• گل سنتر
  • آرایشگاه گیوا

آتلیه صدف ++کادر خانم

۲۰-مرداد-۱۳۹۷, ۰۶:۲۹ صبح
ارسال: #4971
RE: آتلیه صدف ++کادر خانم
واااا
پس چرا به من پولی نمیدن؟
این آتلیه خیلی با عروس دامادا راه میاد خدایی...این دلیل نمیشه باج بده
من خودم عاشق فیلم و عکسامم...همه هم کلی تعریف میکنن...نسبت به قیمتشون فوق العادس....قبلا هم گفتم همه فکر میکنن بالای 8 تومن خرج کردم!!!!!
تازه انتقاد پذیرم هستن و کامنتای منفی رو هم میپذیرن
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۷, ۰۱:۵۳ صبح
ارسال: #4972
منم امروز رفتم کلیپمو دیدم عاااااالی و بی نقص بود در ضمن اگرم چیزیشو نپسندیم برامون عوض میکنن و تغیرش میدن واقعا عالین 
من خیلی آدم سخت گیر و حساسیم ولی تا اینجا که ازشون راضی بودم دستشون درد نکنهتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
۲۳-مرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۵۷ صبح
ارسال: #4973
عروس خانم ها کدوم مونتاژ کار کارش خوبه؟میشه معرفی کنید؟؟؟تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
  • بیکیوت
۲۶-مرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۲۶ صبح
ارسال: #4974
سلامممم به همه ی دوستان. 
من 22 مرداد عروسیم بود. خیلییی روز خوبی بود. اینو از ته ته ته دلم میگم. با تیم صدف همه چیز عالی بود. واقعا عالی بود. یعنی همینجا با قاطعیت میتونم بگم تیم صدف یه دونس. تو این سایت هرکی میومد پیام منفی میزاشت قصد توهین ندارم ولی همش الکی بوده. هرکی بد میگفت از خانوم محمدی و تیمش به من دقیقاااا برعکسش ثابت شده.
همه چیزمون به موقع بود. به موقع رسیدیم عمارت. به موقع تالار رسیدیم. شاسی هامون سر موقع رسید ووو از همه مهم تر کلیپمون و پخشش بود. یه عده میگفتن کیفیت پخشش بد بود یا دیر رسید. همه چیزش به موقع بود. سالن ما خیلی بزرگ بود . ولی خانوم محمدی یه پخش خیلی خوبو حرفه ای داشتن. و هم چنین خانوم بختیاری و اقا داریوش. چقد خوب بودن. چقدر خندیدم باهاشون. واقعا از همشون ممنونم که بهترین روز زندگیم رو با کادر حرفه ایشون گذروندم. 
امیدوارم هرچی سریع تر فیلمم اماده بشه برم ببینم. واقعا دارم لحظه شماری میکنم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام