• تشریفات آدم و حوا
  • سعید عرب

آتلیه صدف

۱۶-آذر-۱۳۹۶, ۰۵:۲۰ عصر
ارسال: #4531
RE: آتلیه صدف
سلام خانم محمدی میشه بعد مراسم هم سایز البومارو عوض کرد اخه سایز البوم اسپرتم کوچیکه عکسام خیلی خوب شدن مخصوصا عکسای شمالمونتصویر: /images/smilies/new/embarrased.png
نقل قول
۱۷-آذر-۱۳۹۶, ۱۲:۳۱ عصر
ارسال: #4532
واقعا تعجب میکنم از این همه کامنت مثبت.فکر کنم اینا همه کارکنان خود شما باشن.چون چیزی که ما دیدیم غیر از اینا بود!!

نقل قول
۱۹-آذر-۱۳۹۶, ۱۲:۵۲ عصر
ارسال: #4533
(۱۷-آذر-۱۳۹۶ ۱۲:۳۱ عصر)'yas68' نوشته است:  واقعا تعجب میکنم از این همه کامنت مثبت.فکر کنم اینا همه کارکنان خود شما باشن.چون چیزی که ما دیدیم غیر از اینا بود!!

واقعا هم تعجب داره چون واقعا کار با این قیمت و کیفیت کل تهران رو بگردین پیدا نمیشه.

چیزیم که شما دیدین احتمالا با سلیقتون جور نبوده سلیقه ها متفاوته مثلا بمن گفته بودم کار آتلیه نوعروسها خیلی خوبه ما رفتیم کارشونو دیدیم بنظر ما افتضاح بود یعنی حتی فیلمبردار و عکاس اینقدر عقلشون نرسیده بود که به عروس بگند دهنتو اونقدر مصنوعی به لبخند باز نکن انگار عروس تو کل فیلم حالت تهوع داشت بجای لبخند! یک موزیک مسخره تند و فیلمم تند تند انگار دنبالشون کردن!!
بهرحال سلیقه ها متفاوته دوست عزیز

ما تا اینجای کار راضی بودیم چون عکسا و فیلمبردار علاوه بر حرفه ای بودن باید حوصله داشته باشند که تیم صدف واقعا این خصوصیات رو داشتند.
 ضمنا سوگند میخورم که از پرسنل صدف نیستم و از طریق نوعروس با این استودیو آشنا شدم

من حداقل ده تا آتلیه سر زدم تو منطقه غرب تهران و آخرش با صدف قرارداد بستم مراسممون 7 آذر بود که از نحوه رفتار و حوصله و عملکرد تیمشون خیلی راضی بودیم عکس شاسیمونم اینقدر زیبا شده بود که خیلی از مهمونا میومدن جلو که ببینن کار کدوم استودیو است.

نقل قول
۲۱-آذر-۱۳۹۶, ۰۹:۵۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-آذر-۱۳۹۶ ۰۹:۵۸ صبح توسط minajam.)
ارسال: #4534
(۱۹-آذر-۱۳۹۶ ۱۲:۵۲ عصر)'tara7777' نوشته است:  
(۱۷-آذر-۱۳۹۶ ۱۲:۳۱ عصر)'yas68' نوشته است:  واقعا تعجب میکنم از این همه کامنت مثبت.فکر کنم اینا همه کارکنان خود شما باشن.چون چیزی که ما دیدیم غیر از اینا بود!!

واقعا هم تعجب داره چون واقعا کار با این قیمت و کیفیت کل تهران رو بگردین پیدا نمیشه.

چیزیم که شما دیدین احتمالا با سلیقتون جور نبوده سلیقه ها متفاوته مثلا بمن گفته بودم کار آتلیه نوعروسها خیلی خوبه ما رفتیم کارشونو دیدیم بنظر ما افتضاح بود یعنی حتی فیلمبردار و عکاس اینقدر عقلشون نرسیده بود که به عروس بگند دهنتو اونقدر مصنوعی به لبخند باز نکن انگار عروس تو کل فیلم حالت تهوع داشت بجای لبخند! یک موزیک مسخره تند و فیلمم تند تند انگار دنبالشون کردن!!
بهرحال سلیقه ها متفاوته دوست عزیز

ما تا اینجای کار راضی بودیم چون عکسا و فیلمبردار علاوه بر حرفه ای بودن باید حوصله داشته باشند که تیم صدف واقعا این خصوصیات رو داشتند.
 ضمنا سوگند میخورم که از پرسنل صدف نیستم و از طریق نوعروس با این استودیو آشنا شدم

من حداقل ده تا آتلیه سر زدم تو منطقه غرب تهران و آخرش با صدف قرارداد بستم مراسممون 7 آذر بود که از نحوه رفتار و حوصله و عملکرد تیمشون خیلی راضی بودیم عکس شاسیمونم اینقدر زیبا شده بود که خیلی از مهمونا میومدن جلو که ببینن کار کدوم استودیو است.

منم از طریق نو عروس با این آتلیه آشنا شدم و من هم اونموقع از این حجم تعریف و تمجید به شک افتاد و خیلی جدی نرفتم جلو و صرفا برای دیدن کارشون رفتم وگرنه اونموقع تصمیم دیگه ای برای آتلیه داشتم اما وقتی رفتیم همه ی کارهاشون مطابق سلیقه امون بود ومخصوصا با برخورد خوب و صادقانه خانوم محمدی ناخود آگاه و بدون بریم فکر کنیم برگردیم قرار دادو بستیم و در هر مرحله از کار باهاشون از تصمیممون خوشحال تر بودیم.نه تنها ما بلکه خانواده هامون هم همین رضایت رو داشتن.عروس خانوما مهمترین انتخاب برای عروسیتون آتلیه اس(اینو حالا که 7 ماه گذشته از عروسیم میگم که بدونید بعدش چی براتون میمونه)و من بهترین انتخاب مراسم عروسیم آتلیه صدف بود.این نکته رو هم یادتون باشه هر جا شما بخواهید سورس کاراتونو بگیرید از 1تومن تا 3تومن میگیرن ازتون و این نقطه قوت این آتلیه اس که رایگان اینا رو میده بهتون.امیدوارم همتون برای این روزای قشنگتون بهترین انتخابا رو داشته باشید و بهترین مراسم ها براتون برگزار بشه.تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۲۳-آذر-۱۳۹۶, ۰۳:۵۴ عصر
ارسال: #4535
(۱۶-آذر-۱۳۹۶ ۰۵:۲۰ عصر)'Yasii90' نوشته است:  سلام خانم محمدی میشه بعد مراسم هم سایز البومارو عوض کرد اخه سایز البوم اسپرتم کوچیکه عکسام خیلی خوب شدن مخصوصا عکسای شمالمونتصویر: /images/smilies/new/embarrased.png

اره عزیزم  میشه اگه دوست داشتی میتونی سایزت رو عوض کنی

نقل قول
۲۴-آذر-۱۳۹۶, ۰۲:۰۸ عصر
ارسال: #4536
من یه یک ماهی هست کارامو تحویل گرفتم ولی واقعا هر کی فیلممو دیده گفته دست آتلیت درد نکنه واقعا سنگ تموم گذاشته فیلم من ۶ ساعته خیلیم خوب شده خواستم مجددا از خانم محمدی و تیم خوبش تشکر کنم ایشالا همیشه موفق باشید
نقل قول
۲۵-آذر-۱۳۹۶, ۰۳:۱۳ عصر
ارسال: #4537
سلام به همه صدفیای جدید و قدیم. من عروس سال ٩٣ خانم محمدی عزیز هستم ولی باورتون نمیشه که بعد از عروسیم هرکس فیلم و عکسامو دید عاشقشون شد حتی الان که ٣ سال گذشته. بعد از مراسم ما ٦ تا عروس و دوماد از اقوام و آشنا رفتن صدف و هرکدوم به بعدی توصیه کردن که بره صدف. وااااقعا کاراتون حرف نداره. یکی از داداشام سال ٩٤ و داداش دیگم ١٢ دی یعنی چند روز آینده مراسمش با آتلیه صدف هست. بماند که آتلیه کودک و اینا چندتا رفتن. خواستم اینجا هم ازتون تشکر کنم بخاطر آفرهای ارزندتون نه مث بقیه جاها آفر الکی. من چون باردارم زیاد نمیام نت ولی به همه عروس دومادا که دنبال آتلیه هستن واقعا صدفو پیشنهاد میکنم. خیلی به دل عروس راه میان و این مهمترین چیزه. خدا به کارتون برکت بده که دامادارو درک میکنید. 

نقل قول
دیروز, ۰۲:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۲:۵۴ عصر توسط صدف بانو(mohmmadi).)
ارسال: #4538

ممنون

منو اف خورده زمستانه
فیلبرداری2دوربین فول اچ دی
البوم دیجیتال30.60عروس
البوم دیجیتال13.26اسپرت
ده عددعکس13.18خانوادگی
دو عددپوستر والدین20.25
شاسی100.70عروس
همه موارد یک میلیون وشصد

فیلبرداری2دوربین فول اچ دی
البوم دیجیتال40.60عروس 
البوم دیجیتال15.30اسپرت
15عدد عکس سرعقد
2عددپوستر والدین
شاسی100.70عروس
هلی شات همراه با ورودی عمارت
کلپ پخش داخل سالن همراه با کرین مراسم
همه موارد دو ونهصد
نقل قول
امروز, ۰۳:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: امروز ۰۳:۳۴ عصر توسط صدف بانو(mohmmadi).)
ارسال: #4539
تخفیف ویژه اتلیه صدف

گریم کامل عروس در بهترین سالن های زیبایی رایگان

برای بازدید از نمونه کارهای ما

با شماره های زیر هماهنگ شوید

09127032064

66361533

اتلیه صدف با سه شعبه در تهران در خدمت شما

هدیه ویژه زمستانه

ارایش عروس

یایییییییییییییییییییییییییییییییییا

ماشین عروس با گل ارایی

انتخاب با شماست

نقل قول
امروز, ۰۳:۳۸ عصر
ارسال: #4540
سلام خانم محمدی روز بخیر 
میخواستم ببینم بابتلباس عروس که گفته بودین با قیمت مناسب سراغ دارین کجا و چطور میتونم ببینم لباس هارو
تصویر: /images/smilies/new/embarrased.png
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد