• نسیم عقیلی
  • هیژا

آتلیه صدف ++کادر خانم

۸-آذر-۱۳۹۷, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #5021
RE: آتلیه صدف ++کادر خانم
(۴-آذر-۱۳۹۷ ۰۲:۵۰ عصر)'سحریی' نوشته است:  ما رفتیم دیدیم عالی شده بود عکسامون نمیدونیم کدومو انتخاب کنیم انقدر قشنگن همشون واقعاً تیم عالی و فوق العاده ای هستن 

مبارک باشه ایشالا خوشبخت بشید. دقیقا یکی از سخت ترین مراحل همین انتخاب عکساست. آدم دوست داره همشو انتخاب کنهتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

نقل قول
۹-دي-۱۳۹۷, ۱۱:۲۴ صبح
ارسال: #5022
بسیار کادر بی مسئولیت و غیر حرفه ای ای هستن.اولا شب عروسی تا شامو خوردن میخواستن در برن که به زور دعوا نگهشون داشتیم و با اینکه تو قرارداد نوشته شده بود تا فلان ساعت و ما هم مراسممون زود تموم شد ولی خونه نیومدن و ما وقتی رسیدیم جلوی خونه و حتی تو مسیر هیچ فیلمبرداری نداشتیم.این کامنتای قشنگ رو نمیدونم کی مینویسه.از ما دو سال پیش 3 میلیون گرفتن که پول خوبی برای آتلیه بود ولی با کاری که کردن عروسی مارو به هم ریختن و مهمونا پراکنده شدن و همه اومدن توسالنی که ما شام میخوردیم کادوشونو دادن و رفتن.حتی عکاس حاضر نبود وایسته ازمون عکس بگیره و به زور نگهش داشتیم.خوشبختانه برادر شوهرم دوربین حرفه ای همراهش بود و عکسایی که برادر شوهرم گرفت خیلی خیلی با کیفیت تر از عکسای آتلیه بود.
روزی هم که برای انتخاب عکس رفتیم تمام عکسا تاریک و سیاه بودن و ما به خدا به سختی تونستیم از بین عکسامون چند تا عکس انتخاب کنیم.بهمون گفتن نورش درست میشه ولی در نهایت نورش درست نشد و عکسامون هنوز تاریکه.بخدا خیلی از آشناهامون تو شهرستان عکس گرفتن خیلی خیلی شیک.باورشون نمیشه همچین عکسای درب و داغونی مال تهران باشه.
عکسای اسپرتمون رو هم روی یک زمینه ی سفید بسیار کثیف گرفتن و گفتن بعدا درستش میکنن.ولی بعدا گفتن تا حدی میشه درستشون کرد و با یه سری شکلک روی بعضی قسمت هارو پوشوندن و هنوز کثیفی توی پس زمینه مشخص میشه.
شاید خیلی ها نیان توی نو عروس بنویسن و گول این کامنتایی که مینویسن رو نخورین چون یادمه روزی که رفته بودیم آتلیه خانم محمدی گفت اگه تو نوعروس کامنت بذارین و 2 نفرو(یا 3نفر) از این طریق بیارین اینجا تخفیف میگیرین.
از من میشنوین بیشتر تحقیق کنین.
نقل قول
۱۹-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۲۴ صبح
ارسال: #5023
سلام دوستان من 21 اسفند عروسیمه با اتلیه صدف بانو تو اینستا اشنا شدم با همسرم رفتیم که کارهاشون رو ببینیم و انقدر خانم محمدی خانم مثبت و پر انرژی بودند باعث شد که باهاشون قرارداد ببندیم راستش من قبل از اینکه بریم اونجا از چند جا قیمت گرفته بودم که تفاوت قیمت ها خیلی زیاد بود طوری شد که من ترسیدم گفتم نکنه کارشون بیکیفیت باشه اما ما همین شنبه 10/15 برای فرمالیته رفتیم شمال که رایگان بود و روی پکیجمون بود.وقتی رفتیم سر لوکیشن و عکسها رو شروع کردیم و دوربینهاشون رو دیدم واقعا از اینکه اتلیه صدف بانو رو انتخاب کردم خیلی خوشحال شدم .یه تیم کاملا حرفه ای دلسوز ،دقیق،با اخلاق،  تجهیزات عالی و مهمتر از همه قیمت مناسبشون من به همه عروس خانمهایی که دنبال اتلیه خوب هستند پیشنهاد میکنم حتما یه سر به دفتر خانم محمدی بزنند.

نقل قول
  • اساطیر
  • کتی دیلمی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام