایان روز مراسم
________________________________________________________________________________​__
*گروه کاری فیلم و عکس طهران ثابت بوده و این دلیلی بر افزایش روزافزون کیفیت خدمات ارائه شده است.
*این آتلیه به منظور حفظ کیفیت تضمین شده به عروس و داماد های عزیز در یک روز فقط یک مراسم بصورت کامل پذیرش میکند

- لذا تنها عقد قرارداد و پرداخت وجه بیعانه به منزله قطعی بودن تاریخ مراسم شما می باشد و رزرو تلفنی حداکثر 3 روز امکانپذیر است.
*این آتلیه کلیه عکس های آرشیو چاپ شده را بصورت اورجینال و چاپ نشده را بصورت ریسایز تحویل می دهد.

** در پکیج های پیشنهادی این آتلیه هیچگونه هزینه مخفی و یا اضافه جهت سرویس و ایاب و ذهاب وجود ندارد.

________________________________________________________________________________​__
عروس و داماد های عزیز می توانند جهت دریافت وقت مشاوره با شماره دفتر تماس حاصل فرمایند.

آدرس:
خ نظر میانی -مجتمع تجاری پارلمان - طبقه دوم - واحد A10

تلفن : 03136292197 - 09131005376

نقل قول
 سپاس شده توسط Sa Naz ، فابرینا ، tala680067
۸-فروردين-۱۳۹۴, ۰۱:۰۱ عصر
ارسال: #2
RE: آتلیه طهران
man vase aghd raftam ateliye tehran vaghean razi bodam
نقل قول
۸-فروردين-۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ عصر
ارسال: #3
اینستا نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدایا شکرت.................
خدایا میشه بغلم کنیییییییییEmbarrased
نقل قول
  • خرید اقساطی
  • گروه ژ
۱۰-فروردين-۱۳۹۴, ۰۸:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-فروردين-۱۳۹۴ ۰۸:۲۶ عصر توسط Sa Naz.)
ارسال: #4
(۸-فروردين-۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ عصر)kimiya-m نوشته است:  اینستا نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا دارن فکر کنم فارسی سرچ کنی بیاد. همون نمونه کارایی که توی اف بی گذاشتن اونجا هم هست. اینستاشون زیاد فعال نیست انگار!

(۸-فروردين-۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ عصر)niloo far نوشته است:  man vase aghd raftam ateliye tehran vaghean razi bodam

نیلوفر جون میشه بگی هزینه ش چقدر شد و اینکه شما چیا داشتین توی پکیج عکاسیتون؟

آشنایی: 92.7.29
نامزدی: 93.10.6
عقد و عروسی: 94.3.21
Heart
آرایشگاه: مریم زینلی (خیلی خوب)
آتلیه: طهران (خیلی خوب)
لباس عروس: مزون مروارید (کرج) (خیلی خوب)
دی جی: علی تحویلیان (عاااالی)
گلفروشی: دنیای گل (معمولی)
قنادی: نیوشا (عالی)
نقل قول
۲۰-فروردين-۱۳۹۴, ۱۰:۲۸ عصر
ارسال: #5
دوستان کسی در مورد آتلیه طهران نظری داره؟ من فکر میکنم قیمتشون به نسبت کارشون خیلی مناسبه. فقط اینجا خوندم که عضو اتحادیه نیستن درسته؟؟ آیا مشکلی پیش میاد اگه عضو نباشن؟؟

Heart
نقل قول
۲۳-فروردين-۱۳۹۴, ۰۷:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-تير-۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ عصر توسط maryam.arooseshahr.)
ارسال: #6
(۲۰-فروردين-۱۳۹۴ ۱۰:۲۸ عصر)Sa Naz نوشته است:  دوستان کسی در مورد آتلیه طهران نظری داره؟ من فکر میکنم قیمتشون به نسبت کارشون خیلی مناسبه. فقط اینجا خوندم که عضو اتحادیه نیستن درسته؟؟ آیا مشکلی پیش میاد اگه عضو نباشن؟؟

من برای مراسمم این آتلیه بودم. چیزی که خوشم اومد از طرز برخوردشون با مشتری بود ینی اخلاقشون بیشتر.قیمتاشونم نسبت به کاری که میکنن خوب بود. کارشون خانوادگی بود و پیدا بود تازه کار نیستن
از فیلم و خصوصا عکسامون خیلی راضی بودم. که کل کارم شد حدود 2600 .همه عکسای خام رو هم بهمون داد

در مورد اتحادیه اینا اصلا ما به این چیزاش دقت نکردیم راستش Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط Sa Naz
۲۴-فروردين-۱۳۹۴, ۱۲:۰۷ صبح
ارسال: #7
(۲۳-فروردين-۱۳۹۴ ۰۷:۴۲ عصر)maryam.arooseshahr نوشته است:  
(۲۰-فروردين-۱۳۹۴ ۱۰:۲۸ عصر)Sa Naz نوشته است:  دوستان کسی در مورد آتلیه طهران نظری داره؟ من فکر میکنم قیمتشون به نسبت کارشون خیلی مناسبه. فقط اینجا خوندم که عضو اتحادیه نیستن درسته؟؟ آیا مشکلی پیش میاد اگه عضو نباشن؟؟

من برای مراسمم این آتلیه بودم. اولین چیزی که خوشم اومد از طرز برخوردشون با مشتری بود ینی اخلاقشون بیشتر.قیمتاشونم نسبت به کاری که میکنن خوب بود. کارشون خانوادگی بود و پیدا بود تازه کار نیستن
از فیلم و خصوصا عکسامون خیلی راضی بودم. که کل کارم شد حدود 2600 .همه عکسای خام رو هم بهمون داد

در مورد اتحادیه اینا اصلا ما به این چیزاش دقت نکردیم راستش Big Grin

آره فامیل ما هم که رفته بود باهاشون حرف بزنه خیلی از اخلاقشون تعریف کرد! ولی به اون گفته بود که فایل عکسها رو باید 700 هزار تومن بدیم تا بهمون بدن!! Huh شما کی رفتین پیششون؟؟

Heart
نقل قول
۲۴-فروردين-۱۳۹۴, ۰۲:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-فروردين-۱۳۹۴ ۰۲:۴۰ عصر توسط maryam.arooseshahr.)
ارسال: #8
نقل قول:آره فامیل ما هم که رفته بود باهاشون حرف بزنه خیلی از اخلاقشون تعریف کرد! ولی به اون گفته بود که فایل عکسها رو باید 700 هزار تومن بدیم تا بهمون بدن!! Huh شما کی رفتین پیششون؟؟

ما آخر تابستون 92 جشنمون بود. به ما هم اونموقه گفت که فابل اورجینال 500 هزینه داره. اما فایل همه عکسارو داد چه طراحی شده چه نشده ولی گفت این سایزی که بهتون میدم میتونید تا سایز آ4 خودتون چاپ کنید. کیفیتش برای روی کامپیوتر و موبایل که ریختم خوب بود.
پرسیدم برا چی فایلای سایز اصلی رو بدون دریافت هزینه نمیدن گفت ما کلا از شما 200 300 تا عکس گرفتیم حدودا ولی درحالی که شما فقط هزینه تعداد برگ آلبوم و یه حق الزحمه جزئی برای فضای باز رو که مابه التفاوت قیمت عکاسی آتلیه هست رو میدید. و این حق برامون محفوظه که بخوایم اگه شما خواستید این عکس هارو توی سایز بزرگتر چاپ کنید پیش ما برای چاپ و طراحیش بیاید.
خداییش منم دیدم حرفش منطقیه قانع شدم . آخه اونموقه بیشتر جاها که رفتم کمتر3 4 تومن قیمت نبود که کارشم به دلم بشینه تازه اونا هیچی نمیدادن از عکسا و اینو واقعا میگم نسبت به پولی که گرفتن خیلی راضی بودم. سر پول گرفتنم اذیتمون نکرد. Shy
نقل قول
 سپاس شده توسط Sa Naz ، MaHrOoOo ، khorshid khanum
۲۴-فروردين-۱۳۹۴, ۰۸:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-فروردين-۱۳۹۴ ۰۸:۲۶ عصر توسط Sa Naz.)
ارسال: #9
چه خوب! مرسی از توضیحاتت مریم جون New1 راستی اگه خودم براشون نمونه ژست عکس ببرم قبول میکنن انجام بدن یا فقط ژستهای خودشون رو کار میکنن؟؟

Heart
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۴, ۰۵:۲۹ عصر
ارسال: #10
(۲۴-فروردين-۱۳۹۴ ۰۸:۲۵ عصر)Sa Naz نوشته است:  چه خوب! مرسی از توضیحاتت مریم جون New1 راستی اگه خودم براشون نمونه ژست عکس ببرم قبول میکنن انجام بدن یا فقط ژستهای خودشون رو کار میکنن؟؟

خواهش میکنم عزیزم. بهرحال خوبه آدم تجربیاتشو با دیگران قسمت کنه که دیگرانم راضی باشن از کارای مراسمشون Angel

اونجا یه خانومی هست که بهتون حالتارو تو فضای باز میده و خودشم عکاس توی آتلیه هست. که خیلیم خوش برخوردو مهربونه.حتما بهش روی موبایل نشون بدی قبول میکنه

کلا کادر اصلیشون 2تا دادشن و خواهرشون که داداش بزرگترشون کار عکس باغ مارو کرد خواهرشون کار آتلیه و بردار کوچیکتر که از اول باهاش صحبت کردیم برای قرارداد کار کلیپمونو انجام داد. 2نفر دیگم بودن تو باغ که کار نورپردازیو انجام میدادن.
نقل قول
 سپاس شده توسط Sa Naz ، MaHrOoOo ، somitiny ، im0098
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام