• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

آتلیه صدف ++کادر خانم

۱۰-تير-۱۳۹۸, ۰۲:۵۶ عصر
ارسال: #5011
RE: آتلیه صدف ++کادر خانم
'admin2 dateline='0'' نوشته است:  

خیلی کاراشون ضعیفه افتضاح
شعبه مرکزی :
تلفن: 66358253 - 66361533- 09127032064

آدرس : خیابان آزادی - خیابان آذربایجان - روبروی بیمارستان شهریار - پلاک 1045 - واحد 4

شعبه 2 :
تلفن:
 09368396120
آدرس: فلاح، میدان بهاران، خیابان عسگری، خیابان داوود سلامت، آتلیه صدف بانو 2

شعبه 3 :
تهرانپارس، نارمک

وب سایت :
http://www.sadafbanoo.ir

[تصویر: آتلیه صدف ++کادر خانم]

نقل قول
۳۱-تير-۱۳۹۸, ۱۱:۱۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-تير-۱۳۹۸ ۱۱:۴۳ صبح توسط تنفر شدید از اتلیه صدف.)
ارسال: #5012
(۱۳-آبان-۱۳۹۷ ۱۲:۳۸ عصر)'fereshteh.e' نوشته است:  
(۹-آبان-۱۳۹۷ ۰۳:۳۰ عصر)'Morteza_n' نوشته است:  
(۵-آبان-۱۳۹۷ ۰۹:۳۵ صبح)'Mrs.hashemiiii' نوشته است:  بچه ها کسی میدونه قیمت تور های رامسر تغییر کرده؟یا نه؟

آتلیه صدف اینو تو اینستاگرامش زده بود

تصویر: ./uploads/201810/post_112110_1540987205_6474ed7bfa3e1cd8dfbdeec2899a53eb.attach

عالیه واقعا

(۳۱-تير-۱۳۹۸ ۱۱:۱۴ صبح)'تنفر شدید از اتلیه صدف' نوشته است:  
(۱۳-آبان-۱۳۹۷ ۱۲:۳۸ عصر)'fereshteh.e' نوشته است:  
(۹-آبان-۱۳۹۷ ۰۳:۳۰ عصر)'Morteza_n' نوشته است:  
(۵-آبان-۱۳۹۷ ۰۹:۳۵ صبح)'Mrs.hashemiiii' نوشته است:  بچه ها کسی میدونه قیمت تور های رامسر تغییر کرده؟یا نه؟

آتلیه صدف اینو تو اینستاگرامش زده بود

تصویر: ./uploads/201810/post_112110_1540987205_6474ed7bfa3e1cd8dfbdeec2899a53eb.attach

عالیه واقعا

حتی اگر مجانیم براتون کار کردن قبول نکنید این آتلیه اصصصصصلا خوب نیست من اصصصصصصصلا راضی نبودم 

من دوسال پیش عروس این آتلیه بودم کلی هم اینجا تعریف کردم چه بلاهایی سرم آوردن ولی نمیدونم چرا نیست تندو تند عکس گذاشتنکه پیامای من بره . من قبل از مراسم وقتی واسه عکس حنابندن رفته بودم خانم محمدی به من گفت یه نفر رفته تو سایت نو عروس از ما بد گفته اگر بری ازمون تعریف کنی بهت تخفیف میدم که اصلا من این کارو نکردم چون نمیدونستم دختره راست میگه یا نه من دوساله نه عکسامو نه فیلممو نتونستم به کسی نشون بدم از بسسسسسسس بد بود .
ما کرین گرفته بودیم اصصصصصلا تو سالن کرین و تکون نداد تو تمام فیلم از پشت من فیلم گرفته شده عکسا هم که فاااااااااجعه 1000بار به ادیتور گفتم عکسا خوب ادیت نشده گفت ما بیشتر از این وقت نمیزاریم رو عکسا بعدش خانم محمدی پیام داد به من که ما تو تمام عکسا بینیه شمارو صاف کردیم ادیت از این بیشتر میخوای !!!!!! در صورتی که من بینیم عمل شدست اصلا نیازی به صاف کردن نداشت و اصصصصصصصلا ادیتور کاری روی بینی من انجام نداده بوداصلا مدیر مجموعه نظارت نداشتن و نمیدونستن چه کاری داره انجام میشه. ما تالارمون روف گاردن داشت روز عقد قرار داد خانم محمدی گفت میایم تو روف گاردن ازتون عکس میگیریم روز عروسی رفتیم روف گاردن هر کاری کردیم نیومدن واسه عکس گفتن الان دوربین آماده نیست . ما پول ماشین واسه رفت و آمد عکاسارو داده بودیم ولی موقع برگشت از باغ به سمت تالار با تماااام وسایل اومدن تو ماشین عروس نشستن اینا یه قسمت کووووووچیک از تجربیات منه بازم میام مینویسم از بی احترامی های خانم محمدی

بعد از دیدن نمونه فیلم و برگردوندنش به آتلیه ( چون یه فیلم حررررفه ای نشونمون دادن ولی یه چیز دیگه تحویل دادن)واسه اصلاح خانم محمدی گفت زیاد بخوای اذیت کنی همینم بهت نمیدیم پیاماشونو هنوز دارم. گفتم آخه شما یه چیز دیگه نشون دادید ولی کار خیییییلی ضعیفی تحویل دادید گفت 500تومن بده بدم ادیتور فیلمی که دیدی در صورتی که ما کار خوب دیدیم و مطابق با کاری که دیده بودیم قرارداد بستیم ولی بعدش پول بیشتر میخواستن ازمون .

اون سال به ما هم گفتن کلیپ شمال رایگان گفتیم بعد عروسیمون بیایم اشکال نداره گفتن نه بعدش که رفتیم گفتن باید پول بدید

تمام پیامای قبلیه منو پاک کردن . من فقط امیدوارم کسی مثل من نشه من که خانم محمدیو سپردم دست خدا من که نمیگذرم ازش چون خیییییییییییییییلی وعده داد ولی حتی یکیشم عملی نکرد به من گفت اگر تو یک روز 10 تا عروسم داشته باشم به همشون سر میزنم که کارا خوب پیش بره من روز عروسی تو اتلیه دیدیمشون که داشتن میرفتن گفتم خانم محمدی باغ نمیاید تالار نمیاید گفت نه کار واجبی دارم باید برم بعد که رفتن از عکاسشونو تو باغ پرسیدم کجا رفتن گفت رفته خونه مادرش نمیاد اینم از این اگر بخوام بگم 100 صفحه میشه و یک چیز دیگه تا من وارد اتلیه شدم خانم محمدی در حال رفتن بود تا منو دید گفت خیلی عجله داشتی شوهر کنی گفتم مگه فکر میکنی چند سالمه گفت 17 یا 18 گفتم خیر من بی بی فیسم و 25 سالمه خیییییییییلی با لحن بدی گفتن که کل انرژیه منو گرفتن
نقل قول
۳۱-تير-۱۳۹۸, ۰۲:۰۵ عصر
ارسال: #5013
(۱۰-تير-۱۳۹۸ ۱۲:۴۸ عصر)'71608-نوعروس' نوشته است:  
(۱۳-خرداد-۱۳۹۸ ۰۸:۴۴ صبح)'تنفر شدید از اتلیه صدف' نوشته است:  هر روووووووز میام اینجا مینویسم که کسی گول نخوره توروووو خدا گول این آتلیه رو نخورید خانم محمدی اصلا به قولایی که به ما داد حتی یکدونشم عملی نکرد فقط به فکر پول بود از اول هی گفت پووول پوووول پولللللل
بدترییییییییییییییییییییییین بی کیفیت ترین کارو تحویل ما داد بدتریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​ن

انققققققققدر کارشون بد بود حااااااالم از عکسا و کلیپم بهم میخوره هر بار میبینم کلی اشک میریزم هر کسی دیده کلی مسخره کرده

تا اببببببببببببببببد آهو نفرینم بدرقه راهتونه

دقیقا همین طوریه منم متنفرم ازشون بهترین شب زندگیمو فقط حرص خوردم ...............انقدر بدم میاد از عکسام دلم نمیخواد برم بگیرمشوم کاراشون واسه دقیانوسه فوق العاده بی سلیقه و بد عهد و بد قول فقط دنبال پول

دقییییییییییییییییقا هنوز کارو نشون ما نداده بودن اننننننننننننننننننننننقدر به خاطر پول به ما زنگ زدن که دیواااااانمون کردن از کارشون ایراد میگرفتم میگفتم چیزی که نشون دادید نیست بی کیفیته به من تهمت میزد خانم محمدی که چون میخوای پول ندی داری بهانه میاری پولو رفتیم دادیم گفتیم اینم پول کارو درست تحویل بده دیگه خیالش از پول راحت بود  پددددددرمونو درآورد

نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام