• گل سنتر
  • تشریفات صدف

آتلیه صدف ++کادر خانم

دیروز, ۱۰:۴۳ صبح
ارسال: #4841
RE: آتلیه صدف ++کادر خانم
(۱-خرداد-۱۳۹۷ ۱۲:۵۱ عصر)'Mahsa torkaman' نوشته است:  دوستان کسی اینجا نمیدونه شاسی معلق با شاسی بک لایت چقدر تفاوت قیمت داره؟

بک لایت گرونتره ولی دقیق نمیدونم چقدر. اما بک لایت خیلی خوشگل میشه

نقل قول
دیروز, ۰۲:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۲:۲۲ عصر توسط Mrs.hashemiiii.)
ارسال: #4842
دوستان شاسی بک لایت کدومه  معلق کدومه . یه توضیحی درباره شکل ظاهریشون میشه بدید

دوستان کلیپ شمال چند دقیقه است؟
و اینکه با چند دوربین فیلم برداری میشه؟
و میشه بگید لوازم مورد نیاز چیه؟من خیلی گیج شدم. نمیدونم چی بردارم. تصویر: /images/smilies/new/new2.gif

نقل قول
دیروز, ۰۲:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۲:۵۸ عصر توسط عروس بهمن ٩٣.)
ارسال: #4843
سلام به همه عروس خانمای قدیم و جدید. تبریک میگم به همه اونایی که صدف رو انتخاب کردن واسه عروسیشون به نظر من بهههترین انتخاب همینه. من که مزاحم همیشگی خانم محمدی گل و همسرشون هستم از سال ٩٣ تا حالا عروس دامادای فامیل دغدغه آتلیه ندارن چون صدف انتخاب شده و تایید شدس. آخرین عروسی هم که دومین برادرم بود که با صدف بود و دی ماه عروسیش بود ١ شب کاملا به یاد ماندنی با عکسای قشنگ و قیمت مناسب آتلیه صدف نی نی منم فردای عروسی به دنیا اومد و الان منتظرم خانم محمدی زمان تعیین کنن بشتابیم واسه آلبوم کودک. راستی خانم محمدی عزیز ١ دختردایی عقد کرده دیگه دارم میخواد بیاد پیشتون واسه عروسیش. دیگه فکر کنم همه فامیل مارو به اسم بشناسید.  مزاحم همیشگی شما. دوستون دارم 

راستی شنیدم واسه ماه رمضان آفر گذاشتن. خوش بحال اونا که میخوان قرارداد ببندن. من هنووووزم عکسام شیکه حتی در مقایسه با آتلیه های گرون قیمت. ببخشید زیاد نوشتم دلم واسه اینجا تنگ شده بود بچه داری هم نمیذاره زیاد بیام یهو ذوق زده شدم. خلاصه که خدا خیرتون بده عروس دومادارو درک میکنید اونم با شرایط پرداخت عااالی. خانم محمدی تا لباساش کوچیکش نشده وقت بده بهمون میدونم ماشالا عروس زیاد داری.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام